Heming hunting
dnes je utorok,  30. apríl 2024,  meniny má Anastázia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:30,  dnes západ slnka: 18:56
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

AJD - diskusia

autor: off klenovec
pridané: 12.10.2009 21:23
Poprosim o radu skusenych chovatelov. Rozhodol som sa o kupu psika AJD, sice ho ešte nemám ma len pár dní, idem prenho až v novembri. Vyrastal som od malička so stavačom a s duričom mam mizive skusenosti. Ale ja hlavne potrebujem v prvom rade radu ako začínať so štenaťom, hlavne ake krmivo, ake je pre štence najlepsie a veci okolo toho. Ďakujem.
počet zobrazení: 2 811
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off klenovec, 23.11.2009 o 20:06

ok, dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zalesak, 23.11.2009 o 18:05

no s tými vychádzkami opatrne šteňaťu veľmi neprospievajú dlhé túry na rast. všetko treba s mierou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off klenovec, 16.10.2009 o 20:48

Fatran aj ja som si to myslel ze to tak budem robit aby si zvikol a pomali spoznaval revir. Lesnica aj ja som uz mal odporucania na Royal Canin takze to asi skusim aj ja, zatial dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fatran, 15.10.2009 o 22:50

Nazdar Klenovec ja som tiež od šteňaťa dával acanu a bola v pohode takže som bol spokojný.A šteňa ber do revíru hneď ako bude za tebou vládať chodiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 15.10.2009 o 20:39

v prvom rade nezabudnúť opýtať sa chovateľa, čím boli šteňatá doposiaľ chované a pre istotu si aspoň trochu tohto krmiva zobrať a postupne zo dňa na deň meniť stravu. Nie prudkú zmenu. pre šteniatka by malo byť krmivo hlavne s obsahom bielkovín. My granulky zalievame zovretou vodou a primiešame piškoty a sušené mlieko. krmivo acana je ozaj dobré. Nám z neho ale štence chytili hnačku, tak sme prešli na Royal Canin Starter. To nemá chybu. Obsahuje myslím sušené mlieko, takže šteniatka aj pekne rastú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zalesak, 15.10.2009 o 15:45

no najlepšia je varena strava ale pokiaľ ju nemáš tak kúp kvaliten krmivo ja som daval svojmu acanu a potom som kupoval priamo u zverolekara. Zo začiatku do 8 mesiacov si so psíkom hlavne musite porozumieť a zvladnuť zakladný výcvik potom môžeš smelo pristúpiť k vychádzkam do revíru a sledovaniu stôp diviačej zveri vychváliť, jeleniu nekarhať srnčiu okamžite brať zo stopy a karhať nesmieš, lišču a zajačiu nekarhať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov