Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

marocchi, franchi alebo fair-rizini - diskusia

pridané: 9.1.2011 20:01

Chcel by som poprosit o radu. Zacinam s polovnictvom a rozhodujem sa medzi tymito kozlicami(prip.ine?), v cenovej relacii cca 1000 eur.Ma niekto skusenosti(negativne,pozitivne)? Pusku chcem vyuzivat prevazne na polovne ucely, ale urcite si pojdem z casu na cas rad zastrielat aj na strelnicu. odkaz odkaz odkaz>

počet zobrazení: 6 090
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off gerny, 26.1.2011 o 12:54

Osobne mozem odporucit Marocchi zero 3 field. Ja ju mam a som maximalne spokojny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Blaser300VM, 11.1.2011 o 14:33

Nie je ten Browning ziadny zazrak...... Jednooky medzi slepymi a mozno ani to nie. To uz potom radsej tu Berettu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 10.1.2011 o 21:01

Skus Browning...medzi brokovnicami nema zle meno.B525 je uz slušná flinta. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 10.1.2011 o 20:09

Za malo penez-malo muziky. Za 1000€ nemozes urobit chybu nech si vyberies akukolvek brokovnicu. Vsetko su v tej kategorii smejdy. Ide o to, ako vazne sa tomu chces venovat. Na druhej strane, ma to aj vyhodu. Ked Ta to chyti a budes sa chciet tomu venovat, tak to budes musiet predat a moc neprerobis. Poobzeraj sa po nejakej jazdenke, lebo normalne brokovnice nove, zacinaju tak 1500 a viac. Marocchi nie je zla volba a aj Rizzini mozno este ujde. Berettu NEBRAT!!! Za rok za dva je z nej srot, vsetko zle. Zodral som dve, viem o com hovorim. Beretta zacina az od modelu DT10 a to uz je ina cenova kategoria. Perazzi ani nespominam, lebo tam, kde ini koncia, Perazzi zacina. Jazdena sa da okolo 3000 a viac zohnat, ale to uz sa da povedat, ze je to konecna. Ziadne historicke kusy! To sa Ti rozpadne v rukach pri sportovej strelbe. S tym len na vyradoch mozno niekoho ohuris. A uz vobec nic spoza rieky Moravy. Ziadne Brna a ZH-cka. To snad ani nebudem komentovat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 10.1.2011 o 19:19

Tu je ťažko poradiť je to čiastočne vec vkusu . Berettu alebo perezzi by Ti doporučil asi každý. Na druhej strane na poľovanie Ti bude postačovať aj ruská IŽ za 400€ euro . Vystačí aj na strelnici. Nie však medzi špičkou strelcov. Tých zbraní je na trhu strašná sila a v brokovniciach strácam prehľad . Takže skôr športový strelci ako je Blaser300VM by Ti poradili lepšie . Majú omnoho väčšie skúsenosti . Ale Lubo Ti poradí perazzi predpokladám tak si na začiatku :-D Každopádne by to však mala byť broková kozlica kalibru 12/12 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM