Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

napájadlá - diskusia

autor: off activex11
pridané: 1.7.2007 12:24
Chciem Vás poprosiť o Vaše nápady a skúsenosti, ako urobiť čo najefektívnejšie napájadlá
počet zobrazení: 5 419
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off kavee, 17.2.2013 o 20:55

mohli by ste mi poslať neaký nákres ohladom napájačky za odpoved diky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martin9, 17.8.2008 o 15:22

Ja bi som ti mohol poradiť musiš isť na take miesto kde je taky mierny kopec a pod nim vykopať niejake jazierko.Potom na tom kopci treba spraviť take rihy že ked bude pršať žeby voda stekala po tych rihoch do jazierka.Ja som take napajadlo spravil a teras sa mi tam chodi člabkad zver. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 2.7.2007 o 10:52

Dnes som pridal do kategórie "Poľovnícke stavby" jednu ukážku napájadla z Rakúska,je jednoduchá a účelná.Ten obrázok je stiahnutý z jednej rakúskej internetovej stránky,ale ani ho za svoj nevydávam,je to len pre ilustráciu ako sa dá pomôcť zveri v čase núdze,keď je vody nedostatok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 1.7.2007 o 12:48

Napíš či sa jedná o poľný revír alebo o lesný?Lebo od toho závisí aký druh napájadla pre zver použiť. Do poľných revírov sa používajú najčastejšie ako napájačky zrezané 50l bandasky,ale tie treba často dopĺňať.Alebo sa robia zásobárne vody prírodné,tým že sa rozšíri a prehĺbi na určitom mieste potok,aby sa tam dlhšie držala voda.Do lesov podľa mojich skúseností je na vodu vhodná nejaká veľká nádoba,keď aj kovová a tú podľa potreby dopĺňať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov