Heming hunting
dnes je utorok,  30. apríl 2024,  meniny má Anastázia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:30,  dnes západ slnka: 18:56
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Nemoze sa na jar brat pes do lesa kvoli diviakom?? - diskusia

autor: off pepinoKS
pridané: 14.3.2010 5:12
Je to zakazane??
počet zobrazení: 3 379
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off sniper100, 18.3.2010 o 16:16

Panenko mária, niektoré príspevky čítať a pochopiť sa treba fakt zamyslieť a mať aj kus fantázie.... melisko9 Ty sa stále niekam ponáhľaš???? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 18.3.2010 o 13:50

edu ja som nepovedal ze sa boljim a nic take tak neviem a ani z ekradnete s internetu ach jaj ale co vam budem vravet nechaj me to tak hej ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 17.3.2010 o 19:29

melisko9 som rád ,že sa ti fotky páčia . Ano sú moje .Ja fotky fotím nekradnem na internete . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 17.3.2010 o 19:25

Ja keď som mal 15 chodil som po babách :-) denne som vystrielal minimálne 100 diaboliek do starej brány a v prírode žijem celý život .Takže huby ,zver,vtáky a prírodu ako celok poznám od malého chlapca . 15 ročný chalan to predsa nie je 5 ročné deco . Ako 10 ročný som sa bežne túlal po horách aj 15 km od domu peši a sám . Nikdy ma nenapadlo že ma zožerie prasiatko . Taký strom na ktorý by som nevyliezol tiež neexistoval . Dnes sú deti zhýčkané a posrané aj so žaby. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 17.3.2010 o 19:11

edu :a tie fotky,co mate v profile na tych strankach su vese ?? su fakt nadherne mate talent::!!!drzim palce k dalsim fotkam ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 17.3.2010 o 19:06

edu:pozryte aj som len 15 chalan a zaujima ma polovnictvo a kazdy stret zo zverou je pre mna velky zazito pre vas je to samozrejmost , ked ste jej uz tolko videli a ste skuseny polovnik ale ja som stastyn ked mozem ist do hory na prechadzku a vidim nieku zver ::::D!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 17.3.2010 o 13:54

no tak to teda pochybujem ale sak on inak stek aj aneviem preco hentam lenb tak lezal a nic a on inak nahana diviakom a tak to len vtedy to bolo jej prve strtnutie ta kasi preto ked ju neskor ponahanal uz ma respekt ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.3.2010 o 21:51

melisko9 veď teba neriešime . Dobre ho máš vycvičeného keď leží a šteká . Tá diviačica bola možno nezamestnaná keď nič nerobila . To vieš dnes sô všetci nejako lenivý pes si lahne kľudne s diviačicou diviačice sa tiež nechce nič robiť .Tebe okrem vyvalovania očí sa tiež nič nechcelo tak tam panovala taká melanchólia . Trocha si nas zaviedol ,že ten pes bola vlastne fena to ju mohli tie diviačiky aj cecať . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 16.3.2010 o 21:14

::):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 16.3.2010 o 19:51

edu: mna nerieste hej butte taky dobry!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.3.2010 o 15:25

Ja by som mal protiotázku . Čo má spoločné jar tvoj pes a diviaky ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 15.3.2010 o 18:37

Neviem či je to iba pochybenie v zákone ale nový zákon umožnuje zastreliť psa 200 m od poslednej tvalo obývanej chalupi . Takže tak . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rinko, 15.3.2010 o 12:59

Na remeni,na remeni...poctivo,poctivo. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 15.3.2010 o 9:24

noa az na to ze byx to museli byt lezby ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horarstevo, 15.3.2010 o 7:44

...a teraz je krizeny aj s diviacicou... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 14.3.2010 o 16:33

ja mam psa krizenho s nemeckym stavacom a labradorom a zaz som ho pustil v hre na jar a zruzu z kricia len stekon ked som sa siel pozret co sa deje moj pes lezal vedla diviacice a ta tam mala asi styri mlade a vobec ni c nerobila j asom len vyvalil oci zavolal psa uviazal a isiel dalej uplne prekvapeny
:D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 14.3.2010 o 15:02

oni su vsade : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepinoKS, 14.3.2010 o 14:58

hejjj som z vichoduu :-D ale nechapem co mysliss ahaa ze cigany my donicili psochhh?? my tu ciganov nemame ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 14.3.2010 o 14:43

pokial si z vychodu tak je to jasne CIGANI bohuzial neda sa mi otvorit tvoj profil preto len tipujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepinoKS, 14.3.2010 o 13:20

takkk ja mam 2 polovne plemenaa a bol som s nimii vonku sa prejst a obidochh nicoo rozparaloo asi diviak neviem na 100% jeden ma z ucha odkusene a ocooo ma skricall ze snimi nemam choditttt do lesaa a nechcem ich mat doma zavrete ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stevo742, 14.3.2010 o 9:08

v najhorsom pripade ti ho zozerie diviacica a pokial neni polovne plemeno ti ho niekto streli takze radsej ho nepustaj vobec ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 6petka1, 14.3.2010 o 6:56

Zakázané to nie je, no musíš ho mať pod dohľadom a treba myslieť na to že na jar zver kladie mláďatá pre to ju netreba rušiť a čo sa týka diviakov, tak na to môže doplatiť práve Tvoj pes. Hovorím tu o poľovných psoch, takže odporúčam na vodítku a ja svojich psov púšťam len tam kde viem že sa zver s najväčšou pravdepodobnosťou nenachádza. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 14.3.2010 o 6:25

Zakázané?...pokiaľ ho máš na remeni nieje problém... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov