podnalov.sk
dnes je sobota,  1. október 2022,  meniny má Arnold,  spln: 9. október 2022,  dnes východ slnka: 06:49,  dnes západ slnka: 18:22
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Vzduchová pištoľ CO2 Norica model S&W 4,5mm BB - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Vzduchová pištoľ CO2 Norica model S&W 4,5mm BB
novinka
počet:                  cena: 76,42 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Rámy vzduchových pištolí NORICA sú vyrábané rovnako kvalitne ako vzduchovkách to im zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Výhodou vzduchových pištolí na CO2 bombičky je ich pohodlnosť pri streľbe bez potreby naťahovať pružinu, či prebíjať po každom výstrele. Jednoducho vložíte CO2 bombičku so zásobníkom a strieľate. Presná replika známej zbrane S&W. Integrovaná lišta umožňuje upevnenie taktického príslušenstva, ako je laser alebo baterka kompatibilná s picatinny montážou. Táto pištoľ umožňuje pohodlné uchopenie a následne vyššiu presnosť aj pre neskúseného strelca. Na ďalšie zlepšenie priľnavosti má rukoväť vybratie prstov a textúrovanú rebrovanú gumu. Pištoľ strieľa 4,5 mm BB. Poháňané kapsulou obsahujúcou 12 g CO2 umiestnenou vo vnútri 19 ranového zásobníka BB.

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive je NORICA  zbraňou kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.

Technické parametre:

  • Typ: pištoľ CO2
  • Kaliber: 4,5 mm
  • Kapacita zásobníka: 19
  • Úsťová rýchlosť: 120 m/s
  • Strelivo: plastové guľôčky
  • Hmotnosť: 710 g
  • Farba: čierna

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov