Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

testnime to. - diskusia

autor: off aaa3
pridané: 9.1.2010 15:52
Dnes som docital starsie dielo "Lovcem v tajze". Docital som sa, ze v pohode vystacia s karabíííííííínou 7.62. (str. 11) Co je nieco ako Mauser 7x57 Mauser aj v Sibirskych podmienkach.
Tym sa mi potvrdilo, ze miestny pobehaj Blaser300VM trepe o kalibroch. Zaroven som skontroloval admina na pretecenie pri vkladani prispevku. Dnes som docital starsie
Dnes som docital starsie dielo "Lovcem v tajze". Docital som sa, ze v pohode vystacia s karabíííííííínou 7.62. (str. 11) Co je nieco ako Mauser 7x57 Mauser aj v Sibirskych podmienkach.
Tym sa mi potvrdilo, ze miestny pobehaj Blaser300VM trepe o kalibroch. Zaroven som skontroloval admina na pretecenie pri vkladani prispevku. Dnes som docital starsie
Dnes som docital starsie dielo "Lovcem v tajze". Docital som sa, ze v pohode vystacia s karabíííííííínou 7.62. (str. 11) Co je nieco ako Mauser 7x57 Mauser aj v Sibirskych podmienkach.
Tym sa mi potvrdilo, ze miestny pobehaj Blaser300VM trepe o kalibroch. Zaroven som skontroloval admina na pretecenie pri vkladani prispevku.
počet zobrazení: 2 390
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Edu, 15.1.2010 o 13:52

aaa3 poznáš Blasera ? Aby ťa nevyšticoval náhodou :))) Blaser beháva? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dzidzi10, 12.1.2010 o 16:04

Nechapem oco mu ide ale asi sa nudi...Je to riadny blbec...Takych je vela na svete!!!Lovu a Lesu zdar!!!Kde si bol ked boh rozdaval rozum??????????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 10.1.2010 o 18:18

Psychointeligent si ty :-)))
Ján kozák - Lovcom v tajge...dobrú knihu si si prečítal.Moja najobľúbenejšia :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aaa3, 9.1.2010 o 18:04

niektori - pardon ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aaa3, 9.1.2010 o 18:03

Nie, nemam podobnu stranku. Ani ju neplanujem pisat - presnejsie parametrizovat v dnejsnej dobe "frameworkov".
Tato celkom postacuje pre moje potreby.

Na zelezo, kde to bezi som neposlal ani ping...
No ňjéée z domu ?

Dolezity je obsah prispevku, nie pocet znakov. Toho sa tykala moja poznamka na obmedzenie - ak bola.

Web je svet a v svete je plno blaznov.
Vstup je dobre nastavit - skomplikuje to zahlcovanie. Aj ked potom su ine komplikovanejsie moznosti.

Tvrdim, ze nad majstra sa majster vzdy najde.

Na zaver Ti zavidim podporu od uzivatelov, niektory su zabavni... Ale snazia sa a ihned informuju o vypadkoch: rys2 , solimenkaj atd... ked pridas logove subory, ktore mas.

Radost ladit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 9.1.2010 o 17:57

a to som ani dnes nepil a som s toho blazon ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 9.1.2010 o 17:36

aaa3: LovuZdar.sk bola vytvorená pre normálnych ľudí ktorí sa chcú normálne správať a využívať možnosti tejto stránky.
A docielit stav ze sa nemozes prihlasit a nemozes diskutovat? Je to len pre takych ako si ty, tak sa necuduj!
Vysvetli mi dovod preco toto robis? Mas podobnu stranku ktoru chces presadit a tu chces robit zle aby sem ludia prestali chodit alebo o co ti ide?
Sam pises, ze nemam vam nieco zakazovat a obmedzovat vas. No teraz pises, ze vas mam obmedzit aby ste mohli napisat prispevok len s obmedzenym poctom znakov? Citas po sebe co pises?
Ak mas navrhy na zlepsenie stranky, rad si ich vypocujem a kludne i zrealizujem. Ale z akeho dovodu robis to co robis, nechapem.
Vdaka za normalnu odpoved ty princezna so zlatou hviezdou na cele ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off aaa3, 9.1.2010 o 16:52

Ano Walther. Svetom vladne siva farba... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aaa3, 9.1.2010 o 16:49

Misko to je vazna vec.

Kedze som nadseny prispievatel na tieto stranky. Nie je mojim cielom docielit stav, ze sa nebudes moct prihlasit a diskutovat so mnou.

Co vsak vonkoncom neznamena, ze po predbeznej priprave to nie je mozne efektivne realizovat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 9.1.2010 o 16:40

aaa3 ctrl+c forever však??
Tebe to dobre šramoti na tu tvoju hlavu mišaciu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off walther, 9.1.2010 o 16:40

aaa3: troška si asi chory, v tej tvojej priblblej hlavke... Ale aj taky musia byt... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aaa3, 9.1.2010 o 16:16

Ahoj Ondrik.
Som Princezná so zlatou hviezdou na čele.
Tuky tuk. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aaa3, 9.1.2010 o 16:11

Osetri si vstupne stringy na pretecenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 9.1.2010 o 16:05

aaa3, Ty si už čo za kreténa? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aaa3, 9.1.2010 o 16:03

Adminko vidim ta. Si Tu. Povedz - napis nieco z tvojich mudrosti. Prosim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off aaa3, 9.1.2010 o 15:54

Ako vidime, nie je to dostatocne odladene. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM