Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Nosič zveri na auto - diskusia

autor: off semjan
pridané: 23.7.2011 22:11

Ak by niekto zhanal nosic zveri, ktory sa jednoducho montuje a demontuje, upriamujem pozornost na tento nosic. Dnes mi dosiel, je skutocne skvely!



odkaz



fotky uploadnem do mojho profilu

počet zobrazení: 9 579
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off namor676, 25.7.2011 o 20:24

Ano odveze to aj 100kg aj v teréne ale otázka je koľko krát. Po vymene úchytu som ešte uvažoval aj o možnosti upevniť konce nosiča o strešné lyžiny, zatiaľ to je iba v teoretickej rovine. Bohužiaľ s tou pákou pri prechodoch nerovností je to pravda, jedno ťažné som už skoro zničil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 25.7.2011 o 15:58

semjan netreba sa hneď hnevať, keď tu niekto dá nejaký nápad ako by sa to dalo zlepšiť, aby to vydržalo, napíš radšej či to maš už vyskúšané v teréne, ako sa to správa na ťažnom a či to ozaj odnesie z lesa tých 100 kg, ako garantuje výrobca. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 25.7.2011 o 13:56

Lisku tam odvezies urcite, prasa este ako tak, ale jelenicu alebo 4 loncakov v terene, ako tu niekto napisal, tak to ani omylom, mozno tak po dialnici. Prilis velka paka. Zohne aj tazne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off semjan, 25.7.2011 o 13:34

uz akokolvek to beriete, ja som to bral ako dobry tip na nosic ktory som ja hladal, nakolko dnes fixne namontovany nosic na terenaku musi mat homologizaciu a zapis v technicaku. taketo riesenie pokial nezakryva znacky a brzdove svetla je uplne kosher. a na druhej strane toto stoji 52e, ine stoji vyse 333e a ucel to splni. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off semjan, 25.7.2011 o 13:32

mali ste to v ruke chlapi? ze z fotky viete odhadnut zivotnost ? ved ten uchyt nie je z 2mm plechu robeny!! niekedy sa nestacim divit takym diskutujucim ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 25.7.2011 o 9:25

semjan nosič který jsi sem dal se i u nás pohybuje kolem 1500kč jenom musíš hledat ty nosiče od 3000kč mají jiný typ uchycení a mají atest a světla tak že pak můžeš v klidu na silnici ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.7.2011 o 9:11

semjan vďaka príspevkom to nabralo hodnotu na diskutovanie, ale naozaj som len z tvojej témy na diskusiu pochopil že ide o inzerciu. Verím ti, že to je tak ako píšeš, ale do budúcna, diskusia je na diskutovanie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off semjan, 25.7.2011 o 8:21

ADMIN, s uvedenym linkom skutocne nemam nic, je mi jedno ci si odtial niekto nieco objedna alebo nie, skor som to chcel dat ako dobry tip za super cenu. Nikde na nete take nieco nenajdes za oficialnu cenu 52e! vsetko je predrazene z ciech v cene od 3300czk do 10000czk. Pokial si to tak usudil ze to treba vymazat tak si to vymaz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 24.7.2011 o 20:30

Dodo samozrejme súhlasím s tebou, preto som Ti to napísal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.7.2011 o 16:05

pandur1 - keby to semjan napisal stylom na diskutovanie, nemam s tym problem. Napr. toto som si kupil, poradte ako to mam upravit aby to bolo dobre. Ale on to napisal iba ze toto som si kupil, mne sa to paci, kupte si to na tejto www adrese kto chcete. Pochopil som to ako cista inzercia. Vobec som nepochopil z temy diskusie ze by tam bolo nieco na diskutovanie. Takze preto som reagoval ako som reagoval. Nieco na diskutovanie ste s tym spravili az vy svojimi prispevkami. Dakujem za pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 24.7.2011 o 15:49

Presne ako píše Leon tými prechodmi cez nerovnosti sa ten záves poškodil je predsa len veľká páka, ja som tam dal niečo podobné ako dal odkaz Leon, ale ešte to má funkciu sklopenia pre ľahšie nakladanie ťažších nákladov, pôvodne bol ten záves na nosiči byciklov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 24.7.2011 o 13:45

to nevadí, že nie je tvoj, ale nápad je to dobrý. Vymeniť ten záves by vôbec nebol problém, ak by bol už nový vyrobený. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 24.7.2011 o 13:41

ten nákres není můj našel jsem ho kdysi na offroadforu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 24.7.2011 o 13:38

jedině si udělat k tomu roštu nový závěs jako je na té fotce ten originál je ze slabého materiálu podle mě tak na srnčí a ne na udávaných 100kg to v lese kde to na nerovnostech dostává dost slušný rány nemůže vydržet proto že tam je dost velká páka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 24.7.2011 o 13:31

Leon je to dobré, stačí kúpiť ten nosič a upraviť ho podľa tvojho nákresu, čo asi nebude až také zložité. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 24.7.2011 o 13:29

Dodo, toto je určite lepšia téma ako to osočovanie a nadávanie v iných, myslím že ju netreba vymazať, je to super nápad a ak tu budú také rady čo dal Leon, tak taký nosič nebude problém vyrobiť aj doma a nebude treba vyhadzovať kopu eur za tie predražené nosiče. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Leon, 24.7.2011 o 13:19

takhle by to mělo vypadat odkaz aby to pořádně drželo když to není na páku jako mají ty drahý nosiče ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 24.7.2011 o 12:49

když jsem se na něj kouknul tak bych ho nekoupil za chvilku to bude volný na závěsu ta trubka je dost slabá a ten zářez proti otočení je málo hluboký chce to ze silnějšího materiálu a hlavně chybí šroub na dotažení ze zhora. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.7.2011 o 11:32

Na toto je inzercia! O čom tu máme akože diskutovať? :( Prosím aby ste túto "diskusiu" vymazal sám, inak to budem musieť urobiť ja. Ďakujem za pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 23.7.2011 o 23:13

Mám ho asi dva roky, v podstate dobrý pomocník ale mne sa časom ten úchyt na ťažné rozťahal a už sa nedal dotiahnuť a vytáčal sa. Po výmene závesu to funguje bez problemovo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM