navijaky offroad 4x4
dnes je sobota,  3. jún 2023,  meniny má Karolína,  spln: 4. jún 2023,  dnes východ slnka: 03:52,  dnes západ slnka: 19:36
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Navijakyshop.sk - profil firmy, eshopu

video:
adresa:
Staškov 642, 023 53 Staškov
kontakt:
tel.: +421 903 669 446
e-mail: info@navijakyshop.sk
web: www.navijakyshop.sk
popis:

Navijakyshop.sk ideálny e-shop pre výber najlepšieho elektrického alebo hydraulického navijaku

Či už ste fanúšik terenných tátošov, SUVečiek, štvorkoliek či bugín. Alebo ste usilovný pracant, ktorý si rád uľahčí svoju prácu šikovným pomocníkom pri ťažkej práci sme tu práve pre vás.

Ponúkame široký sortiment elektrických alebo hydraulických navijakov rôznych kategórii a na rôzne použitie. Je už len na vás na čo budete navijak používať.

Na trhu sme už viac ako 15 rokov a naši spokojní klienti sú našou najlepšou zárukou. Tovar, ktorý ponúkame na našom web-shope máme vždy skladom takže ho máte k dispozícii za veľmi krátky čas. Vybrať si môžete z rôznych kategórii, pre svoju štvorkolku, bugínu ( kategória ATV navijaky) alebo pre terénne vozidla, SUV, či pracovné vozidla ako sú malotraktory, traktory alebo rôzne lesnícke či poľnohospodárske vozidlá, vyberú si dokonca aj hasiči alebo armáda ( kategória Offroad navijaky). Navijak je obľúbenou a nepostrádateľnou pomôckou aj u poľovníkov, kedy im uľahčí manipuláciu s ulovenou zverou.

K navijakom ponúkame širokú ponuku príslušenstva ako sú:  kurty, háky, strmene, kladky, elektroinštalačný materiál a inštalačný materiál… všetko čo vám prácu v teréne, či pri inom výkone, uľahčí (kategória Príslušenstvo a náhradné diely pre navijaky)

Plnohodnotne sa venujeme aj samotnej inštalácii navijakov na vozidla. Nie sme žiadny nováčikovia na trhu a za svojou prácou si stojíme. Preto je tou najlepšou voľbou sa obrátiť práve na našu firmu. Navijaky inštalované u nás brázdia terén, alebo plnohodnotne pomáhajú pri práci naprieč celou republikou. Stali sme sa obľúbenými aj pri spolupráci s hasičmi, dobrovoľnými alebo štátnymi ,kde montujeme navijaky na zásahové vozidlá alebo sa staráme o ich servis. Veľmi žiadanou montážou, je práve inštalácia navijaku na korbu vozidla( poľovníctvo) či na prívesné vozíky – odťahové či servisné služby.

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a našou prioritou je splnenie jeho požiadaviek.

Máme oprávnenie aj od Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky na montáž týchto zariadení na vozidlá.

Sme spoľahlivý, pracujeme precízne a vyhovieme vašim požiadavkam.

Spravte so svojho vozidla niečo viac, pretransformujte ho na stroj, ktorý vás v žiadnej nepredpokladanej situácii nenechá v štichu…

sme tu pre vás Navijakyshop.sk

galéria:
Navijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.skNavijakyshop.sk
ponuka:
pneumatiky, disky - autá, 4x4, offroad
navijáky - autá, 4x4, offroad
off road príslušenstvo - autá, 4x4, offroad
LED svetlomety svetlá - autá, 4x4, offroad

reklama