Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

nikon coolpix L120 - diskusia

autor: off berny96
pridané: 6.7.2011 21:30

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať aké máte skúsenosti s tým to foaparátom.Za odpovede vopred ďakujem.

počet zobrazení: 2 692
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off stanopariza, 2.8.2011 o 13:02

mna by zaujimalo porovnanie toho canona a odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 31.7.2011 o 23:06

jak se dá rychle fotit s tím CANON PowerShot SX30 IS potřebuji foťák na focení psů při tréningu nebo při lovu a když fotím s tím starým kodakem tak to je strašná doba než můžu fotit znova tak že třeba pes při aportu nafocen ve vodě a pak je už dávno z vody venku než to můžu zmáčknout znova ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 17.7.2011 o 13:01

duso2 použitý kvalitný zoom od canonu je 100 - 400 IS USM profi triedy L . Použitý sa dá kúpiť okolo 1000€ neviem či je to veľa alebo málo je to proste 1000€ kto ich nemá môže ísť do sigma 120 - 400 HSM ten stojí približne polovicu . Ten kto nemá ani toľko a chce nejaký slušný zoom za smiešne peniaze Tamron AF 70-300mm f/4 Di LD Macro za 137€ . odkaz robí pekný bokeh je troška pomalší ,ale v rukách priemerného fotografa sa dajú robiť fantastické fotografie od makra až po zver . Hlavný rozdiel pri zoom objektíve na zrkadlovke by som videl v peknom plynatom bokehu odizolovania pozadia od motívu . Tiež nerobí chromatickú aberáciu ktorá je pri kompaktoch pri väčších zoom približeniach dosť zjavná ako i vinetácia . Tiež kresba sa nedá porovnať s kompaktom UZ . K špičkovému telezoomu od canonu ? No tak ja by som poradil tento : odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 17.7.2011 o 12:05

Edu edu, nie kazdy chce fotit makro a ma na objektiv 5000 ecok. Mne trosku sumu nevadi,vacsinu foto pozeram na PC,cize tam sa nedokonalosti stratia.Co mi vadi je temnost,slaby kotrast,svetelnost a tam mas pravdu ziadny ultrazoom neexceluje. Porad nam potom nejaky spickovy telezoom objektiv od Canonu nejaky USM? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.7.2011 o 23:34

Mo dobrá mašinka ale urobiť zoom je to najlahšie !!! ale na 35 zoom sa neteš použiješ tak do 15 x pri malom čipe a malom skle žiadna slava .Marketingove ťahy . Čo clona ? čo čas ? atd. To sú u mňa veličiny . Pevná 400 stovka objektív o clone 5,6 stojí 1300€ ale o clone 2,8 stojí 6500€ . zoom pre mňa nie je nič ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off berny96, 8.7.2011 o 8:33

NIKON COOLPIX P500 čo naň poviete? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off berny96, 7.7.2011 o 22:07

EDU, veľmi pekne vám ďakujem, uľahčili sme mi rozhodovanie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 7.7.2011 o 14:45

slušná mašinka . Výborná voľba . Na zver a ako univerzál compaktík za 200€ určite dobrá voľba od výbornej značky akou nikon nepochybne je .Canon má podobný kompaktík s 30 x zoom . odkaz Tiež slušná mašinka .Slušné video aj foto odkaz odkaz odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM