Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Národné parky Slovenska - diskusia

autor: off JAGER18
pridané: 5.2.2012 23:14

Odporúčam pozrieť

počet zobrazení: 4 595
počet hlasov: 1

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off traper1, 3.6.2016 o 22:45

neviem, či niekto sa bol pozrieť na Čertovici a prešiel cestou smerom na Kačku. Tam boli lesy, len z Jarabskej strany ako si pamätám boli nejaké pasy rúbanísk. Potom prišla demokracia, do úradov sa dostali zbojníci. Rozmýšľali len ako sa nahrabať. Vymysleli, že vrtuľníkmi sa budú zvážať tie najkrajšie stromy, stupeň ochrany atď..Stromy vyrúbali a nabalili sa, potom prišli kalamity v podobe víchrov, potom lykožrút, zas sa nabalili. Teraz tam je len bordeľ. Už nič Vám nebráni v rozhľade.. smriečky paličkami merajú aké majú prírastky a koľko sa ich prijme, sucho je tam.K tomu príspevku.. Hlucháne v Poľsku chovajú v staniciach a potom ich vypúšťajú, niekde blízo hraníc s českom. Malé kuriatka žerú skoro výhradne len mravce. U nás pestujeme medvede, tie požerú mravce, hlúpi sme...že nemá tokanisko? to je len jeden by som povedal malý problém, je tu ix problémov. Podľa mňa je najväčší, že niet mravenísk.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off krekac, 3.6.2016 o 14:06

Nedavno som sa vratil z vychodu /Istebnicka Magura to su lesy/a ked sa pozriem na tu umelo vysadenu liptovsku kukuricu zvanu smrek tak mi je do smiech aj plaču sučasne.Podobne je to v azii s vysadzanim paliem na olej,ktoru treba pravidelne postrekovať,hnojiť.Prirodzeny les to nepotrebuje.Prosim nepleťme si hospodarsky a prirodzeny les v NP.Všetko je to len o peniazoch,Skuste si typnuť kolko stoji v našej skorumpovanej krajine chemia na postreky a niekto s tymi peniazmi počita.Pokial bude človek prirodu využivať ako zdroj svojho bohatstva a nie na to aby snej zobral len to čo skutočne potrebuje nikdy to v prirode nebude vyzerat dobre.Nie lykožrut,nie medved,nie kormoran ale človek čo mohol to v prirode posral a potom to hlboko vedecky a ekonomicky vysvetlil a ťažko opravoval aby ospravedlnil svoju nenažranosť a tuposť.Na zaver len taky lahky priklad z hystorie.Byzon v USA nezožral všetku travu aj ked ho bolo miliony.Prišli biely intelektualy z europy a ukazaly ako sa ma zaubchadzať s tym lykožrutom.Ved nebiť toho najväčšieho lykožruta sveta zvaneho homo debilis tak ta priroda je straťena sama sa zožerie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off zepo, 26.5.2016 o 18:18

Toto už nie je Národný park ale vďaka bigotným hlupákom národná hanba a o nenapraviteľných materiálnych a estetických škodách ani nehovorím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Peter10, 24.5.2016 o 21:36

Takto to dopadne, keď ,, ochranári" chránia. Príbeh o premnožení podkôrneho hmyzu v 5.stupni ochrany - v ,, bezzásahovom lese ".Najprv naše bohatstvo začína vyschýnať, následne, keď vyschnutý les prestane plniť svoje funkcie, prichádzajú ďalšie fenomény. Povodne, erózia pôdy, vyschýnanie vodných zdrojov.... Vraj sa s tým les vysporiada sám??? Ale ako sa s tým vysporiadajú tí, čo sú za vzniknutý stav zodpovední??? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off majko82, 6.2.2012 o 19:23

pekný dokument ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zvara, 6.2.2012 o 18:52

Dávid, ďakujem za typ,je to pekne spracované.Laco ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM