Heming hunting
dnes je utorok,  30. apríl 2024,  meniny má Anastázia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:30,  dnes západ slnka: 18:56
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Nemecký hrubosrtstý/krátkosrstý/drotosrstý stavač. - diskusia

autor: off RICI
pridané: 23.11.2007 21:49
Aké máte s ním skúsenosti?Ako vam slúži?Ste s ním spokojný?Aké máte rady na toto plemeno?Ďakujem vam vopred.
počet zobrazení: 2 609
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off MichalP, 3.7.2009 o 15:01

mna by zaujimalo nemecky drotak - cesky fuzac- skusenosti od polovneho vyuzitia az po zivot v rodine, poznatky skusenosti. dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Robo79, 14.7.2008 o 18:01

suhlasim s tym,ze kratasi su na vsestranne pouzitie najlepsi aj ked nie su taki ostri ako drotaci.ja uz mam druheho a som spokojny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lejzr, 17.12.2007 o 11:53

Úplne najlepší je kurzhaar. Nemá konkurenciu v použití na poľovačky, všestrannú prácu a na vrcholné súťaže. To nie je len so skúseností ale aj čo sa týka štatistík všetkých súťaží.
Aj ostatní nemci nie sú zlí, ale kde zobrať výborného draathaara alebo dlhosrstého na Slovensku ???????????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 26.11.2007 o 22:44

mal som dotaka a nemozem nanho zabudnut 100percentny spolocnik ,priatel a pomocnik pri polovacke polovacka bez psa za vela nestoji. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RICI, 26.11.2007 o 15:00

MAX2-hahaha zabudol som na dlhosrsteho,mne sa toto plemeno moc paci a uz sa tesim,ked budeme spolu a uvidim Elzu...samozrejme aj ine plemena sa mi pacia,ale asi ma najviac zaujalo spolu s labradorom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 26.11.2007 o 12:26

jednoznacne nemec ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 26.11.2007 o 9:02

Ide hlavne o to v akom revíry budeš potom poľovať,ak to bude čisto poľný revír tak tam vedie jednoznačne "kraťas",v revíroch s lesom je o niečo lepší "droťák",je tvrdší ako "kraťas"...osobne by som však volil Českého fúzka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 26.11.2007 o 8:53

Riško, a kde si nechal nemeckého dlhosrstého stavača. Keby si včera na poľovačke videl Elzu, určite by sa Ti páčila. Nechcem tým nedajbože "haňať" ostatné plemená. Každé má čosi do seba a podstatné je to, čo človek od nich očakáva, čo im dáva a a čo mu oni za odmenu dávajú. Inak uvedené plemená sú vynikajúce, osvedčené a záleží na majiteľovi psíka ako si ich pripraví, ako sa im venuje ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RICI, 23.11.2007 o 21:52

v buducnosti by som mal o toto plemeno zaujem,ale napiste ako sa vam toto plemeno pozdava,ci je dobri spolocnik,ci je pohotovy,no proste ake mate s nim zazitky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM