Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Puškohlady VIXEN - diskusia

pridané: 16.1.2011 17:06

Všetky ďalekohľady sú výrabane v Japonsku. Sú plnene dusíkom, používajú výhradne optické prvky zo skla s mnohonásobnými antireflexnými vrstvami FULL MULTICOATING PRO, čo zabezpečuje brilantný a jasný obraz aj za znížených podmienok. Obraz je ostrý aj na okrajoch. Pri puškohľadoch svetelný bod nepresvecuje obraz. Časopis Deutsche JAGD Zeitung zaradil puškohlady Vixen do kategorie Swarovski, Zeiss a Schmidt & Bender. Aky je váš nazor ?

počet zobrazení: 12 989
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off riso2504, 25.5.2015 o 22:11

Ak by si mal nejaké tie groše nazvyš tak napr. Zeiss conquest Dl 3-12x50, alebo Meoptu r2 2-12x50, r2 2,5-15x56. (Puskohlady vixen sa vyrábajú v tej istej firme ako delta optical Titanium) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off battue, 25.5.2015 o 17:00

Puskohlady Vixen 2,5-10x50 alebo Minox ZA 5I 2-10x50HD - Prosim o radu kolegovia.
Ma niekto skusenosti spuskohladom Vixen alebo Minox?
Chystam si kupit volaco lepsie - poradte!
Dakujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 3.3.2011 o 13:56

jasne casopisy popisu vselico a nie len slovenske. pozname to vsetci v tom s tebou suhlasim tak ako suhlasim s tym ze vixen nie je zeiss ani swaro alebo bender. ale su ludia, ktory rozdiel medzi nimi nikdy nezistia a cena je prijatelna a kvalita na urovni meopta, nikon, leupold... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 3.3.2011 o 12:04

motaq samozrejme ,že vixen nie je tactical .Niečo okolo meopta by to mohlo byť. Otázka bola : " Časopis Deutsche JAGD Zeitung zaradil puškohlady Vixen do kategorie Swarovski, Zeiss a Schmidt & Bender. Aky je váš nazor ?" tak som odpovedal ,že aj naše časáky v rámci reklám popísali kadečo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 2.3.2011 o 23:05

pepies ani nie, swaro, zeiss, Schmidt, kahles su trosku inde ako vixen, na druhej strane vixen nie je tasco, tactical... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 2.3.2011 o 19:20

Edo Tasco som nemal ale minule som kukal do Vixena čo som predal kamošovi a potom do Swarovskeho a je to fakt veľký rozdiel...Aj ked som stým Vixenom dva roky poľoval asi som rozmaznaný... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.3.2011 o 19:03

pepies a máš aj tasco ? Aby si vedel porovnať :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 2.3.2011 o 18:24

Marco2204 Mam aj Zeiss Victory a aj Swarovski Z6i a poviem ti ze Swarovski je lepši a puškohľad na celý život... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 2.3.2011 o 4:15

Marco2204 keď myslíš :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marco2204, 1.3.2011 o 20:49

neviem ci sa predbiehaju ale pochybujem ci niekedy bude swarovski pred zaissom,o takom rade ako je zaiss victory sa moze svarovi iba snivat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.3.2011 o 20:36

za ake? cena nie je az taka zla, prosim ta len sem nedaj ten link na zeiss conquest. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.3.2011 o 20:35

mataq môže byť ja a nehádam .Len si ho za tie prachy nikto nekúpil . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.3.2011 o 20:32

no urcite by som vixen neprirovnaval k tactikalu ci podobnym cinskym akoze puskohladom. je to japonska znacka, davaju zaruku 30 rokov, podla toho co som drzal v ruke dalekohlad od nich porovnatelny s nikon monarch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.3.2011 o 20:27

motaq neviem kam patrí vixen a tuším to nevie nikto . Marco2204 tak ako je to pri foťákoch canon a nikon je to i pri puškohľadoch Carl zeiss a swarovski . Stále sa predháňajú a hrajú obe značky prvé husle na svete . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marco2204, 1.3.2011 o 20:13

A ked sa uz pytas mam momentalne bushnel elite 4200 asi tyzden,zatial som len nastrelil flintu a cakam na mesiacik skusim ulovit nejake prasa a odskusat ho na ostro,potom napisem postreh,edemberk ani taktikal som nikdy nemal,ale musim sa priznat ze mam tasco na malokalibrovke ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marco2204, 1.3.2011 o 20:03

mozno som to zle napisal mal som na mysli ze zaiss je jednotka az potom idu tie ostatne, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.3.2011 o 19:54

Edu to si nemyslim a ked si pozries prispevky nizsie tak uvidis co som napisal kde podla mna asi patri vixen, ale nemyslim, ze tato tema ma byt o tom co kde a kto aky nezmysel v akom casopise napisal ale o tom kto ma ake skusenosti s vixen. preto som napisal, ze ta prosim aby si sem neplietol edemberg, tactical ... alebo si myslis ze vixen patry do kategorie tychto "puskohladov" alebo tejto "optiky"? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.3.2011 o 19:48

motaq ty si naozaj myslíš ,že je vixen na úrovni swarovskeho či dokonca zeissu ? :-D Síce prečo nie :-D Marco2204 si dokonca myslí , že pred Swarovski, Zeiss je kopa iných značiek :-DDDDDDD kahles,Schmidt & Bender či vixen :-D vraj Swarovski a Zeiss je len agresívna reklama :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Asi odoberal jeden nemenovaný časopis v ktorom bola vždy jedna strana o kahlese :-D samozrejme neagresívna :-D Práci česť :-D prajem Marco2204 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.3.2011 o 19:40

Edu prosim ta neplet sem edemberg a ani tactical, nemaju nic spolocne s touto temou. predmetom tejto diskusie nema byt debata ci niekto napisal, ze vixen je na urovni zeiss ci swaro ale ake ma kto skusenosti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.3.2011 o 19:37

Marco2204 vidím ,že máš rád humor :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ty agresívna reklama :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD . Máš ednberga či tactical ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marco2204, 1.3.2011 o 19:28

dokonca ani swarovski a zeiss nie su ta ista trieda,swarovski je iba kopa agresivnej reklamy,ale radi sa do druhej vlny s kahlesom,SB a o vixiene co som zatial cital tak ho hlavne chvalia jeho predajcovia,pockajme si na postrehy uzivatelov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.3.2011 o 17:04

Časopis Hubertlov zaradil edemberg ešte pred značky Swarovski, Zeiss a Schmidt & Bender informoval o neuveriteľných vlastnostiach puškohľadov edemberg. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.3.2011 o 16:53

mne v poslednej dobe presli rukami dva dalekohlady od Vixenu, kvalita porovnatelna s nikonom, leupold, .... takze taky dobry zlaty stred za rozumnu cenu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BystraLovec, 1.3.2011 o 8:05

Asi nemá nikto žiadne skúseností z Vixenom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pepies, 16.1.2011 o 20:38

Mal som dva puškohlady Vixen a mam dalekohlad Vixen 8x56 kvalita za rozumnu cenu ale do kategórie Swarovski a Zeiss sa určite radit nedaju... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM