Heming hunting
dnes je nedeľa,  26. máj 2024,  meniny má Dušan,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:57,  dnes západ slnka: 20:29
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

bavorský farbiar, farbiare, chovateľské stanice

zobrazené 1-9 z 9 | <<<< | << | >> | >>>>
Cieľom chovateľskej stanice Dedov dvor je produkovať vynikajúce štence po kvalitných poľovne vedených rodičoch ako aj zachovávať exteriér, ale v hlavnej miere kladieme dôraz na pracovnú stránku.
Prešovský kraj, Hniezdne
Chovateľská stanica bavorských farbiarov z Hradištnice vznikla v roku 2007 na základe dlhoročných skúseností venovaním sa chovu tohoto plemena v našej rodine. Cieľom je produkovať vynikajúce šteniatka po kvalitných poľovne vedených rodičoch, zachovať exteriér, ale aj pracovnú stránku Bavorského farbiara.
Trenčiansky kraj, Dolné Vestenice
Chovná stanica Jelenia Obora Orava je zaregistrovaná od 14.05. 2002. Cieľom našej chovnej stanice je odchovávať exteriérovo aj pracovne kvalitných psov, a žiadame stály kontakt s majiteľmi našich psov. Ponúkame výcvik a prípravu (poprípade aj absolvovanie skúšok so psom) na skúšky.
Žilinský kraj, Žaškov
Cieľom chovateľskej stanice Kráľova hoľa je pozorovať a rozvíjať vrodené vlastnosti tohto plemena. Chceme sa usilovať o vzornú a kvalitnú prípravu šteniatok bavorských farbiarov do ich budúcej poľovnej praxe.
Banskobystrický kraj, Pohorelá
počet ponúk predaja: 1
Chovateľská stanica Bavorských farbiarov z Borovej hory pôsobí v Liptovskej kotline v mestskej časti Ružomberka v Hrboltovej. Jej cieľom je venovať sa chovu farbiarov, kvalitných po stránke pracovnej ako aj exteriérovej.
Žilinský kraj, Hrboltová
Chovateľská stanica Bavorských farbiarov. Cieľom je produkovať vynikajúce šteniatka po kvalitných poľovne vedených rodičoch a zachovávať exteriér, ale aj pracovnú stránku Bavorského farbiara.
Trenčiansky kraj, Diviaky nad Nitricou
Chovateľské stanica z Čerešňovej je založená 31 rokov, v súčasnosti sa venuje chovom slovenského kopova, jazvečíka hrubosrstého a bavorského farbiara.
Žilinský kraj, Lúčky - kúpele
Chovateľská stanica Spod Hýla sa 20 rokov zaoberá chovom a výcvikom poľovných psov, máme predvedených desiatky psov na skúškach klubových ale aj medzinárodných memoriálov.
Banskobystrický kraj, Hontianske Nemce
Chovateľská stanica Bavorských farbiarov z Babinej hory vznikla v roku 2007, zakladateľkou je suka Ela Jelenia obora Orava. Cieľom je produkovať vynikajúce šteniatka po kvalitných poľovne vedených rodičoch a zachovávať exterier, ale aj pracovnú stránku Bavorského farbiara.
Trenčiansky kraj, Dolné Vestenice
zobrazené 1-9 z 9 | <<<< | << | >> | >>>>

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM