IBO poľovník
www.huntingland.sk
dnes je pondelok,  25. jún 2018,  meniny má Tadeáš,  spln: 28. jún 2018,  dnes východ slnka: 03:50,  dnes západ slnka: 19:47
Kúpou trička s logom LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk                Využite bezplatne sekciu DOPYT na nájdenie najlepšej ceny.                Kúpou produktu z eshopu LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk
ferovia

IBO Poľovník - profil firmy, eshopu

adresa:
Bratislavská 123, 911 05 Trenčín, Trenčiansky kraj, Slovensko
kontakt:
tel.: +421 32 74 84 000, +421 907 123 002
e-mail: igor@boledovic.sk
web: www.fotopasce.sk
popis:
Spoločnosť IBO bola založená v roku 1991 Igorom Boledovičom, z toho pochádza názov IBO. IBO s.r.o pôsobí ako nadnárodná spoločnosť, exkluzívny dovozca, servis, výroba. IBO s.r.o má štyri sekcie.

IBO POĽOVNÍK je najmladšia sekcia firmy IBO. Dopĺňa portfólio firmy IBO o služby poskytované pre prácu v lese, pre poľovníkov a pre oddych v prírode a voľný čas. Sekcia začínala od toho najmenšieho, predajom najväčšej ponuky poľovníckych odznakov po SR a ČR Igorom Boledovičom ml. popri štúdiu na vysokej škole, Lesníckej Fakulte vo Zvolene. Ponuka sekcie sa rozširovala o produkty pre priateľov prírody, poľovníkov, fotografov, ochranárov. IBO Poľovník dováža Nordik Predator vábničky, ponúka najväčšiu ponuku vábničiek a certifikovaných vnadidiel na zver. Fotopasca – pojem a zariadenie, ktoré firma IBO priniesla na Slovensko, zákazníkom ponúka najväčší výber, vynikajúce ceny, kompletný servis, poradenstvo. Exkluzívne pre SR a ČR dovážame množstvo zvučných značiek fotopascí pre bežných užívateľov, ochranárov, či zabezpečenie hraníc, políciu.
Španielsku optiku Pentaflex s prijateľnými cenami a vynikajúcimi parametrami dováža IBO POLOVNÍK exkluzívne pre SR od 2011 a po dobrých výsledkoch od roku 2013 aj pre ČR. Kolimátory a optiku na nočné pozorovanie od amerického výrobcu nočných videní BeringOptics dovážame exkluzívne rovnako pre SR a ČR. Ponúkame najväčší sklad kožených výrobkov od najväčšieho českého výrobcu Zubíček, ktorú firma tiež zastupuje pre Slovensko. Dovážame rovnako nezničiteľné svietidlá s neskutočnými výkonami značky OLIGHT, ktorú tiež zastupujeme pre SR. Sme exkluzívny dovozca pre SR a PL renomovaných vyhrievačov a sušičov obuvi a odevov svetovej značky ALPENHEAT. Pre SR, ČR, PL poľovnícky a rybársky sektor dovážame vákuové baličky potravín osvedčeného amerického výrobcu FOODSAVER s komplet doplnkami a príslušenstvom.
FLIR - termovízie taktiež nájdete v našej veľkoobchodnej ponuke pre SR a ČR, pre dobré výsledky od roku 2013 aj pre Poľsko a rovnako aj u nás na predajniach. Z českej mekky zbraní-BRNO dovážame pre SR zbrane od výrobcu SPIELBERG-BRNO.

Pôsobíme ako maloobchod na našich vlastných predajniach, máme zabehnutú predajnú sieť dealerov po Slovensku, Česku, rozvíjame v Poľsku.
Sortiment približujeme priateľom prírody na výstavách po celej Európe, v odborných článkoch, v médiách, nezávislých testoch.

V roku 2011 sme vstúpili ako IBO CZ LOVEC na trh Českej republiky, kde sme v roku 2012 otvorili najväčšiu prevádzku v Brne o rozlohe 330 m2. Otvorili sme pre vás aj novú pobočku v Uherskom Brode.

V roku 2011 sa firma rozšírila aj o spoločnosť IBO PL sp zo.o. v Poľsku. V roku 2012 sme začali ako IBO PL LOWIEC aktívne pôsobiť na poľskom trhu ako Poľská spoločnosť s poľským personálom.

V roku 2012 sme sa stali významným partnerom nemeckej spoločnosti EUROHUNT, ktorá pôsobí viac ako v 22 krajinách po svete.

IBO POĽOVNÍK produkuje množstvo produktov v našej krajine a tieto aj iné sa snaží vyvážať do zahraničia a posilňovať tak našu Slovenskú ekonomiku.
> Sekcia IBO POĽOVNÍK ponúka kompletné vybavenie na relax a na prácu v prírode, oblečenie, obuv, nože, kuše, umelé lebky, svietidlá, nočné videnia, doplnky. Pre lovcov zbrane a strelivo, pozorovaciu a streleckú optiku, sokoliarske potreby. Odborná literatúra a náučné filmy o prírode a love sú samozrejmosťou. Výroba poľovníckych zariadení, preparácia a bodovanie trofejí s certifikátom CIC a iné služby pre priateľov prírody a poľovníkov.

Tím IBO POĽOVNÍK tvoria nadšenci vzdelaní v obore na stredných a vysokých školách lesníctva a poľovníctva.
Každá Vaša štandardná požiadavka je pre nás poslanie, každá neštandardná je pre nás výzva, ktorú sa snažíme čo najlepšie splniť...
ponuka:
poľovnícke odevy, oblečenie - poľovnícke oblečenie a obuv
poľovnícka obuv - poľovnícke oblečenie a obuv
ďalekohľady - optika
puškohľady - optika
nočné videnie - optika
termovízia - optika
kolimátory - optika
diaľkomery - optika
zbrane - zbrane strelivo
strelivo - zbrane strelivo
nože, dýky - zbrane strelivo
skrine a trezory na zbrane - zbrane strelivo
starostlivosť a čistenie zbraní - zbrane strelivo
kufre na zbrane - zbrane strelivo
vábničky, ručadlá - poľovnícke potreby
svietidlá, poľovnícke svietidlá - poľovnícke potreby
strelecké palice - poľovnícke potreby
laserové nastrelovače - poľovnícke potreby
potreby pre psov - poľovnícke potreby
živolovné pasce - poľovnícke potreby
batohy, brašne, púzdra, tašky - poľovnícke potreby
prenosné posedy - poľovnícke potreby
sekery, poľovnícke sekerky - poľovnícke potreby
krmivá, vnadidlá - poľovnícke potreby
poľovnícke príslušenstvo - poľovnícke potreby
fotopasce - foto video fotopasce
mapa:
© 2006 - 2018 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.