Heming hunting
dnes je pondelok,  24. jún 2024,  meniny má Ján,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 20:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Z Černovských hôr - chovateľská stanica

sekcie:
nemecký lovecký teriér - jagdteriér - brloháre,
adresa:
Čutkovská 8148/48, 034 06 Ružomberok, Černová, Žilinský kraj, Slovensko
kontakt:
tel.: 0907 829 526
e-mail: kraft@ruzomberok.sk
web: jagdterrierclub.webnode.sk/products/gara-z-malinskej-doliny/
popis:
 Chovateľská stanica bola založená 13. januára 2010. Jedná sa o pomerne novú  chovateľskú stanicu, založenú na dolnom Liptove, v Ružomberku, mestskej časti Černová, ktorá je zameraná na chov a výcvik nemeckého poľovného teriéra (Jagdterriéra).

Cieľom chovateľskej stanice je odchovávať exteriérovo ako aj pracovne kvalitných jedincov  s podporou ich vrodených vlastností.

Toto plemeno je odolné voči chorobám a pri práci mu neprekáža ani náročný horský terén Veľkej Fatry. Jagdterriér pre svoj vrodený temperament potrebuje veľa pohybu v revíri. Medzi jeho vrodené vlastnosti patrí ostrosť na škodnú zver, brlohárenie, hlasité sliedenie na stope, ako aj využitie na pofarbenej stope ako farbiara, či práci vo vode. Taktiež je nepostrádateľným pomocníkom pri love diviakov.

Chovné psi:

Gara z Málinskej doliny

Výstava: výborná

Skúšky: SH, BL, SD, LSMP-I.c, FSMP-II.c

matka: ENI z Málinskej doliny

otec: IBAR od Fiľku

galéria:
Z Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôrZ Černovských hôr

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM