Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Aký spôsob lovu uprednostňujete....a kedy najradšej poľujete.... - diskusia

autor: off Lanstiak
pridané: 19.8.2009 20:36
Je to postriežka, posliedka, SP? V zime , v lete alebo na jar? Prečo a čo vás najviac očaruje....?
počet zobrazení: 2 295
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off sipoo, 2.1.2010 o 13:47

neni zla ani spolocna na zajace a bazanty Je to super ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rimo, 5.9.2009 o 20:16

co sa mna tyka, tak ja tiez radsej polujem rano ako vecer, ale najväčsie caro ma pre mna polovacka v zime na lisku alebo pocas splnu ked je krasne bielo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alfa, 24.8.2009 o 9:04

Pre mňa má každé obdobie svoje čaro a v každom si niečo špecifické nájdem no najradšej mám "zimné nočné poľovačky na snehu" - lov líšok. V tomto období mám viac času, nikde sa nenáhlim a potom sa teším na teplo domova keď vonku poriadne vymrznem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 21.8.2009 o 21:34

Mám rád všetky tri spôsoby, prvé dva závisia od okolností. Najradšej mám tiež jesenné a zimné poľovačky, sneh. Mojou srdcovkou je hlavne zimný lov líšok- výraznejšie postriežkou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 21.8.2009 o 15:01

Ja mám najradšej posliedku a to ráno v Bielych Karpatoch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off foksi25, 21.8.2009 o 11:51

Ahojte. Ja najradsej chodievam rano presne pre tieto vymenovane dovody. Aj ulovkov mam viacej rano. A velmi rad mam takisto polovacku na lisky na snehu. A samozrejme spolocne polovacky na drobnu, lebo ked su dobre zorganizovane tak je to parada... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavian, 19.8.2009 o 23:39

Jednoznačne posliedka so psom, v akúkoľvek dobu a ročné obdobie a čase... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Lanstiak, 19.8.2009 o 22:40

Tak je fatran, a okrem toho všetkého čo si vymenoval ma ranné prebúdzanie prírody naplňá optimizmom a dobrou náladou do celého dňa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fatran, 19.8.2009 o 22:29

Ja chodím radšej na poľovačku ráno keď sa rozodnieva a je čoraz viac svetla ak vyjde zver lepšie sa obzerá za svetla ako pri večernej poľovačke kde každou minútou je čoraz väčšia tma.Aj na prípadnú dohľadávku mám celý deň pred sebou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Lanstiak, 19.8.2009 o 20:45

Ja sa v prírode citim fajn stále, ale najradšej mám jesené a zimné poľovačky. Nerád poľujem v lete na diviaky, pretože vysoké obilie, nepokosená tráva je niekedy (viacmenej stále) veľmi zradná! K mojím srdcovkám patrí poľovačka na diviaky pri splne. Krásna mesačná noc odhalí mnoho toho čo cez deň nie je možné registrovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov