Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Jagterrier - diskusia

autor: off lukxus
pridané: 22.1.2010 15:08

Všetko čo sa týka jagteriera, jeho povahové vlastnosti, chov výstavy, skúšky atď.....

počet zobrazení: 9 436
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off majorec, 28.1.2010 o 10:38

uplne s tebou suhlasim bystricka nakolko mam doma dvoch jagosov a ja si to ani len nechcem predstavit ako by to doma vyzeralo.luxus ja ta od toho nechcem odradzat ale skus si prestudovat povahove vlastnosti tohto psa.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
off Polovnik16, 11.11.2018 o 14:41

Jagdterrier - Jeho výchova,povaha,správanie sa na spoločných poľovačkách ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laik, 26.4.2018 o 22:13

Mať psíka v byte, iba zvýši Tvoj čas s ním a získaš tým jeho max. porozumenie a poslušnosť. Na strednej škole som mal sučku v byte, počúvala na slovo a v revíri som nepociťoval žiaden nedostatok, skôr iba plusy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off LuboT, 27.3.2013 o 20:48

dík yegi :) to som skúšal a hlásila v pohode ... :) len škoda že nehlási teplé stopy .. na stope hlási len keď pred sebou vidí zver ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off yegi, 27.3.2013 o 19:43

Racek, aký starý je psík?lubo, hlasitosť sa robí na zajacovi,nie králikovi.musíš sa prejsť po roli,nájsť zajaca a nechať ho prehnať psom,aby hlásil.potom skús nechať psa sliediť po zajacoch,nech nejakého sám nájde a šteká na stope,aspoň 2oom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 27.3.2013 o 19:31

zdravím .. potreboval by som radu .. chystám sa na skúšky hlasitosti (králik) s mojou jagdteriérkou .. ale neviem čo mám od tých skúšok očakávať ? .. fena králika v klietke hlási, čo obnášajú skúšky hlasitosti ? ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Racek, 4.5.2010 o 8:39

Cita Vdaka,chodim tam casto,,ale tekeho som tam, nenasiel,cize musia ich pred vytsvou,a tak podobne upravovat,,,,,uz som aj ja svojho troska upravil,,,,,,,,dufam ze dobre:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 3.5.2010 o 21:32

Jgt se v podstatě neupravuje. Vyčesat, příp. lehce střihnout na spodku prutu apod. Je to dané konkretním jedincem. Podívej se na obr. chovných jedinců ať už na stránkách slovenského, moravskoslezského, nebo českého klubu a uvidíš poměrně velkou variabilitu jedinců. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Racek, 3.5.2010 o 18:54

dikes:))takze ked ma trosku dlhsiu tak musi ist pod noznice:)??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zabka, 23.4.2010 o 12:23

oprava ;-) hrubá srsť s fúzikom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zabka, 23.4.2010 o 12:22

Skús pozrieť odkaz nájdeš tam všetky potrebné info :-), ale na výstavách sa uprednostňujú hladké s fúzikom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Racek, 23.4.2010 o 12:01

uprava jagteriera - nevedel by mi niekto pomoct....mam jagosa a chcel by som s nim na vystavu,,,ale nikde nemoze najs aka dlha je u nich pripustna dlzka srste,ci su tam neake limity??? vopred vemli Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukxus, 3.2.2010 o 16:01

Dakujem vám za názory. Viem akú ma povahu jagterier , poznam len ludí ktorí ho mali vonku. Viem že to nieje žiadny domáci maznáčik, ma ostrú povahu. V byte to bude asi vec výchovy. Dík za ohlasy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 1.2.2010 o 10:05

bundes, myslim si, ze v niektorych pripadoch mozes svojou vychovou prispiet k spravaniu psika,ale nie vo vsetkych, nieco im do vienka dala priroda v genoch, mozem sa snazit kolko chcem.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bundes, 31.1.2010 o 19:58

Jo holka co mu dovolíš to dělá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 31.1.2010 o 16:40

chlapci, ja mam doma len jorkyho a co ten narobi za bordel, velmi ostry psik, jagos nema daleko od neho ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Racek, 29.1.2010 o 18:07

ja mam jagosa vonku,a ma sam o sebe nieco v sebe,lebo potrebu robi len na jednom mieste,nikto ho k tomu neviedol....myslim ze by sa to dalo,,,,,a ked nemas inu moznost,tak co uz,,,,ale potom bude troska "pansky"nebude tak dobre znasat chlad:(...... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 29.1.2010 o 14:35

odkaz />

to je odkaz kde sa rozoberá téma pes v byte....a názory,výsledky . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laik, 28.1.2010 o 20:08

Ja ho mám vonku, ale teraz pri tých silných mrazoch /je trochu prechladená/, som mal sučku tri noci na odpočívadle do pivnice, ale sa ani nepohla, nezašpinila, vydržala do rána. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laik, 28.1.2010 o 20:05

Ak je to v meste v bytovke a iné riešenie nie je, tak áno. Je to vec výchovy a vzájomnej súhry. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bundes, 28.1.2010 o 16:53

Budeš dusledný tak máš pohodu.Budeš bordelář a lajdák tak máš z bytu kulničku na dříví!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majorec, 28.1.2010 o 10:38

uplne s tebou suhlasim bystricka nakolko mam doma dvoch jagosov a ja si to ani len nechcem predstavit ako by to doma vyzeralo.luxus ja ta od toho nechcem odradzat ale skus si prestudovat povahove vlastnosti tohto psa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off bystricka, 28.1.2010 o 10:12

moj nazor, je taky, ze polovnicky pes nepatri do bytu, nechcem nikoho urazit, ale mam taky nazor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 28.1.2010 o 10:07

Poznám min 3 ludí čo ho majú priamo v bytovke a úplne pohoda ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bundes, 27.1.2010 o 18:41

Ja ho doma mam je v pohodě.Záleží jak ho vychováš . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klingac, 17.1.2010 o 21:51

majorec ma pravdu starsi pes je dobry obcas mozes s tou klietkou potriast aby ho to este viac nastartovalo ale je cudne ze nechce jagterier hlasit tu unas i maju strasne vela ale este som sa nestretol s takym co by nechcel hlasit ale aj tak ti prajem vela uspechov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Racek, 17.1.2010 o 13:26

to som skusal ked bol mensi,,on mi bude tak hlasit aj pol hodinu,aj ked na spolocnej na zhasnutu bude hlasit,ale v hone vecsinou steka prvy,ale len takych 5min. a tak sa snazi o kontakt,a nechcel by som ho mat vypitvaneho:( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majorec, 7.1.2010 o 19:04

skus to na macke daj ju do klietky psa priviaz na kratsie uplne blizko macky a posmeluj ho povelom postekaj a podobne mne to zabralo.a este lepsie je ked tam priviazes skusenejsieho psa a nechas ich hlasit spolu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Racek, 7.1.2010 o 11:21

halsitost mladeho jagteriera - potreboval by som poradit jak zlepsim hlasitost jagteriera,,,,ma s tim niekto neaku skusenost????Diky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov