Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Vyradiť staré fotografie? - diskusia

autor: správca admin
pridané: 28.4.2010 9:13
Ste za to, aby sa vyraďovali fotografie, ktoré za posledný rok nedostali žiaden hlas? Robil by to systém automaticky, a takto by sa triedili už staré, opozerané, menej zaujímavé fotografie. Čo vy na to?
počet zobrazení: 8 427
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off batuska, 1.12.2010 o 13:09

nevadi mi ak ma niekto v galerii aj starsie fotky...dokonca u niektorych fotografov som rad, ze ich tam nechavaju...ponechal by som to na autorovi... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ado28, 1.12.2010 o 10:23

aj ja mal som...takmer 140 teraz mam 49 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Carpin, 8.6.2010 o 21:52

Žádný univerzální návod nemám, ale inspirovali jste mě k tomu, že jsem trochu pročistil svoji galerii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 7.6.2010 o 22:40

Ja som mal málo hlasov a tak som moje fotky vymazal. A vôbec sa na seba a nikoho nehnevám :-)) nemám totiž dôvod ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 6.6.2010 o 12:49

uplne bude stacit,ked tvorcovia fotografii si precitaju PRAVIDLA PRIDAVANIA foto a hned tu toho bude menej.je to sice pekne,ale niesom zvedavy na polovnickom portaly sledovat rodine foto pri opekacke,foto deticiek na luke,nejakych psikov bastardikov,konikov,traktorov ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso11, 5.6.2010 o 17:30

tiež súhlasím s Japinom19 jednoznačne objem dát... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Peco, 3.6.2010 o 18:13

Nooo nie je dobre aby stare foto boli automaticky vymazane, nech je tam ten limit s tym ze ti uspesnejsiii fotostrelci by mali moznost pridat viac foto a vsetko by to zalezalo aj od poctu zhliadnuti fotiek jednotlivych uzivatelov a od hlasov ktore by dane foto ziskali. :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kacenka1975, 3.6.2010 o 17:11

Suhlas s Japinom19,určit objem dát,potom bude každý nútený raz za určitý čas prehodnotit,čo vo svojej galerii chce mat a čo nie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 3.6.2010 o 16:54

Tiež si myslím že Hawk3 si nemal zrušiť svoj album.Chýbajú mi Tvoje fotografie a určite aj ostatným.Návrh admina tiež podporujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 3.6.2010 o 16:43

ale tých tvojich je škoda ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 3.6.2010 o 15:54

Súhlasím s adminom,tiež lesnica1 má v niečom pravdu,ja som tiež vyhodil všetky fotky,dal som len 1. na skúšku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 3.6.2010 o 14:30

osobne som vymazala všetky fotky, ktoré som tu mala. Bolo ich vyše 100. každý by si mal poupratovať. Niekto sem pridáva fotky len preto,a by dáku mohol pridať. Ak niekto mobilom odfotí niečo hnedé cez dalekohľad, tak nech sa ne mňa nehnevá, ale neviem, či je to zver, alebo niečo celozrnné. Ďalej-udivuje ma, že niekto tak silou mocou potrebuje pridať fotky, že mu vôbec neprekáža, aké sú rozmazané. Tak sa pýtam-kto je na toto zvedavý??? Admin by mal okamžite takéto fotky vymazavať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off canisdirus, 3.6.2010 o 11:43

Je to ťažko hodnotiť,aké fotky nechať a aké vymazať.Ako bolo spomenuté.Aj mizerná kvalita môže a často aj zachytáva nevšedný,raritný,alebo dokonca poučný moment.Jeden za ňu zahlasuje,lebo ju hodnotí ako vynikajúci moment zachytený objektívom a naproti tomu druhý jej nedá v žiadnom prípade hlas len kôli tomu že tam nemá správne vyváženú bielu alebo má na nej zrno a pod....Väčšina ľudí,pridáva fotky,lebo sa chce pochváliť,iný zas len tak,pre seba a je im jedno koľko bodov za ňu dostanú.Pre niekoho je odfotený srnček neskutočné šťastie a niekto sa pre takú fotku ani nehodlá zastaviť a šľape ďalej.Treba to vymyslieť rozumne a citlivo,aby nikto nebol znechutený,ale aby každý pochopil,že to je potrebné.Navrhujem,aby sa fotografie vyraďovali iba,ak sú naozaj veľmi nekvalitné,alebo ak sú to zábery z takej diaľky,že sa nedá poriadne rozoznať čo tam je.Myslím,že vyradiť fotku na základe toho,že je stará,alebo nie superkvalitná by bolo chybou.To by tu malo fotky azda iba dajakých 100 ľudí.To by už,ale nebola stránka venovaná všetkým milovníkom a priateľom prírody a poľovníctva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off japin19, 3.6.2010 o 11:00

myslím si, že by bolo dobré stanoviť určítý objem dát, ak tento sa vyčerpá je potrebné nejakú fotografiu vymeniť vymazať a pod. ak už bola dlho resp. nemá úspech atď. Neselektovať z ktorej oblasti hej z ktorej nie, pretože poľovníctvo je široký záber a poučiť sa môžeme v rôznych oblastiach.Aj na záberoch zhodov sa dá a veľmi poučiť na tom čo máme v revíri aký chovný potenciál alebo naopak. Spoločenská stránka má tiež niečo do seba. Preto si myslím, že každý kto chce pridať niečo nové si určí čo odtiaľ zoberie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off norhaj, 2.6.2010 o 22:19

TREBA NECHAT LEN KATEGORIU ULOVKY TA JE NAJVIAC NAVSTEVOVANA PRIDAS FOTO KRASNEHO JELENA ZIVEHO MAS PAR HODNOTENI ALE PRIDAJ ROZSTRIELANEHO DIVIAKA AKO RESETO ZA DVE HODINY JE TAM 1000 HODNOTENI.TO TIEZ SVEDCI O NIECOM . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 2.6.2010 o 9:39

mne zase napadlo toto: pre každú kategoriu určiť priemerný počet hlasov. Ak ich fotka napr do mesiaca nedosiahne, vymazať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cechurik, 2.6.2010 o 9:01

no, mne napadlo este jedno..obmedzit pocet foto na napr.50, ..a mozno to spravit tak, ze sa oddeli fotogalerie clenov od fotogalerie jednotlivych kategorii..do tych by isli len tie foto, ktore su ozaj na urovni, bud s vela poctom hlasov alebo vybrane nejakou odbornou skupinou ludi...ked sa to tak vezme, kto si chodi pozerat stare foto inych ludi? ..ja si tak max. pozriem moju alebo nejakeho priatela...tym by sa napr. dosiahlo, ze si nahodny navstevnik pozrie vo fotogalerii ozaj len tie foto, co stoja zato a clenovia sa mozu tesit z tych svojich ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 1.6.2010 o 23:36

Ano tvoj nápad admin sa aj mne pozdáva.Súhlasím s orlom i sosonom.Vymazať fotografie bez hlasu alebo s minimom hlasov a vytvoriť miesto pre fotografie,ktoré majú najviac hlasov respektíve prekročia hranicu,ktorú určíš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.6.2010 o 22:28

cechurik - pekne si to napísala a súhlasím. Len teraz čo? Ako oddeliť kto to tu ako myslí? Keby si každý sám spravil poriadok ako ty píšeš bolo by to super. No nie všetci to robia a nie každý rozmýšla akú fotografiu pridať ale pridáva doradu všetko čo odfotí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cechurik, 1.6.2010 o 22:24

hmm..si myslim, ze su tu dva uhly pohladu, jeden vas a druhy..napr. ja si pridavam foto, z ktoreho mam radost ..ci uz z nejakych skusok (dalsie ma uz necakaju), zo stretka s priatelmi, s konikom...a beriem to tak, ze je to moja galerka s foto, ktore sa mi pacia a ktore mozno zaujmu alebo potesia aj niekoho ineho...ak budem musiet trpnut, kedy mi z mojej galerky nejaka foto zmizne, prestane ma bavit ich aj pridavat.. sem tam sama vymazem taku, co sa mi uz nepaci a dam aktualnu, ale niektore foto zachytavaju okamihy, ktore sa uz nikdy opakovat nebudu..myslim, ze nie som sama...oi, nie kazdy ma fotak na urovni, aby mohol robit skvele foto, ktore budu dostavat vela hlasov...ale jeho mozno jedna dve nekvalitne fotky zachytia nieco, co ma pre dotycneho velku hodnotu a je mu v tom momente jedno, ci to fotil mobikom alebo zrkadlovkou...je to len moj nazor...mozno len ide o to, co je zamerom fotogalerie LZ, ..prinasat krasne profi fotky zveri, prirody a pod. alebo umoznit clenom ukazat, z coho maju v ramci prirody radost oni... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 29.4.2010 o 17:43

EVICKA a ty si tu uz niakeho nasla ? : )) kazdy ma v niecom pravdu ale ako to vyriesit bude tazky oriesok : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off acer82, 29.4.2010 o 16:54

hmm tiez pravda ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 29.4.2010 o 16:45

limitovať niektorých fotografov ako sú (godi, jurco, edu, batuska) počtom 100 fotiek nie je podľa mňa dobrí nápad...prídeme tým o fantastické zábery! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off acer82, 29.4.2010 o 15:56

gabrielSO s tymi slecnami a s zhodmi pravdu ale su tu aj take fotografie na ktorych uprostred luky je hneda neindifikovatelna skvrna a cele to ma nazov SRNKA.
A na co su komu take fotky?!
A s tym limitom na 100 fotiek je dobry napad nech si potom maze kto chce co chce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 29.4.2010 o 11:03

acer82,takže začnime fotiť slečny ,zhody pretože tam je najviac bodovania a budeme tu mať ďalšie páči,nepáči - post.sk.Môj návrh je: Admin nech stanový limit na pridávanie fotiek napr.100 autor si sám v nich spraví poriadok,pretože väčšinu fotiek z rokov 08,09 už nikto nepozerá a nehodnotí.Autor si môže zmeniť a doplniť fotky do limitu 100 ks sám v ktorýkoľvek deň bez obmedzenia ,no neprekročí stanovený limit pre vkladanie fotiek.Takto to funguje na inej poľ.stránke a podľa mňa je to celkom fajn. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off acer82, 29.4.2010 o 10:29

Co tak vymazavat fotky ktore nedosiahnu urcity pocet hlasou za urcitu dobu. priklad: fotografia ktora za 3 alebo 6 mesiacou nedosiahne 20 hlasou bude automaticky vymazana. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 28.4.2010 o 21:47

Dávam za pravdu Lesnici 1, stačí striktne dodržiavať pravidla pre pridávanie fotiek a hneď sa to zmení.A vpravo hore nad fotkou je také červené tlačitko treba ho občas použivať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 28.4.2010 o 21:05

ja sa prikláňam k návrhu od lesnice 1 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dada, 28.4.2010 o 18:23

Rozhodne súhlasím s orlom aj so sosonom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 28.4.2010 o 18:16

hmm. Aj ked fotka nemá veľa hlasov, môže byť zaujímavá. Napr úhyny nemajú veľa hlasov a možno by sa také fotky niekedy niekomu mohli zísť do dákej školskej práce a pod. Takže by bolo vhodné naozaj to zvážiť. Ja by som skôr navrhla urobiť poriadok vo fotkách, pretože sa sem pridávajú také, ktoré tu naozaj nemajú čo robiť. Absolutne nesúvisia s poľovníctvom, prírodou. V poslednej dobe ako som si všimla sa tu rozmohlo pridávanie fotiek slečien, ktoré si tu asi chcú nájsť frajera alebo čo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 28.4.2010 o 12:09

Admin. zdravím. Rozhodne je to podľa môjho názoru veľmi dobrý nápad a treba ho realizovať. Aj fotografie, ktoré nespĺňajú kritéria pre prideľovanie na túto stránku. Hádam každý chápe, že server je potrebné "odľahčiť" a "spriechodniť". Poriadok treba - nezaujímavé braky patria do koša. Ostatok tak, ako uviedol soson. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 28.4.2010 o 9:50

Myslím že by to bolo dobré, ale k tomu by som ešte dal filter nejaký, aby fotky ktoré získali výrazný počet hlasov ja neviem 100-150-200 ? a viac, ktoré sú fakt dobré aby ostali, príp. preradili sa do novej kategórie ktorá by sa mohla volať trebárs Sieň slávy alebo niečo také. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 28.4.2010 o 9:26

áno, bez ohľadu na počet hlasov, pár hlasov sa vždy získa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM