Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

VLCI - diskusia

autor: off jelen93
pridané: 5.1.2010 18:26
no čo ako je to u vas z vlkmi??nemate vo vasich reviroch s nimi problemy???strhli uz u vas nieco??
počet zobrazení: 2 131
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off jelen93, 8.1.2010 o 19:00

mna skor nervi s nich chytaju ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 8.1.2010 o 18:13

ved uz staci ked si dam stranku vlkov tak mi behaju zimomriavky po chrbte ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jelen93, 8.1.2010 o 18:11

to su dobri kkti tich do blazinca zavret nepochopia nic iba peniaze beru banda jedna vsivava ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 8.1.2010 o 16:57

ja vlckov ochranarov fakt nemusim , v malej studenej doline cez leto ked som bol tak tam mali protest privazani reetazami tam pri stromoch ked videli ze som v polovnickom tak mi zacali nadavat do vrahov, chatar s reinerky mi nadruhý den vravel ze ich vydel vecer fetovaných nadrbáných ,,,, no a ako som pocul aj domacu hydinu puštaju na slobodu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jelen93, 8.1.2010 o 12:11

ale co uz nesme debili ako oni ze sa ideme privezovat retazami o stromy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 8.1.2010 o 11:56

tí by radi strieľali, ale nás :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 7.1.2010 o 22:21

bodaj by mali taky nazor ze semtam treba aj cosi strelit všetci ochranari hlavne členovia lesoochranarskeho zoskupenia vlk,, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jelen93, 7.1.2010 o 22:15

hej odveci ale pekne ako vravi flat retriver.aj ja si mislim ze ked ma vlcata treb necht na pokoji ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 7.1.2010 o 21:37

kraasna myšlienka ale trochu odveci ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ado28, 7.1.2010 o 21:34

noo podla mna....polovnik niesom mam 16 ale podla mna...
sanozrejme prirodu mam rad aj zver aj polovnictvo...na polovacky chodim sem tam....a aj obcas sa musi daco ulovit.....ved treba regulovat stavy zveri...atd....samozrejme vsetko s mierou treba robit!!!!!!!!!!...a uvazovat pritom...nikdy nie najprv konat a potom rozmyslat..

JA mam rad prirodu zver aj polovnictvo...a treba prirodu aj zver chranit aby sme to tu mali aj o 20 alebo kolko rokov...

A POTOM bude PORIADOK V NASICH LESOCH...

LESU A LOVU ZDAR! ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 7.1.2010 o 21:05

noo hej to je taka situacia , na jednej strane by sa mala strelit lenze ked ma mlade tak som proty aspon mi to hovorí etika,, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jelen93, 7.1.2010 o 21:03

u nas vzdy takto koncom roka priide ku nas vecinou vlcica z 3 vlcatami a spravia tolko skody v roku asik 2006 nam strhli so 7 kusov zveri a tohto roku uz to zacalo zas.je tu vlcica z 3 vlcatamy a samotar.uz posiel jeden 3-rocny diviak pod ich zubamy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 5.1.2010 o 22:45

fúha to sa neda určiť ale veľa.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 5.1.2010 o 21:06

jaj ,,,kolko mate priblizne zistených strhnutý vysokej vlkmi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 5.1.2010 o 20:51

Ja neviem.. som sa rozpísal.. :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 5.1.2010 o 20:49

pekny príbech a co to ma spoločne s vlkmi ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bigmischo, 5.1.2010 o 20:18

u nás ich je hrozne veľa tým myslím PD-Tužina,kľačno. Je ich tu veľmi veľa..a robia nám veľké škody a tým myslím tlmenie zvery..chodím s ocom na miesta kde ich je ich výskyt veľký...o tejto poľovačke by sa dal napísať aj príbeh..dam to v skratke..
Raz sme sa vybrali na vlkov..tak sme sa šli zapísať do knihy a šli sme do revíru..nešli sme hlboko do hory aby sme nevyplašili zver.Tak sme sa vybrali zasneženou cestou na veľké rúbane..cestou k nim sme videli veľa vlčích stôp a potom sme našli aj úhyn lane a diviaka asi 10 metrov od seba. Nevenovali sme tomu veľku pozornosť pretože chýbal iba kúsok a boli by sme na určenom mieste..tak sme sa dostali pod rúbane..čakali sme takých 10minút a zrazu sme počuli prasknúť hlaúzku tak čakáme a zrazu pod cestou v kríkoch sme zazrali niečo tmavé ja som si myslel že vlk ale o chviľku sa nám ukázal ročný lanštiak a zrazu výstrel. Ocovi som zablahoželal a predal aj zálomok. Potešili sme sa aj takémuto úlovku aj ked to nebolo to na čo sme čakali. A ked sme ho potom drali s kože našli sme hlboké rany od iného diviaka..tak sme mu možno aj ukončili trápenie...tak takto to asi bolo.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov