Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Krmelec pre srnčiu zver, samospádove krmelce pre srnčiu - diskusia

autor: off tinohunter
pridané: 3.2.2010 15:40

zdravim....nemate niekto nejake nakresy samospadovych zariadeni na zakrmovanie srncej ??? dufam ze mi poradite ... budem rad

počet zobrazení: 7 842
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Simino, 27.2.2018 o 20:23

Samokrmitko pre srnčiu zver - Dobry den,chcel by som sa spytat ako zostavit samokrmitko pre srnciu zver,velmi ma zaujmaju vase rady a typy.dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bubon, 7.7.2017 o 12:30

Kŕmelec pre srnčiu zver - Dobrý deň chcel by som vás poprosiť o radu ohľadom kŕmelca pre srnčiu zver aby sa k nej nedostala vysoká a diviaky. Rád by som spoznal nejaké nápady ako zabrániť prístupu tejto zvery poprípade môžte priložiť a fotografie. Vopred ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ph8007, 18.12.2013 o 11:16

Nemusíš nič zošikmiť a ani robiť nejakú pyramídu dovnútra. Pripravuješ sa tým len o väčšiu kapacitu a využitie je takmer rovnaké. A typ poklopu zavisí hlavne od toho, či sa v danej oblasti vyskytujú hlavne medvede, a ak áno, tak naj- je taký, že bude len položený a zo spodnej strany poklopu budeš mať pribité, prišróbované nejaké dva hranolky, aby ti to samo od seba len, tak nepadalo. Najlepšie je, aby aj daný násyp vôbec nebol upevnený, bo ak sa medveď nebude môcť dostať k jeho obsahu, tak ti ho rozbije na cimpr-campri. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jozgel12, 17.12.2013 o 19:38

JA som staval krmelec rovny, odkaz na spode mam spominanu prammidu a funguje to perektne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on jancigas, 21.5.2012 o 22:26

poprosim Vás na jancigas@azet.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado100, 4.5.2012 o 15:19

Ja dávam na poklop pánty a istiacu retiazku. Keď poklop preklopím, retiazka mi poklop podrží a ja môžem bezpečne nasypať krmivo. Otvorím aj zatvorím jednou rukou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off LeTuCeR, 4.5.2012 o 13:45

jáj ok skúsim :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 4.5.2012 o 10:16

nemusis zosikmit steny..staci ak do vnutra vlozis daku kvazi pyramidku, co ti bude pomahat aby sa sypalo von smerom akym chces a na druhom konci krmenie nesadalo a neostavalo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off LeTuCeR, 3.5.2012 o 20:13

Presne tak som to chcel spraviť s tým poklopom ... zošikmiť steny ma napadlo už skôr ,ale nechcel som sa do toho púšťať ,keďže som videl fotky aj rovných krmelcov tak som to skúsil :) Pri ďalšom pokuse ich iste nakloním :) Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 3.5.2012 o 20:02

ked tam das panty, tak sa ti moze stat, ze na to zabudnes pri krmeni a po preklopeni sa ti to urve...my robime tak, ze sa spravia vodiace zarezy, a v streche sa spravia take listy zapadajuce do toho..potom ti vzdy strecha sadne na to iste miesto..a da sa len podvihnutim snat. A odporucam zadnu stenu oproti vysypnemu oitvoru zosikmit, aby sa sypalo pekne von do hrantu :) inak pekne.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off LeTuCeR, 3.5.2012 o 19:48

Môj prvý krmelec -

Zdar chcel by som sa spýtať ako mám spraviť poklop na krmelec, je tam lepšie dať pánty, alebo obyčajný poklop? Ďakujem ;-)

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Adam321, 5.4.2012 o 22:06

Max2 mohol by si mi ten nakres preposlať? Adam49555@azet.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tinohunter, 11.2.2010 o 14:06

MAX2 ....ano otvorilo mi to....dakujem...:)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 11.2.2010 o 12:38

Jager 7, tinohunter dajte vedieť, či sa podarili nákresy otvoriť. Prípadne to prepošlem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tinohunter, 9.2.2010 o 15:30

este raz diky.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 9.2.2010 o 14:47

poslal som vám to páni, nech slúži :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tinohunter, 9.2.2010 o 13:32

kto to ma stiahnute mohli by ste mi to poslat na mail kristiansulik@centrum.sk lebo ja som to stiehol ale v PC som to newedel otvorit..tak kto to uz stiahnol a ide mu to a bol by taky dobry a poslal mi to...dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kanarik1, 8.2.2010 o 23:27

Netreba sa registrovat opis kod a mozes stahovat :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubi, 8.2.2010 o 22:41

Ja som to nevedel stiahnut nevedel som sa zaregisrovat mohol by ste mi to niekto poslat na lubi.igor@centrum.sk
DAKUJEM ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 8.2.2010 o 21:05

jasne v pohodičke, ak ťa budú zaujímať ešte nejaké, daj vedieť a ak budem mať, tak to sprístupním ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tinohunter, 7.2.2010 o 22:09

bibasso...Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 7.2.2010 o 9:46

prkladám link, kde si môžeš stiahnuť naskenovaný nákres takéhoto krmelca pre srnčiu.

odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off patrol, 4.2.2010 o 14:27

Musím tě jen upozornit na to, že je to zařízení dobré, ale do míst, kde nejsou prasátka, z vlastní zkušenosti mám odzkoušeno, že jakmile to prasátka najdou, tak na srnky nezbyde nic a prasata budou chodit pravidelně. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 4.2.2010 o 12:27

Pošli mejlovú adresu, niečo snáď nájdem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov