Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

edenberg - diskusia

autor: off Vulpes
pridané: 22.1.2011 19:21

oplati sa kupit puškohlad edenberg??? ake mate skusenosti snimi

počet zobrazení: 7 582
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off cechankar, 25.1.2011 o 22:25

Edu to isté len v zelenom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 25.1.2011 o 11:43

Na druhej strane edemberg ťa poteší dvakrát . Prvý krat sa potešíš keď ho kúpiš a druhý krát sa potešíš keď ho predáš . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 10jager10, 24.1.2011 o 19:33

Jano to si nekupuj... Skús napísať poštu Iboovi... Má veľmi slušný prehľad a mohol by ti dobre poradiť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cechankar, 24.1.2011 o 19:27

s edembergu budeš mat dvojaku radost ked ho kupiš aked sa Ti ho podarí predat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 24.1.2011 o 14:05

V pohode, len som si spomenul, že práve v Hubertlove boli aj nejaké články, resp. recenzie ohľadne Edenbergu a spol., ktoré ich chválili do neba. Ja len aby sme nejako neublížili PaR, keď možno oni s tým nič nemajú, to neviem. Každopádne, Edenberg, bol poriadna búda ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.1.2011 o 13:06

realna cena edembergu bola asi 10% z ceny za ktorú ho predávali :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.1.2011 o 13:04

Poacher tých časákov bolo viacero.Veru tuším Hubertlov tomu venoval vždy poslednú stránku.Samozrejme nerobil to časopis ten iba zverejňoval reklamu za ktorú mu platili a nebolo jej málo . Keď má niekto potrebu kúpiť si kozmodisk je to jeho voľba a jeho rozum . Na mnohých TV staniciach veštia veštice a ľudia volajú a volajú :-D Čítajú horoskop a robia totálne hlúposti hraničiace s debilitou !!! Druhý level bola reklama na tactical :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 24.1.2011 o 12:42

Ano, byl... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 24.1.2011 o 12:36

Nebol to hlavne Hubertlov, kto robil týmto "puškohľadom" mediálnu kampaň? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brandys, 24.1.2011 o 12:14

JE TO ŠUNT,ŠKODA PENAZÍ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Discover5, 24.1.2011 o 11:31

Ja som mal Edenberg 2,5-10x50E. Musím povedať že nič moc. Mne to nástrel držalo, ale bola v tom ako keby hmla, nebol jasný obraz, nehovoriac o malom zotmení. To som už videl iba tiene. I keď nástrel bol ok, kým mi raz flinta nespadla, potom to hádzalo, ako prišlo.Hlavne za dobrého svetla to dovtedy bolo ok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.1.2011 o 9:59

danielo648 ruská optika nebola nikdy kvalitná !!! Ano ľudia so značkou bolševík pozitív také hluposti vyhlasovali len z dôvodu že ZSSR malo všetko na svete najlepšie:-DD .Takže ja som ešte nikdy neviedel dobrý ruský puškohľad ani trieder :-DDD !!! Už vôbec nie peknú optiku!!!Pilad je rovnaká blbosť ako belarus,edemberg a všetky iné ruské a post ZSSR šmejdy. Poďakujte všetci poľovníci PaR ktorý tieto braky typu edenberg,tactical,tasco úspešne vtlkali poľovníkom do hlavičiek . Ani jeden článok v tých to časákoch nenapísali ohladne toho že je to uplný podvod ruský!!! Brali peniaze a držali huby. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off danielo648, 23.1.2011 o 20:58

zdravim ja som to kupil us so zbranou ale je to o nicom absolutne nedrzi nastrel ale teras maju celkom peknu optiku aj rusi je to znacka Pilad neviem aky maju nato nazor ostatni tak aspon tak edenberg isto nie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 23.1.2011 o 18:44

Komu niet rady, tomu nie pomoci, Kup si ho, a neskor poznáš čo to je za haraburda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.1.2011 o 17:31

pavol68 správne si to napísal . Súhlasím!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavol68, 23.1.2011 o 17:27

Čo je lacné - nie je vzácne. Edemberg nekupuj, v časopisoch ho reklamujú len Tí, ktorí profitujú z jeho predaja. A naleteli mnohí, teraz sú ich plné inzeráty. Zvoľ si kvalitnú značku, ktorá Ti bude slúžiť roky k spokojnosti, a ak sa rozhodneš ju predať, vždy bude mať cenu. Prajem dobrú voľbu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.1.2011 o 16:07

Vulpes ak ti ho niekto daruje zdarma hoď ho do smetí asi na to je dobrý na nič iné !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 23.1.2011 o 14:59

MEOPTA je omnoho lepšia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 22.1.2011 o 20:33

nekupuj, pri zmene zvacsenia sa u viacerych kusov (osobne som videl 1 taky, ale pocul som o viacerych) meni nastrel. Radsej prisetri a kup aspon meoptu. Ak velmi chces usetriet tak este mozno DELTA OPTICAL rad ITANIU (made in Japan) celkom zaujimava alternativa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off traper1, 22.1.2011 o 20:12

tak ja som ho kúpil, dodnes ľutujem... nastrelenie ma stálo kopec nábojov, pretože neskoro reagoval na otoč do strany.. ale asi je to daň za malú cenu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov