reklama na LovuZdar.sk
dnes je streda,  3. marec 2021,  meniny má Bohumil/Bohumila,  spln: ,  dnes východ slnka: 06:25,  dnes západ slnka: 17:30
IBO
SUZUKI-DIELY.sk

Fotopasca Bushnell Trophy CAM Aggressor 20 mpx - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Fotopasca Bushnell Trophy CAM Aggressor 20 mpx
počet:                  cena: 225,00 €
Záručná doba: 2 roky

Novinka na trhu fotopascí. Jedinečná fotopasca s detekčným dosahom 30 metrov zachytí všetko dianie okolo seba. Nový vzhľad fotopasce vyniká medzi konkurenciou. Fotopasca je vybevaná antireflexným sklom ktoré zároveň chráni LED diódy, a zabraňuje nežiadúcim odleskom. Vďaka neviditeľnému prísvitu dokáže fotopasca snímať fotografie a video nepozorovane aj v noci. Táto jedinčná fotopasca má dosah prísvitu neuveritelných 30 metrov. Kvalitné fotografie v rozlíšení až 20 Mpx, na ktorých krásne uvidíte aj tie najmenšie detaily. Video vo Full HD kvalite 1080p a max dĺžkou záznamu 60 sekúnd si môžete vychutnať dokonca aj so zvukom. Niekedy je predsa dôležité krásy prírody nie len vidieť, ale aj počuť. Stromová kamera disponuje aj funkciou simultánneho záznamu, takže na jedno spustenie spúšte odfotiť fotografiu a zároveň nahrať video. Citlivosť pohybového senzora stromovej kamery Bushnell si môžete prispôsobiť potrebám prostredia v troch úrovniach - nízkej, strednej, vysokej alebo nastaviť automatické nastavovanie citlivosti senzora. Funkcia "Freeze" (zmrazenie pohybu) zabezpečí, aby sa zábery nerozmazali.

Naozaj precízne a veľmi podarené prevedenie kamufláže kamery na zver zabezpečuje jej takmer dokonalú nebadateľnosť voľným okom. Z užívateľského hľadiska je určite veľmi zaujímavá aj výdrž batérií a to celý jeden rok. Na zachytených fotkách a videách sa zobrazujú dátum, čas, fáza mesiaca a teplota, takže máte absolútny prehľad o tom kedy, kde a za akých podmienok bola fotografia alebo video zaznamenané. Fotopasca je odolná aj voči extrémnym teplotným podmienkam, vydrží chlad do -20 °C a horúčavy až do +60 °C.

Špecifikácia:

Rozlíšenie fotografií: 2/8/20 Mpx
Rozlíšenie videa: 1080p (nahráva aj zvuk)
Dĺžka videa: do 60 sek
Pohybový senzor: nízka/stredná/vysoká citlivosť alebo automatická citlivosť
Detekčný rozsah: do 30 m
Dosvit: do 30 m
Prísvit: neviditeľný
Rýchlosť spúšte: 0,2 sek
Napájanie: 8 x batérie AA (nie sú súčasťou balenia)
SD karty: do 32 GB (nie je súčasťou balenia)
LCD displej: áno, 2,3" B&W Text LCD
Teplotné podmienky: od -20 do +60 °C
Rozmery: 30,5 x 19,1 x 7,6 cm
kategória: Fotopasce