Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Testy z poľovníctva - diskusia

autor: off Mysanecko
pridané: 6.9.2010 19:53

Zdravím vás, som kandidát na prvý poľovný lístok. Skúšky by sme mali mať vo februári, marci budúceho roku. Viete mi poradiť, či sú už testy hotové a kde si ich možno trénovať? Vďaka

počet zobrazení: 4 236
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Edu, 25.9.2010 o 13:29

Orol smutné je ,že si nemal na výber . Moja neter sa tiež ledva ledva dostala na trapné gymnázium J. Hronca na univerzitu YALE stačili iba vedomosti . To je tiež memento ,že niečo nie je v poriadku . Demokracia nie je samozrejme spravodlivá ! Ale nikto žial nič spravodlivejšie ešte nevymyslel . Skúšky z poľovníctva považujem za dosť trapnú záležitosť a keby sa mali vedomosti preveriť v naozajstných neskorumpovaných testoch výsledok by bol veľmi zaujímavý a hlavne spravodlivý . Osobne som robil skúšku z poľovníctva pripravený tak, že som sa nemusel spoliehať ako to bude ,ani klepať . Ba dokonca sa posilňovať alkoholom ako to urobilo zopár kolegov :-D Považoval som to za totálne kontraproduktívnu vec dýchať na skúšajúceho alkohol :-DD Uplne šialené :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 25.9.2010 o 13:28

Tak to máš veľkú pravdu, cit: že netreba už uplácať úplne všade a nie každý si zoberie úplatok, koniec cit. Máš pravdu, v západnom svete je tiež si myslím korupcia menšia. Čo sa týka ďaľšieho, mám dve vyštudované dcéry (2006 a 2008 ) a predtým aj napriek tomu, že urobili "primačky" a preukázali svoje vedomosti, prvý rok sa na výšku nedostali len preto, lebo som slepo a naivne veril, že je demokracia a spravodlivosť. P.s- nebudem to ďaľej rozvádzať a nejdem sa baviť o dosiahnutých bodoch, poradí, odvolaní atď. Dostali sa aj tí horší. Na druhý rok som už samozrejme "neriskoval" a neponechával nič na náhodu. Stačilo osloviť len človeka na tom správnom mieste. Naraz aj to, čo nešlo, išlo ako namydlené :-)))D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.9.2010 o 11:22

Orol tak to žial vždy aj bolo aj dlho asi ešte bude . Jedniný rozdiel vidím v tom ,že netreba už uplácať uplne všade . A tiež nie každý si úplatok zoberie . V západnom svete je korupcia ďaleko menšia . U nás sa to nejako udomácnilo ešte z čias minulých , keď a uplácalo uplne všade . Do škôl sa dostávali žiaci ktorý si ju kúpili . Tak na medicínu sa dávali autá chaty a iné priam rozprávkové úplatky . Ja nie som zástanca korupcie z duše sa mi hnusí . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 25.9.2010 o 10:43

Edu tak to funguje doteraz a žiaľ, ešte výraznejšie. Sám predsa uvádzaš, napr. pri psychotestoch, že pokiaľ ich človek neurobí, tak si ich jednoducho kúpi. Tí, čo dávajú, sú lepšie na tom a vo výhode. "Kľučky" sa pred nimi otvárajú "samé". Kto dáva, dostáva viac výhod a je úplne jedno, aké je zriadenie. Tak to bolo vždy a tak to aj zostane. Každá nová vláda len sľubuje, chytia dvoch troch "úplatcov" aby sa nepovedalo, rozvíria to v masmédiách a to je všetko. Takýto stav jednoducho vyhovuje aj politikom, aj pracháčom a o tom to stále je aj bude. A čo sa týka skúšky z poľovníctva, keď som ju robil ja, nebola to v žiadnom prípade pre mňa fraška. Fraška je to teraz, keď si môj kamarát "kúpil" poľovnícky lístok. Nebol ani na skúškach. Za peniaze totiž dostať kúpiť takmer všetko a peniaze sú pre väčšinu ľudí veľkým pokušením. Kde sa trbliece "zlato", tam ustupuje aj charakter. Neexistuje žiadna pevnosť, ktorá by sa nedala dobyť peniazmi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.9.2010 o 21:08

FLATretríver tak to fungovalo doteraz to je fakt . Cesta to však nie je správna . A za testy som aj keď myslím ,že budú ťaháky ako na vodičák a bude skúška iba fraškou .V dobe keď som ja robil skúšku z poľovníctva bola to tiež iba fraška a nie skúška . To už musel byť riadny tlk koho vyhodili :-DD Bystricka sa testovať nemusí tá má skúšiek z poľovníctva až až porobených neboj :-DD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 24.9.2010 o 20:35

uč sa poriadne a poctivo najlepšie su knihy od hella ,, a dones komisi zo dve flašky potom prejdeš aj ked nebudeš vediet spočítat zuby vlkovi :D :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.9.2010 o 19:55

bystricka Ty sa ceš testovať ? :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 8.9.2010 o 11:11

kde si tie testy mozem stiahnut?diky za odpoved ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Discover5, 8.9.2010 o 8:43

Tie testy sú zatiaľ veľmi pokútne urobené. V niektorých otázkach sú výrazy, s ktorými sa veľa poľovníkov ani nestretlo. Osobne som ich skúšal. Bracho: skúšky sa budú robiť na nete po novom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 7.9.2010 o 21:38

Máš pravdu, veľmi chcem, baví ma to, takže to bude fajn. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bracho, 7.9.2010 o 21:31

tak skus nejake vystavy alebo muzea zober lebky a studuj...ked sa chce vsetko sa da... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 7.9.2010 o 21:19

Ale veď to je jasné, si ma nepochopil.. V hore som až-až, ale tam asi zuby vlkovi nespočítam, keď to bude v otázke (taká bola uvedená ako príklad v teoretickej príprave), musíš si to vyskúšať aj v teste (alebo sa to naučiť). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bracho, 7.9.2010 o 20:31

to chces robit skusky na nete???...a co tak do hory a tam sa vzdelavat, pozorovat...atd!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 7.9.2010 o 20:24

Čítam, študujem, veď ma to predsa veľmi baví. Ale asi lepšia bola ústna skúška, dalo sa rozprávať, malo to aj čaro, bol to sviatok. Teraz ak tam budú rôzne otázky, nedá sa vedieť všetko. No uvidíme. Vďaka za podporu :). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on Jager68, 7.9.2010 o 19:07

Citaj ci je dostupne,mas internet atd atd....nic az tak narocne to nie je..ked sme to zvladli my vsetci co sme tu..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 7.9.2010 o 12:24

Vďaka za radu. Mohli by vydať nejakú knihu, alebo dať testy, nech sa ich učíme, to by pomohlo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Discover5, 7.9.2010 o 11:09

Hotové sú, ale ešte nie sú úplné. A podľa všetkého to ani v marci nestihnete, pretože nebude ešte všetko pripravené. Možno sa to stihne, ale nie je to isté. Demo testy Vám dajú k dispozícii na kurze. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov