Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

aky je rozdiel - diskusia

autor: off lovec-308
pridané: 30.8.2009 16:54
sme polovná spoločnost kde o všetkom rozhoduje výbor /šestčlenný/ a nie členska schodza ako v iných spoločnostiach komu vlastne podliehame SPZ,Ministerstvu alebo komu aky je rozdiel medzi polovnov spoločnostov a polovnickim združenim
počet zobrazení: 1 466
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off bystricka, 8.9.2009 o 9:14

jasne, ze su aj vynimky, ale bohuzial coraz menej ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.9.2009 o 19:39

Ano niekedy je človek naivný a precenuje vedomosti iných :))
Veľa poľovníkov si podľa mňa myslí ,že rozhoduje hospodár :)
O tom aké kompetencie má predseda alebo tajomník vie málokto a možno o nich nevedia ani zvolený funkcionári :) Samozrejme myslel som to v globále nie pre naše PZ :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 6.9.2009 o 17:06

edu, kto sa vyzna, vie, ze vybor nerozhoduje, iba predklda navrhy, mozno som taka naivna, ze si myslim, ze velke % polovnikov to vie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 4.9.2009 o 9:03

Bystricka to že o všetkom rozhoduje výbor si myslí velké % poľovníkov . :) Na stanovách ktoré nerobili právnici ale len tak zopár chlapov od stola by sme našli tiež perál až až :) Aj v našich ich je dosť :) Keď som poľoval v Bošáci už dosť rokov po roku 1989 sa PZ volalo PZ II. Stalinovej brigády schôdzu otváral predseda ing Žucha slovami Vážený súdruhovia . Verím ,že ešte potrvá poriadne rokov až zabudneme na korunu . Zvyk je železná košela :) To nam margo peričiek . Možno raz založím temu kde budu môcť poľovníci zverejniť perličky ich stanov :) Či starších alebo novších išlo by iba o humor čo všetko sú ľudia schopný vymyslieť za voloviny :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 4.9.2009 o 8:51

do stanov sa moze pozerat , chcel radu tak mu ju edu dal, mozno ani stanovy pz nama ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor123, 2.9.2009 o 15:37

ja by som sa na tvojom mieste pozrel do stanov, tam máš všetko presne napísané ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 2.9.2009 o 15:05

svata pravda ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.9.2009 o 18:30

lovec - 308 výbor nerozhoduje vôbec o ničom . Najvyšie kompetencie má členská schôdza . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov