Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

program na spracovanie videa - diskusia

autor: off damo
pridané: 22.2.2011 10:52

Vedel a chcel by mi niekto poradiť program na spracovanie videa kompatibilný s programom Windovs 7 ?


Ďakujem za odpovede.

počet zobrazení: 3 675
počet hlasov: 0
okruh tém: video, kamerovanie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off jozef, 2.1.2012 o 15:25

ok zajtra idem do nejakeho elektra kupiť ieee kartu dufam že sa to bude dať vyskušat na predajni ...držte palce :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peters, 2.1.2012 o 0:23

davno som to nerobil ale pamatam si ze fotky z SD karty mi isli stahovat cez usb, video cez usb som nevedel, iba cez firewire ale po pripojeni kamery by mal PC rozpoznat novy hardware. videa som importoval cez movie maker. klik import from digital camera a vzdy to kameru naslo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 1.1.2012 o 22:39

peters aj jaby som chcel :) no ked pripojim tak počitač nijako neraguje na kameru... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peters, 1.1.2012 o 19:31

jozef: mam podobnu mini DV od JVC a video z kazety do PC stahujem cez firewire /IEEE 1394/. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 1.1.2012 o 19:22

ahojte.. kamerovaniu sa venujem už dlhší čas.. takže mohol by som prispieť trochou skúseností.. pre začiatočníka ale aj porkočilého domáceho kameraman.. úúúplne ale úúúplne vystačí program pinnacle studio odkaz cena sa líši od balíčka.. vo vyšších radách máte pár funkcií navyše, treba to prečítať a pozvažovať čo sa hodí a čo nie .. prípadne dalším skvelým programom resp. balíkom programov sú programi na strih videa od spoločnosti sony: odkaz takže už za cca 35 e získate skvelý program!! na trhu je toho množstvo.. určite je z čoho vyberať.. ja síce strihámv profi softe.. a týmito sa moc nezaoberám.. ale ak môžem poradiť.. z tých všetkých by som vybral asi niečo od sony.. dalším plus je že niečo také môžete kludne kúpiť cez web.. a nemusíte ani ťahať nohy z domu :-D (už som tak kupoval, žiadna starost, zašlú vám kod vy si to stiahnete a je to!!!) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 26.12.2011 o 13:57

Zdravim surne by som potreboval pomoc...mam kameru na miniDVD take male kazetky ako to stiahnem do PC chcem kupiť novu no mam asi 20kazeiek a chcel by som si to uložiť do PC ,,,kamera je odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.2.2011 o 12:07

Kompatibilný je. Či je to to čo hľadáš musíš skúsiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off damo, 22.2.2011 o 12:04

Ide o Windovs 7 Home premium. Je ten program kompatibilný i s týmto Windovsom? Dá sa v ňom ľahko strihať i ozvučiť ? A ďakujem za skorú reakciu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.2.2011 o 11:32

Úplne najjednoduchší je napr. Windows movie maker. Dá sa stiahnuť i keď máš verziu Home edition, kde nie je súčasťou. Verzie professional ho majú ako súčasť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov