Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Walesky Springelspaniel - diskusia

autor: off Ato11
pridané: 4.1.2011 13:44

Co poviete na to plemeno? Mam sucku 5 mesacnu(spring), a chodime na polovacky zatial sa len priuca.Svokor je polovnik, ja nie ale uvazujem o tom.Svokor ma Nemeckeho prepeliciara, a moja fenka(spring) stale za nou chodi snazi sa robit to iste.Prepeliciar pracuje vyborne.Su to podobne plemena na pracu pri polovacke?? teda nechat aby sa moja(sprring) od nej ucila??Alebo naco vyuzijem najlepsie Springla?? dakujem za rady a postrehy.

počet zobrazení: 1 957
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
on Esty, 29.10.2018 o 10:12

Urcite bude dobre aby sucka prisla do kontaktu aj s inymi psami (normalnymi - co po nej agresivne nezautocia).Suhlasim s Bulldog5 pokial je dobre zvladnute privolanie tak na volno kludne pokial su tam trocha obavi tak na remeni a obcas vypustit ked je menej psov lebo obcas sa pred sebou predbiehaju a utekaju daleko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bulldog5, 29.10.2018 o 8:37

Pokiaľ je zvládnuté privolanie, tak je to v pohode, pokiaľ nie, tak len na remeni, inak by som psa asi nepustil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 29.10.2018 o 7:08

Ja som svoju stavacku bral 1x na spoločnú v 8 mesiacoch, začlenila sa v pohode... horšie to bolo s poslušnosťou... ruch, cudzie psy a najmä zver ju príliš rozptyľovali. Ale niekedy sa začať musí. Teraz má 5 rokov a hoci má 100% poslušnosť, tak ruch spoločných polovaciek sa na nej odzrkadlí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marekjan, 28.10.2018 o 21:28

Štena na polovačku - Zdravím , vlastním 7 mesačnú sučku welsch springer spaniela a chcel by som sa spýtať či je vhodné ju zobrať na polovačku na bažantov alebo je to príliž skoro ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 21.1.2011 o 23:31

WS je (teda náš bol) vlký milovník vody..od ľadovej až po letnú stojatú bačorinu.Vhodný aj na spoločnú polovačku, aj na individuálnu na bažanty ( toto v našom náhodou objavil otec) nevieme kde sa to v ňom vzalo,kto ho na toto učil :))) Miluje mačky (až do krvi) či domáce, či divé.Na drobnú, ba dokonca aj na dohladávky sa velmi osvedčil, potiahli sme to s ním dlhých takmer 15 rokov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dados, 21.1.2011 o 23:26

ja som uvazoval nad kupou presne tohoto plemena WŠ... je vhodny ako prinasac , bazanty , zajace ... myslim ze je to podobne plemeno viuzivane na to iste , vela info som zisakl z odbornych clankov a knih. da sa vselico vygooglit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM