Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Stredna Lesnicka skola Liptovsky Hradok. - diskusia

autor: off Matus991
pridané: 4.3.2011 23:20

Chcel by som sa spytat , ci niekto chodi alebo chodil na Strednu Lesnicku skolu v Liptovskom Hradku ak ano prosim napiste.Chcel by som sa nieco spytat o tejto skole.

počet zobrazení: 4 605
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off mirek68, 29.8.2016 o 22:17

super že zadarmo nemal by som zaplatiť aj 300 e za kurz jaj škoda len teraz nastupujem uvidime čo jak .diky za info ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Discover5, 25.8.2016 o 9:57

Poľovnícky kurz sme mali zadarmo, nakoľko to bol povinný predmet. Možno ak by ste teraz niečo priplácali na streľby. Ale neviem isto. My sme mali poľovníctvo s nebohým Ing. Krištofom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 23.8.2016 o 22:52

Koľko je poľovnícky kurz chcel by som vedieť či už mam začať šetriť . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 12.7.2016 o 21:58

Dakujem aj tak sa teším na škole super je tam je dakujem za info koľko približne poľovný kurz ked nie tu tak do správy dakujem :-) a prax od ktoreho ročníka ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 12.7.2016 o 21:09

Takže rozmenene na drobne,z lesnickeho hladiska,zabite 4 roky,uplatnenie v živote žiadné,pokial nepojdeš na vysoku,kde su tie časy čo na tejto škole vyrastali dobrí horary ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off parohacik, 12.7.2016 o 17:30

Teraz som tam skončil tak to trochu popíšem. V prvom rade sa škola spojila zo strednou drevárskou školou čo asi dopredu značí zníženie morálky. :D Vodičák je povinný keďže je to povinný vyučovací predmet platí sa 400€ vodičák na B a T, oba sú povinné pre chlapcov aj dievčatá. Za zemiakovú brigádu idú financie do triedneho fondu. Oplatí sa tam ísť najmä kvôli poľovnému lístku, zbrojnému a pilčíckemu a samozrejme vodičským oprávneniam. :) Takže prajem pevné nervy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 3.7.2016 o 13:01

Ja tam idem teším sa úplne kto tam ešte ide neviete dakoho budem tam na internáte na zemiakovú brigádu sa dá aj zarobiť ? celkovo jaka je tam škola koľko vodičák ste platili a kurz ? ďakujem za odpovede :-) !!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 26.5.2011 o 18:38

už to nieje čo to byvalo za ing.Krištofa mala škola lepšiu uroven ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Discover5, 26.5.2011 o 12:25

Pre sopliakov, ktorí už nechodia na vojnu, dobrá náhrada. Za našich čias to bolo ešte tvrdšie. Nikdy som výber tejto školy neľutoval. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mario23, 26.5.2011 o 12:09

no ja som tam chodil, je to super skola... na intraku neobmedzená sloboda, vychadzy do 6,00 hod. vobec im nenapadne dat fukat celemu poschodiu. Mozes mat uces aky chces najlepsie dredy a vobec sa nemusis postavit s pozdravom lesu zdar ked ide riaditel so zastupcom po chodbe. A najlepsie je ked ides na prax doobeda a fajne zmoknes a mas 5 minut na obed lebo poobede je zemiakova brigada :)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov