Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

motorkári - diskusia

autor: off Lesak22
pridané: 1.1.2011 10:59

Dobrý deň. Porad´ te mi prosím čo mám spraviť proti motorkárom aby sa nevozili po sade a nelámali mladé stromčeky.

počet zobrazení: 1 892
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off spito270, 2.7.2011 o 2:06

edu a tiery30 ti najlepsie poradili.... fajne klince a bude pokoj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Enduro, 2.7.2011 o 0:14

Akože dosť hlúpa téma:)Plot ti niečo hovorí?:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lesak22, 5.2.2011 o 14:00

ja som sám nato stupil ktosi to nechal v lese ale zrovna tadial chodí zver. a nechcem riskovať. No z tatom som tam nahádzal konáre a vela na obrousku kopu prestali tadial chodiť ale našli si dalšie miesto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 18.1.2011 o 21:34

tiery30- prave toto by som nedoporučoval kamarat na taku dosku minule skoro stupil... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tiery30, 18.1.2011 o 21:24

cez miesto ktoré najčastejšie prechádzajú daj dosku cca 2-3m dlhú a nabi na ňu klince tak 5cm od seba.Najlepšie klince 100.Úspech zaručený.Budeš vidiet že nabudúce už tadiaľ nepojdu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 3.1.2011 o 18:11

nechaj tam lahké brány hore zubami odložené :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lesak22, 1.1.2011 o 20:49

no už som aj s tatom nahádzali konáre na niektoré miesta prestali sa tadial voziť na džípoch ale motorkári to obchádzajú. Chcem s tatom na jar vysadiť aj nejaké topole vedla potoka. Len neviem ako ich uchrániť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 1.1.2011 o 17:11

Marek: som rád že ťa takéto veci zaujimajú v 14tich rokoch a staráš sa o mladé stromčeky, ale najlepšie bude keď to necháš na niekoho staršieho, tak popros niekoho z tvojho okolia nech ti pomôže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 1.1.2011 o 13:33

skus si ten sad oplotit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 1.1.2011 o 12:46

Dobrý deň, keď zakladáš novú tému, mal by si spätne zalistovať, či už tá istá, alebo podobná nie je založená a podľa toho sa korektne zariadiť. odkaz- No a čo máš spraviť, aby Ti nerobili škodu? Najprv ich slušne upozorni a vysvetli im vec, ak nepomôže daj im po papuli ( ak sa cítiš silný ), alebo choď na "partizánsky spôsob boja", alebo ich oznám ( je dobré poriešiť si aj fotodokum, prípadne iné ). Jazda na motorovom dopravnom prostriedku v lesoch bez náležitého povolenia je kvalifikovaná ako trestný čin s možnosťou až nepodmienečného trestu odňatia slobody a zhabania veci a tak sa motorkári oproti minulosti výrazne viac boja, kedy to bol len priestupok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lesak22, 1.1.2011 o 11:12

to asi nepomôže už jedného chitily ale pod horou ani papiere nemal dali mu slabú pokutu a vozil sa dalej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 1.1.2011 o 11:02

neviem na čo zakladaš taku temu ,chod na policiu ,tu ti ku tomu asi nik viacej nepovie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM