Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Prenosné posedy - diskusia

autor: off duben1
pridané: 19.6.2010 20:39
Aký mate názor na prenosné posedy? Preferujete skor stabilne, alebo nebránite sa aj prenosným?
počet zobrazení: 4 730
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off muska83, 17.6.2015 o 12:35

ked kupujete prenosny posed od slovenskeho "obchodnika" vzdy to bude drahsie...najlepsie a najlacnejsie podla mna je si to objednat z ameriky..stranka ebay ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sovo51, 17.6.2015 o 11:11

Chcem si vyrobit prenosny posed. Nemate niekto fotky alebo nejake plany alo ste si ich vyrobili ??? Za kazdu pomoc Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LESLOV, 24.4.2015 o 12:46

Mal som moznost dlhsiu dobu vyskusat prenosne, neprenosne posedy a maskovacie stany. Vsetko ma svoje vyhody a nevyhody. Prenosne posedy pokial su vyrobene z ocele su dost tazke na prenasanie, cize vyrabaju sa aj z odlahcenych pevnych materialov ale tomu potom zodpoveda aj cena. Pri tych prenosnych posedoch by som este zdoraznil ze su splhacie a potom aj zavesne posedy. Jedno velke plus a vyhodu maju prenosne posedy ze clovek moze okamzite prisposobit lov podla momentalnych podmienok ktore su. A hlavne nemusi pri kazdom kaluzisku pri kazdom prechode zveri a rubanisku budovat stabilny dreveny posed. Jednoducho vezme prenosny a umiestni ho tam kam prave potrebuje. Velmi dobre su aj maskovacie stany ci uz pruzinove alebo trubkove. Clovek je kryty pred dazdom, hmyzom a tiez meniacim sa vetrom. Tiez si ten stan postavi kde prave potrebuje a ked skonci jednoducho zlozi a ide domov. Je toho dost co by sa dalo popisat o posedoch a stanoch a tiez inych doplnkovych zariadeniach. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 24.4.2015 o 11:22

aké sú skúsensti s ich použitím? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duben1, 7.9.2010 o 12:09

Amerika je v tomto na velkej uriovni, aj ked lov sa u nich ubera inym smerom, ale pomocky- posedy maju dobre vyvinute a hlavne cena ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin75, 2.9.2010 o 17:54

Prenosne posedy su pre domaceho kutila hračka,ja som však myslel na posedy ktore sa daju pripevnit priamo na strom stahovacimi pasmi alebo držia len ako elektrikarske stupačky.Su lahke,rychlo a lahko sa daju umiestnit na určene miesto ako aj zložit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 1.9.2010 o 17:33

duben1,zhotovit prenosny posed je najednoduchšia vec aka existuje a nenaročna na financie,je to super ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duben1, 1.9.2010 o 17:24

Mato to aj minusi aj plusy, ale pomocka k modernemu polovnictvu je urcire a verim ze posedy maju buducnost v nasich reviroch. Len vacsina asi odradi cena... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Martin75, 4.7.2010 o 17:08

No podla mna su stabilne posedy narocne na vyrobu a sluzia zvecsa na pozorovanie a strelbu na vetsie vzdialenosti, vzhladom na ich umiestnenie.Prenosne posedy by mohli mat vyhodu v tom, ze si ich umiestnis kde potrebujes.Mohla by to byt dobra pomocka pri selektivnom odstrele,ak pri sledovanej trase ci teritoriu zveri nieje po ruke ziadny stabilny posed.Podla mnavyborna pomocka aj pre fotografov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ovis, 1.7.2010 o 14:32

Podla mňa su lepšie stabilne posedy lepšie ako prenosné. Ale aj prenosné môžu byť celkom dobré ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM