Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oblečenie HILLMAN - diskusia

autor: off gotrek
pridané: 21.2.2011 9:40

Má niekto skúsenosti s touto značkou oblečenia? Aké je v praxi?

počet zobrazení: 9 562
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off schaman, 17.12.2017 o 14:04

Ja používam toto oblečenie pár rokov, takže mám s tým už praktické skúsenosti pri poľovačkách a mám aj ďalšie oblečenie, takže moje skúsenosti môžte považovať za objektívne. Nemôžem povedať, že XPR COAT je nepoužiteľné do hory, pretože na spoločných poľovačkách som v tomto oblečení strelil presne 6 diviakov a 2 líšky a ešte pár diviakov a vysokej pri vychádzkach. Takže toto tvrdenie je veľmi prísne. Je ale fakt, že je hlučné, čo ma znervózňovalo hlavne na posede, preto som si kúpil ešte obojstranné oblečenie HARt, ktoré je veľmi teplé a tiché, na posed ideálne / nie na chodenie, lebo je v tom veľmi teplo /. Ešte uvediem jednu výhodu Hillmanu XPR- nepremokne, nepremokol som na spoločnej poľovačke za 6 hodín dažďa, a uvediem aj nevýhodu - nie je až tak moc teplé, vo veľkej zime na posed by som si ho určite neobliekol. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pigy, 4.12.2017 o 15:23

Hilman xpr coat totálna kokotina do hory nepoužitelná síce vyzerá pekne ale to je všetko,neprefuka ani nepremokne, ale ten zvuk plechový pripomínajúci krčenie nejakého tvrdšieho igelitu no strach....lutujem tie prachy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mates1, 26.9.2017 o 10:33

Zimná bunda hillman xpr - Zdar chlapi Poprosil by som nejakú skúsenosť pokukujem po zimnej bunde hillman ale na okolí nieje nikde takže by som chcel vedieť pocity. Hlavne hlučnosť a celkové pocity ak máte skúsenosti Prípadne pinewood abisko mal som v ruke iba pinewood games a suchotala riadne neviete či je to len modelom alebo to robia všetko také? Ďakujem lovu lesu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Mysho22, 12.10.2016 o 18:03

Páni práve mi prišla z čistiarne komplet chemicky vyčistená zimná súprava Hillman Hunter Coat a chcel by som sa spýtať akú impregnáciu ste používali na Hillman oblečenie tohto typu nakoľko povrch je ako semiš neviem či môžem použiť obyčajný Nikwax na textil alebo niečo iné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off schaman, 25.11.2015 o 9:55

Presne tento komplet som začal používať túto jeseň a môžem povedať, že som veľmi spokojný. Minulú nedeľu pršalo na spoločnej poľovačke celý deň, od rána 7,30 hod. do 12,30 hod. som bol na intenzívnom daždi a bunda ani nohavice nepremokli. Nemám odskúšané ako to bude s udržaním teploty, preto som včera v noci / bolo -7 st. C / použil radšej na posed oblečenie HART. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lubo138, 24.11.2015 o 21:40

Tiez si chcem zadovazit oblecenie od tejto znacky.Tak skuste poradit,mate niekto tento komplet?"bunda a nohavice"odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Rimo, 15.10.2015 o 14:45

No ja som kupil odkaz a odkaz teraz na jesen a musim povedat ze zatial som spokojny. Nepremokne uz je to aj odskusane a neprefuka co je zaklad :). Aj na zimu sa chystam nieco od nich ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mikur, 15.10.2015 o 8:10

Tiez uvazujem o komplete Hillman Bolt. Caky, kde si ich kupoval? Daj link na nejaky eshop. Diky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off caky, 14.10.2015 o 17:59

Mam kupene nohavice na zimu s nejakou podsitou membranou ci co to je a v celku spokojnost.akurat ked sa doma obliekam na polovacku musim rychlo utekat von lebo sa idem roztopit.no ved su na zimu.ale inak su pohodlne.zda sa to byt dobra znacka.co sa tyka ceny tak okolo 65eur. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michalisko, 12.10.2015 o 8:53

Budem to musieť spraviť asi tak ako píšeš, kúpim si dvoje,jedny na spoločné a druhé na posed a tak. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Mysho22, 12.10.2015 o 7:33

Bohužial tu jedny rukavice stačiť nebudú. Pokial ich chceš na posed tak musia byť teplé s vhodnou vložkou niečo mám od Miltecu celkom fajn rukavice až do -20C osobne odskúšané a za pár šupov cca 10-15€ podľa toho kde kupuješ. Horšie to bude do pohonu tam by boli dobré aj tebou spomínané Hillmany keby sa v nich nešmýkala puška nakoľko majú vnútro dlane ako keby zo semišu či aký fras material. Tam by som sa skorej pozrel po nejakých taktických rukaviciach trebars ako sú tieto ktoré som videl u kamaráta a vo veľmi dobrej kvalite akurát cena je troška vyššia odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michalisko, 12.10.2015 o 7:06

Sa mi to tak najviac podávali, hľadám niečo čo budem mat má spoločné poľovačky ale aby sa to dalo použiť aj na posed. Nemáš nejaký tip???? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Mysho22, 12.10.2015 o 6:48

michalisko: Prečo práve rukavice Hillman? Respekt aké kritéria výberu máš pri rukaviciach? :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michalisko, 11.10.2015 o 18:39

Tak radšej pohľadať asi niečo iné čo??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Mysho22, 11.10.2015 o 18:24

Michalisko: mám ich zhruba sezónu a do cca -5 C ešte vydržia ďalej sú už nepoužiteľné respekt ak kúpiš u Vietnamca obyčajne bavlnene ako vložku dá sa. Horšie že na ukazováku má jemnú kožu ktorá sa popraskala a zliezol z nej povrch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michalisko, 11.10.2015 o 16:47

Máte niekto skúsenosti s týmito rukavicami od Hillmam?? Či sú vhodné na zimu??Alebo tip na nejaké iné. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spishunter, 28.9.2014 o 16:57

mám bundu a som s ňou veľmi spokojný ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Jager68, 26.9.2014 o 18:13

špičkove by som vynechal..taký štandard... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Mysho22, 26.9.2014 o 14:59

Tak čo páni nenašiel sa niekto po toľkých rokoch čo by mal skúsenosti s radou Hunter Coat ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 21.7.2011 o 20:53

Ja len, že si viem aj živo predstaviť ich diskusiu pri pohári červeného. Isto je iná ako táto tu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 21.7.2011 o 20:48

Duško, ale ten citroen za nimi nemá chybu :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter55, 24.2.2011 o 20:06

Ja sním mám skúsenosti a jeto velmi kvalitné a špičkové oblečenie za rozumnú cenu vrelo odporúčam ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM