Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

puskohlad LUGER - diskusia

autor: off boris29
pridané: 21.3.2011 23:09

Ma niekto skusenosti z puskohladmy LUGER .Dakujem

počet zobrazení: 6 136
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Marco2204, 30.3.2011 o 22:48

to nie len luger minule som zaregistroval aj Walter a nas znamy tubus a ludova cena ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 30.3.2011 o 22:22

Edu robi ci nerobi to je otazka ... ja osobne to zistovat nemienim a ani nebudem, ak ma niekto chut nech to zistuje :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marco2204, 30.3.2011 o 22:01

Edu kto neotestuje nevie,ja som si kupil tasco s bodom v tych casoch ked cerveny bod mali len k... drahe dalekohlady,a pan redaktor v nemenovanom casopise ich este dlho vychvaloval ked ja som uz vedel o nich svoje PS ten farbiar ta musel dobre vziat ked o tom pises na troch temach.tesi ma tvoj zaujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 30.3.2011 o 21:56

a naozaj ten luger nerobí čína ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 30.3.2011 o 21:54

kto setri ma za tri :-) niekedy aj za tri vedra menej kvalitnych puskohladov, ktorych sa potom nevie zbavit. tvaria sa ako nemci ale ci su to nik netusi, kamarat ma 10 rocne tasco variabil x44 a je to presne to iste ako luger. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 30.3.2011 o 19:16

Marco2204 vidím že si otestoval celú škalu sprostostí . Ale tak to má byť na to sa vyrábajú sprostosti :-D Ten edemberg je pre zvlášť pre takých ako si Ty čo ešte netušia ako má vypadať puškohľad :-D Pri takej výzbroji čo máš Ti nepomôže ani ten farbiar čo ho trepeš po rebríku na posed . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 30.3.2011 o 19:08

Akurat na vzduchovku....nektorí su naozaj nepoučiteľní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marco2204, 29.3.2011 o 22:10

mario 243 ma zanedbatelny spatny raz,a podla objektivu ten dalekohlad nepouzivas za zhorsenych svetelnych podmienok,tam ti verim ze si spokojny,ked si porovnas puskohlad fomei,tasco,edenberg,luger a pod.tak zistis ze telo dalekohladu je identicke a vyrabaju ho na objednavku niekde v cine,len menia logo vyrobcu,ja mam taketo skusenosti tasco 3-9x50 na 7X65 GB,po nastreleni pusky posed diviak minuty na 50m,na druhy den kontrola nastrelu v pohode,vecer na posede ta ista situacia,po neuspesnom dohladavani kamarat mi postavil terc na 50m zapol som cerveny bod terc minuty,po dalsom vystrele 25cm hore, na druhy den kontrola cez den zasah v norme,zacalo mi svitat ze pan redaktor v nemenovanon casopise ma pekne oje...,cerveny bod svietil jak hovado aj pri jednotke intenzite a este aj skresloval nastrel,teraz je na malokalibrovke a tam mu je dobre,ten luger bude nieco podobne,za malo penazi malo muziky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mario6754, 28.3.2011 o 23:14

ja mám už piaty rok namontovaný Luger 1,5-6x42 osnova duplex na gulovnici CZ550Lux kal.243win a poviem ti som s ním spokojný svoju robotu si odvedie , dá sa dobre nastreliť , nástrel drží , len si pri výbere daj pozor na montáž , bude ti asi treba predĺžená montáž ako aj mne. Pri zhodnotení pre a proti spokojnosť na 90% . Veď pozri inzeráty je tam samá meopta aj s ňou sú nie všetci spokojný, hlavne keď dnes to všetko vyrábajú iba na kvantitu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marco2204, 22.3.2011 o 21:44

tieto dalekohlady su jedna velka cinska stodola,ten isty tvar len sa meni nazov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.3.2011 o 13:44

Veľká bieda . Všetko vypadá pekne aj pohľad cez deň aj bodočka :-D respektíve bodisko :-D ale na guľovnici môže spôsobiť veľké ťažkosti . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov