Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Fotolov - diskusia

autor: off fito99881
pridané: 23.2.2011 19:08

Chlapci čo sa vyznáte :D ako prikrmujete zver alebo vtáčiky? v akej vzdialenosti od prikrmovania si robite fotokryt?.. videl som zopár fotiek z krytu a su super chcel by som vyskusat niečo pofotiť...

počet zobrazení: 2 965
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off fito99881, 24.2.2011 o 17:05

suproviny!Dakujem godi to su iné vymakané veci... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro64, 24.2.2011 o 14:04

godi pred troma týždňami som sa aj dostal k tomu odkazu a hneď som si kúpil druhý blesk a skúšal som fotiť z dvoma je to paráda samozrejme že fotky nemám ako ten španiel aj na tvojej by som uvítal zopár rád lebo ťa beriem ako wild-fraja ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Kalidor, 24.2.2011 o 11:16

No keby len rataju to by bolo v poriadku :D Ale horsie je ze aj citia!!. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.2.2011 o 0:14

Bomba odkaz . Ďakujem . No vidíš treba vyskúšať :-D prípadne 500 ludí keby prišlo a 499 odíde na to by isto nedošli . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off godi, 24.2.2011 o 0:07

Edo tak to som ešte neskúšal :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off godi, 24.2.2011 o 0:06

odkaz Aj tu nájdeš inšpiráciu a nejaké rady ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.2.2011 o 0:03

Ivan ale keby na ten posed prišlo 50 ľudí a odišlo 49 môžno by sa dali oblafnúť :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off godi, 24.2.2011 o 0:01

lovec: Krkavec,orol skalný a jastrab rátajú ! Vyskúšané a odsledované. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 23.2.2011 o 21:30

niečo s realu,,lesný muž skús osvedčenú fintu,chodte na to miesto kde chceš fotit tu srnu a myšiaky ,chodte na to miesto dvaja ti tam ostan a ten druhý nech pokračuje a ide dalej preč odtial a úspech sa dostaví .lowec ,,,, PS:"zver neráta - zver len registruje" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.2.2011 o 20:27

Samozrejme ,že vtáctvo sa najlepšie fotí na krmive .Ja prikrmujem slnečnicou a následne si premyslím svetlo potom si pridám drevo prípadne vetvičky pri krmivo kde vtáci pristávajú . Veľmi dôležité je i premyslenie si bokehu /pozadia/ následne fotím z krytu na 180cm asi až 2m na statíve . Vtáčiky potom vypadajú takto : odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesny muz, 23.2.2011 o 19:29

Pred týždňom auto zrazilo srnu. Všimol som si, že tam nalietavali myšiaky. Srna ležala na lúke, 20m od srny bol posed. Vždy, keď som okolo išiel autom, sedel tam myšiak. Tak som sa rozhodol, že si tam pôjdem sadnúť a počkať či sa niečo zadarí. Sedel som zamaskovaný v tŕni 3 hodiny a nič. Keď som išiel v ten istý deň okolo autom, tak tam sedeli rovno dva myšiaky. Išiel som na druhý deň, sadol som si na podlahu posedu a cez štrbiny dosiek som sa pozeral na uhynutú srnu. A znova nič. A keď som išiel o 2 hodiny neskôr okolo autom, sedel tam znova. Vtáky fotiť je veľmi ťažké. Vyžaduje to veľa trpezlivosti a hlavne dobrý úkryt. Ale na dravce ti je niekedy malo aj 400mm objektív. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM