Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

border terier - diskusia

autor: off sirase
pridané: 27.12.2010 0:40

vie mi niekto poradit?!chcem si kupit bordera s PP,vek tak max do 6.mesiacov.


počet zobrazení: 2 357
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off marceliusko, 6.1.2011 o 19:13

Border ako- bezproblémový bytový pes socializovaný od šteniatka klasický bytový maznák len musím dávat pozor pri prechádzkach na mačky inak psík behá na volno a poslúcha na slovo to je obrovská výhoda u tohoto plemena je naozaj poslušný bacha na tvrdost pri výchove border sa dá lahko zlomit a tazko sa dá opravit chyba pri výcviku preto treba brat ohlad na psa je naozaj makučký povahovo ale v lese na polovačke je to drak a to je jeho najvacsia výhoda tá univerzálnost...a netreba ho do ničoho tlačit čo sa polovania týka prí výcviku poslušnosti musíš byt dôsledný ale nie tvrdý...zbožnujú vodu a aport ale zase nie nasilu ale len hravou formou.tak odo mna tolko :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zora, 6.1.2011 o 9:24

to si si dobre vybral ručím ti zato že neolutuješ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sirase, 5.1.2011 o 23:05

marceliusko:dnes mi to nevyslo sa ozvat,ale zajtra urcite,ale uz som sa rozhodol,chcem bordika a mam aj vyhliadnuteho v sladkovicove-z bieljakovej zahrady. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 5.1.2011 o 18:29

Souhlasím ve VŠEM co napsal marceliusko. Lovecké psy "dělám" od r.1968, takže nějakou zkušenost už snad mám a hlavně jsem s nimi dosáhl i určité výsledky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marceliusko, 5.1.2011 o 17:50

Tiez si myslím to co ty :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 5.1.2011 o 16:46

nemyslím si, že bych něco extra radil, ale jestli jsi toho tolik vyčetl z mého příspěvku, tak ti to neberu :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marceliusko, 5.1.2011 o 16:41

Zigi9 vieš len že sa mu hovorí „kočkopes“ to znamená že toho o bordroch vela nevieš ale radíš naozaj „fundovane“ ... v priemere border dokáže to čo aj jagteriér akurát má úplne inú povahu a čo sa týka foxa nemal som žiadneho a ani sa nechystám ale mám dojem že to že nepotrebuje na uchovnenie žiadnu skúšku z výkonu mu robí „medvediu“ službu ale videl som foxov aj na skúškach aj na polovačkách a nejako ma nenadchli je to len môj názor a možno som len nemal štastie vidiet tie fakt dobré psi neviem. Bordíkom zdar ◄ reagovať