Heming hunting
dnes je nedeľa,  26. máj 2024,  meniny má Dušan,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:57,  dnes západ slnka: 20:29
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

jazvečíky, brloháre, chovateľské stanice

zobrazené 1-10 z 10 | <<<< | << | >> | >>>>
Chovateľská stanica hladkosrstých štandardných jazvečíkov a českého teriéra.
Banskobystrický kraj, Pohorelá
Chovateľská stanica z Porubskej horárne sa venuje chovu bíglov a hrubosrstých jazvečíkov od roku 2011. Našim cieľom je vychovávať zdravé a poľovne vedené psy.
Trenčiansky kraj, Lazany
počet ponúk predaja: 1
Chovateľská stanica zameraná na chov plemena jazvečík hrubosrstý štandardný.
Žilinský kraj, Dolný Kubín
Nová chovná stanica jazvečíka hrubosrstého štandard. Zatiaľ máme jednu chovnú suku- Artemis Lasičkina stopa, nar. 18.4.2012.
Bratislavský kraj, Senec
počet ponúk predaja: 1
Chovná stanice border terierů a jezevčíků hladkosrstých standard. Na prvním místě se snažíme odchovat kvalitní potomky pro aktivní myslivce (polovníky) v Čechách i na Slovensku, kteří chtějí společníka k lovu jak na povrchu (dosledy-dohľadávky, nahánky-durenie) tak pod zemí (norování-brlohovanie).
Juhomoravský kraj, Hovorany
Zaoberáme sa chovom plemien Anglického špringer španiela a jazvečíka. Zakladateľkou chovu sa stala sučka plmena Anglický špringer španiel Freya z Chotára. Všetky naše psi sú aktívne využívané v poľovníckej praxi a ich poľovné vlastosti sú testované poľovnými skúškami.
Nitriansky kraj, Nitra - Párovské Háje
Chovateľská stanica "Arvansis FCI" zaoberajúca sa chovom jazvečíka hrubosrstého štandard. Zakladateľkou stanice je Bessi od Verpánskeho žľabu, sučka pekného vzhľadu s vynikajúca najmä po pracovnej stránke. Je aktívne využívaná v poľovníckej praxi.
Žilinský kraj, Námestovo
Chovateľská stanica spod Agátov je registrovaná od r. 2008 a venuje sa chovu nemeckých krátkosrstých stavačov a jazvečíka dlhosrstého štandard.
Nitriansky kraj, Veľký Lapáš
Chov Drsnosrstých trpasličích jezevčíků, věnuji se zejména lovecké stránce chovu a pravidelně se účastníme zkoušek loveckých psů a své psy využívám i v praxi.
Praha kraj, Praha 6
Chovateľské stanica z Čerešňovej je založená 31 rokov, v súčasnosti sa venuje chovom slovenského kopova, jazvečíka hrubosrstého a bavorského farbiara.
Žilinský kraj, Lúčky - kúpele
zobrazené 1-10 z 10 | <<<< | << | >> | >>>>

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov