Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

poradte ako a kde zakladat umele brlohy - diskusia

autor: off cyrko69
pridané: 22.2.2010 21:48
poradte my ako zakaldat a kde zakladat brlohy ..a ako docielit aby sa v nich zdrziavali lisky?
počet zobrazení: 1 408
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
on ToMaS0077777, 5.4.2010 o 15:55

aj ja sa snazim ziskat o tejto teme co najviac inf. precital som par knih ...kupil som si DVD od p. Krotichvila... moj nazor je takyto .... dolezite je spravit dost dlhu a clenitu noru ...aspon 2 vychody.... aby tam boli zaktury... a jeden popr.dva kotle...musi to byt umiestnene na suchom mieste.... kam ludia vobec alebo iba sporadicky chodia... auta liskam nevadia...ludia hej ... treba vykopat dost hlboky zakop... vystavat ho kamanim alebo kuskamy betunu... bez skar lebo lisky tam radi kopu.... a spravia tam slepu chodbu...je dobre pouzit 2O ruru... zamedzi to vniknutie jazveca... treba zlikvidovat vsetky prirodne nory .... moj osobny nazor je pouzivanie jazvecikou (nie jagterrierov)... Ak mate niekto ine rady budem Vam za ne vdacnyyy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro65, 5.4.2010 o 13:39

asi mesiac máme zhotovený a obývaný brloh z paliet králikmi.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cyrko69, 23.2.2010 o 10:49

dakujemm idem si to pozriet hned ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off praseckar, 23.2.2010 o 10:19

Zdravím.To DVD najdete na českých stránkách na tomto odkaze. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 23.2.2010 o 7:01

Kajo, existuje DVD skúseného českého poľovníka, ktorý má dlhoročné skúsenosti s norovaním. Tam je všetko. , lova a drahocenné skúsenosti. Výber miesta, stavaniePozriem sa po tom DVD a kontakte. Vlasto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bago, 22.2.2010 o 23:21

Edu skvelí nápad,presne taký článok bol teraz v novom PaR ale tuším to robili pre králiky...boli tam aj fotky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.2.2010 o 22:18

skus zakopat palety ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM