DOPYT na LovuZdar.sk
dnes je nedeľa,  29. november 2020,  meniny má Vratko,  spln: 30. november 2020,  dnes východ slnka: 07:19,  dnes západ slnka: 15:50
IBO
najpolovnik

WIFI MODUL WILDGAME YN1 - predvádzací - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
WIFI MODUL WILDGAME YN1 - predvádzací
počet:                  cena: 17,80 €
Záručná doba: 2 roky

Wildgame Inovatívny Wi-Fi modul

  • Diaľkový aktivátor
  • Wi-Fi prístup až 100-150 m
  • Jednoduchá inštalácia, montážne prvky
Predstavte si, že si prezeráte, upravujete, mažete a zdieľate obrazové záznamy vo Vašej fotopasci zo vzdialenosti až 100-150 m od miesta, kde je fotopasca umiestnená. S Wildgame Inovatívny Wi-Fi modul sa táto predstava stáva skutočnosťou. Tento modul je možné pripojiť ku kompatibilnej fotopasci WILDGAME a dokáže spolupracovať s hociakým zariadením s WIFI komunikáciou. Pripojte sa s Ipod, s notebookom a pohodlne sťahujte záznamy bez toho aby ste museli byť fyzicky pri fotopasci, alebo fotopascu prezradiť. Už žiadne namáhavé dopracovávanie sa k Vašej fotopasci a pracné kopírovanie dát z pamäťovej karty. Komunikácia wifi možná až do 100-150 metrov. Vhodné pre meské polície, ornitológov, ochrana domov, fariem, rybníkov. Pohodlne sťahujete zábery z pohodlia vášho domova, auta, alebo stanovišťa. Naviac tento systém je možné používať nezávisle na mobilných sieťach, pretože modul nastaví svoje vlastné WIFI pripojenie podobné bežnému internetovému pripojeniu. Už žiadna závislosť na vysielačoch mobilných operátorov a žiadne mesačné paušálne poplatky.
 
Tovar bol vyložený na predajni a výstave, bol predvádzaný zákazníkom, dá sa ale povedať, že tovar je nepoužívaný, avšak môže niesť známky používania. Tovar je bez záruky, preto je vo výraznej zľave.
 
 
kategória: Fotopasce