Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

rezbárstvo začiatky - diskusia

autor: off cros0111
pridané: 28.11.2010 15:42

Dobrý den chcel by som skusiť rezbárstvo čo k tomu potrebujem ?? nejake zakladne veci ?? a nejak dobré rady ako pre začiatičníka ? :))

počet zobrazení: 4 628
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off motaq, 26.7.2011 o 8:44

dakujem za rady, celu sadu som zavrhol aj na zaklade viacerych nazorov nie len tu, a ked som porovnaval cenu narexu a dlat od Meszarosa tak som sa rozhodol radsej pre Meszarosa, rozdiel v cene nie je vysoky a podla nazorov viacerych rezbarov su ovela lepsie, tak som si tri dlata objednal na zaciatok, a uvidime ako a co dalej. je pravda, co si napisal, ze v sade moze byt dlato co mi bude stat na stole a nebude vyuzite, a v konecnom dosledku clovek nic neusetri. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matoni001, 26.7.2011 o 8:22

Ak mozem poradit, tak hotove sady dlat nekupuj lebo z tej sady vyuzijes 2-3 dlata a na ostatne sa budes len pozerat. Prax a cas ukaze ake profily a sirky dlat ti najvac vyhovuju a take dlata si dokupis napr. u Meszarosa-tie dlata su fakt dost kvalitne. Povedat ti presne, ze ake dlata potrebujes je dost tazke lebo kazdemu sedia ine profily dlat. a ak by som ti tu zacal menovat cisla profilu a sirku dlat tak by ti tie cisla asi vela nepovedali. Lepsie bude ak sa stretnes s nejakym rezbarom a skusis si, co a ako sa da z urcitym dlatom robit.Tak si vyberies zopar zakladnych profilov, ktore si zakupis a mozes zacat :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off doktor11, 25.7.2011 o 22:01

tažko sa radí,no skús toto mrknúť hádam ti to pomôže:-) odkaz je tam skoro všetko na začiatok,celkom sa mi to vidí:-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 25.7.2011 o 21:49

dik za radu, tu stranku som pozeral a je tam co citat. tie dlata od p. Meszarosa su vraj paradne, su sice drhsie ale asi aj lepsie ako narex. chcelo by to este radu ake dlata na zaciatok, taky nejaky zakladny set, napr. pre vyrobu podloziek pre trofeje od niekoho kto s tym ma skusenosti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off doktor11, 25.7.2011 o 19:28

Určite si pozri tu stránku Rezbárstvo - Andrej Irša odkaz ,neskutočne dobre spravená stránka-budeš mať problém"odísť s nej"ak ťa to zaujíma.K tomu talentu-neboj nič, ono to časom príde,hlavné je sa nebáť a hlavne CHCIEť.tie dláta skus pozrieť tu odkaz ale isto ti ich poradia aj iný:-)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.7.2011 o 16:54

Toto by aj mňa zaujímalo :) tiež sa pohrávam s tou myšlienkou. I keď kôli nedostatku času by som to mal nechať asi na dôchodok - ak sa dožijem :) Ale zaujíma ma to, aké náradie by ste odporučili? Vďaka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 25.7.2011 o 16:37

rad by som poprosil skusenejsich o radu a nazor na dlata NAREX EXTRA LINE PROFI. Uvazujem nad kupou 9 dielnej sady odkaz. pripadne je vhodnejsie nakupit dlata samostatne? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rybaryk, 28.11.2010 o 16:01

Skus stranku rezbarstvo-Andrej Irsa .tam Ti poradia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov