Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Aka je kvalita gulovnice Zastava- su po dobrej cene - diskusia

autor: off jelencik
pridané: 5.2.2010 12:14
dajte vediet ci sa to zelezo za 530 eu oplati
počet zobrazení: 9 080
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off fanda, 7.12.2014 o 12:46

V současné době bych určitě volil cz557 je úplně někde jinde než zástava a o moc dražší není. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martin1530, 1.12.2014 o 21:55

Zdravím chcem sa aj ja troška podeliť z mojou skúsenosťou s guľovnicami zastava.Tak na úvod chcem všetkých upozorniť aby neurobili takú hlúposť ako ja a nekúpili tento čínsky alebo ako to mam nazvať vrak.Je to otrasná guľovnica za nekresťanské peniaze!Radšej si doložte 100 eur a kúpte CZ alebo remington. Zbraň ma otrasný chod záveru doslova ho ledva zatvorím,nevyhadzuje nábojnice každú tretiu cca. Schránka sa zle uzatvára a niekedy sa stane že záver ani nezachytí náboj.O pažbe sa je škoda baviť odrezaní kus dreva a namorení.Už druhí krát ide do opravy puškárovi ktorí sám povedal že to nieje zbraň ale poleno :-).A čo sa týka váhy niekto tu písal že ľahká zbraň tak zastava má 3,5kg čo je dosť! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off muno211, 11.2.2010 o 13:18

Minulý rok som ju kúpil v ráži 308 WIN, som s nou nadmieru spokojný, lahulinká flinta a za tu cenu som naozaj spokojný...
Presnosť je taktiež v poriadku, na 100m s Norma Vulkan 11,7g rozptyl max 3cm. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 11.2.2010 o 11:33

po tych 20tich to beriem ale jedna ci dve tri ti nenarobja velku paseku si mislim ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 11.2.2010 o 11:19

Ono to bude asi tým že každý človek má inú postavu, čo niekomu absolútne nesadne inému môže sadnuť ako uliatea každý drží zbraň iným spôsobom, ja som mal problém iba raz. Môžem povedať že som strieľal z niekolko desiatok zbraní a mám aj 9,3x74 ale je to pohode lebo mi vyhovuje ergonomia pažby. Tú 30 06 som uviedol aj preto že to nieje nejaká extremná ráž a predsa som mal z nej modré plece asi po 20 ranách. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 11.2.2010 o 10:25

a potom strielali este 5 a im sa nic nestalo tak neviem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 11.2.2010 o 10:25

no neviem asi som mal stastie poviem vam jeden pripad kamos si pred 3 mesiacmi kupil CZ 550 8x57novu a tiez si mislel ved som stakou razou a bum bolo obocie rostate a kde bola chyba nedrzal to dobre! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 11.2.2010 o 9:33

lovec333 tak to si mal šťastie a doteraz si nenarazil na zlú pažbu, lebo ako píše iboo od nej veľmi záleží. Mňa ,,dokopala" 30 06 a to tak že so mal až modré plece, ale po výmene pažby je to už v pohode. Tiež som už vyskúšal rôzne aj silné kalibre a toto bol jediný prípad. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 11.2.2010 o 7:33

nechcem sa chvalit ale mna este ziadna puska nekopla tak abi som mal prednou respek a to som ich vyskusal uz dost od 5.6 po 10.75 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bodo1948, 10.2.2010 o 23:55

Zastava je z nových zraní v danej kategorií najlacnejšia,máš oveľa lepšie zbrane,ale za inakie peniaze,ak si začiatoník...odporúčam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 10.2.2010 o 23:43

lovec333 - až na to, že niektoré majú pažby od "majstrov pažbárov" a tie kopú či zaprieš, alebo nezaprieš...a možeš zapierať kolko chceš, je fakt že aj pažba robí svoje ,nielen kaliber. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off ANDELIK, 10.2.2010 o 15:06

trpazlik ma pravdu ale nekope az tak ako to niekto udava kazda puska kope svojim sposobom ale ked ju zapries do placa tak nemas problem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 10.2.2010 o 9:41

jelencik, kup si jednu poriadnu pusku, nepotrebujes tri. Nemusis nic dokupovat na nic si nemusis zvykat, nic dorabat a problem mas vyrieseny. Aj triafat budes hned, nie az po dlhom treningu a zvykani. Nie sme taki bohati, aby sme kupovali lacne veci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off trpazlik, 10.2.2010 o 9:16

Zdravim jelencik
Myslim si ze Zastava je celkom dobra zbran a oplati sa. Ja som znej strielal a pozdavala sa mi na tolko ze si ju chcem kupit ale v celopazbenom prevedeni. Je za rozumnu cenu. A ked si su chces trochu vylepsit tak si ju objednaj aj s napinacikom ak mas tu moznost. Myslim ze sa dodava k nej nemecky napinacik. P.S. ked snou pojdes na strelnicu po prvy krat tak sa neplas ked sa ti nebude darit triafat do terca tak ako by si chcel... musis sa stym naucit strielat a zvyknut si na spatny raz... (teda to zavisi od kalibru ) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 10.2.2010 o 7:27

jelencik pozri sa kolko stoji blaser a porovnaj to vela das len za znacku ak mas tolko penazi tak si kup radsej 3 zastavy a budes mat pokoj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 9.2.2010 o 21:41

sporko ja mam CZ a som spokojny a nekvitne,stačí sa o pušku starať, nieje to lopata na piesok! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 9.2.2010 o 19:40

ja ju mam dal som si ju vycackat a ja som s nou spokojny presna a hlavne nekvitne ako CZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanko12, 9.2.2010 o 18:38

jelenciik nekupuj to:)))) kup si blaser:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 8.2.2010 o 13:10

je to to iste ako CZ 550 len ze ma iba jeden kohut a trochu inac riesenu poistku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jelencik, 7.2.2010 o 15:51

lovec333 dasato porovnat cesku pusku, jeto horsie alebo lepsie. daj vediet ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ANDELIK, 7.2.2010 o 13:26

mam taku a som spokojny a dal som zanu 700 eur pred dvoma rokmi jeto otom ze na tej zastave neplatis za znacku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jelencik, 6.2.2010 o 19:10

neoplati sa to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM