Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

fotosúťaž - diskusia

autor: správca admin
pridané: 2.7.2008 13:40
Sem píšte vaše dotazy, pripomienky a návrhy k fotosúťaži.
počet zobrazení: 35 736
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off 357AS, 30.4.2019 o 18:03

Bikerov,štvorkolkárom,motorkárov ste si do hôr dotiahli sami. Už je po horách viac zvážnic ako dialnic.Niekedy sa čistili polovnícke chodníčky ,(NIE TURISTICKÉ) a polovníci sa po nich tichučko po svojich pohybovali a boli viacmenej jediní.Teraz si založíte krmovisko blízko zvážnice ,obsadíte ho fotopascami a myslíte si naivne že o ňom viete len vy . A fotopascí pribúda ,už nie je čas chodiť pešo revírom,aj darebných polovníkov je hojne,len nastavit fotopascu a potom prísť autom a bác.A veľmi sa divíte že vás tam vidia a rušia bikeri,štvorkolkári,turisti atď.Už je málo skutočných polovníkov,oni tu ale neplačú ,plače len ten čo sa mu nechce ,nevie a potom sú na vine všetci ,len nie on :-) A nefrfli na fotografov,oni chodia po hore najtichšie zo všetkých,ak by vŕzgali na tereňákoch ako niektorí polovníci,tak by odfotili prd.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 30

komentáre

zoradiť
zobrazené 401-440 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off samo, 6.8.2008 o 9:56

Ano vysledkom je fotografia a tu cestu nech si vyberie kazdy sam ...
Ja soft nezatracujem, aj k fotenie som sa osobne vlastne dostal cez pocitace. Ale napriklad aj co sa tyka raw, je smutne ked fotograf foti na raw iba preto, ze sak tam volaco mam, doma z toho volaco vytiahnem. Ak by fotil na jpeg, alebo nebodaj na diak, tak by som chcel vidiet tie expozicie ... Raw je super vec a taktiez je super ak vdaka nemu sa podari neopakovatelny zaber, ktory by inac asi nevysiel ... no dobre asi tolko k fotosutazi ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.8.2008 o 9:22

Ja soft nezatracujem vlastne nič čo má fotografiu urobiť lepšou .Aj pre to sa foti na surovo do RAW aby sa dalo s fotografie vyžmykať čo najviacej . Osobne ma zaujíma najviacej koncový produkt fotografie . Poznam típka ktorý ma totalne rozmazane fotky na vivo nick scenarista . Ked som sa ho pýtal čo to nedoostri a kontrastu neprida povedal mi že on zasadne nepoužíva soft :) Tak ked uvažil že bude lepšie prezentovať mazanice nech sa páči . Ked fotku zmenšíš na 750 mpix s 3500 musi sa automaticky dať priostrit ked sa neda je to neostre . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 6.8.2008 o 8:55

No ked uz do toho rypem ;-)
Soft staci taky, aby to cele nepokazil ... fotograf musi byt v prvom rade fotograf a nie grafik. Niektore galerie uz zial vyzeraju ako sutaz "Kdo je lepsi vo photoshope". Pacilo sa mi v jednej knizke od pana Fotografa, ktory popisoval ako sa pri fotke trapil s pozadim aj ked vedel, ze vo photoshope by ho oparavil na par klikov. Len proste to chcel mat dokonale uz na fotke. Osobne nenavidim ramceky a podobne opicky ... Ano, zial pri digifotkach sa bez softu uz fotograf nezaobide, ale v idealnom pripade by to mal byt len kozmeticky orez a retus (napr. prachu), zmensenie napriklad pre web a finalne doostrenie podla dalsieho pouzitia. Jasne, ze aj ja sa velakrat snazim v editore vytiahnut z fotky aj to co tam nie je, ale fakt je to super pocit, ked je fotka dobra taka ako je. Su typy fotiek kde toho treba spravit viac ako HDR, rozne panoramy a podobne, ale tam by to tiez mal byt iba prostriedok na dokoncenie ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.8.2008 o 8:32

Ešte som zabudol na jednu podstatnu vec a tou je soft !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 6.8.2008 o 8:32

Samo súhlas ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 5.8.2008 o 23:39

Aj ked to zo sutazou suvisi iba okrajovo ...
Edu> no co ja viem ... dobry fotograf spravi paradnu fotku aj pri "zlom" svetle ... a ak ma dobre tak spravi este lepsiu :-D ... ja by som teda tie percenta dal asi inac ... ak sa to vobec da takto opercentovat ...
70 % fotograf 30 % svetlo, fotak je len technicky prostriedok, tu si treba vybrat aby neobmedzovala, niekedy je lepsi dialkomer, niekedy zrkadlovka, niekedy velky format a niekedy mozno kompakt ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.8.2008 o 22:17

Respektíve poviem to takto percenutualne čo robi dobru fotku:
50% svetlo
25% fotograf
25%fotoaparat
Takto to vidim ja ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.8.2008 o 22:14

Ja netvrdim že kompakt robi lepšie fotky ako zrkadlo . Len hovorím tolko že foťák fotky nerobi . Ano suhlasim zrkadlovka robi lepšie fotky ako comapact to jé fakt . Avšak rozdiel nie je zavratný a pri 760 pix obrazkoch na lovu zdar velmi minimálny. To na margo ludi čo si kupia zrkadlo a myslia si že budu same vybrusene fotky s toho ťahať . Neni to zasa take terno . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 5.8.2008 o 19:31

Edo,ja sa nechcem hádať čo dokáže kompakt,sám som ním ešte do apríla fotil,ale už som viac fotiek mayal ako si ponechala to neboli vôbec až také zlé,ale jednoducho mi už nepostačovali.Kolega fotil rovnako kompaktom(Panasonic FZ30),ale taktiež ho vymenil za Canon 30D a tie fotky,ktoré má s ním sú neporovnateľné s tými,ktoré urobil kompaktom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.8.2008 o 14:01

Tak dam ešte vypuklejší príklad krajinára ktorý fotí compactom :

odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 5.8.2008 o 11:35

Čo sa týka tých srncov ,ktoré fotila Mirka,no neviem či to je správny príklad,lebo tu v galérii má iba dve fotky srnca.Nehovorím,že s kompaktom sa nedajú urobiť dobré fotky,aj ja som dlho fotil kompaktom,ale tá kvalita nebola ani zďaleka taká aká by mohla byť pri použití DSLR s kvalitným objektívom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 5.8.2008 o 11:32

O ten foťák ozaj až tak veľmi nejde,podľa mňa je oveľa dôležitejší objektív.Mal som možnosť porovnať na tomto Canone nejaké objektívy a tá kvalita je fakt veľmi rozdielna. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 5.8.2008 o 10:41

ale Edu, čo si budeme nahovárať. je to aj o kvalite foťáku. to zas nie je pravda že nie. Mirkine fotky srncov sú pekné, ale na fotky aké spravíš so zrkadlovkou a dobrým objektívom jednoducho nemajú ;-) veď stačí mrknúť oriolusove fotky. alebo aj ďalších. takú fotku s kompaktom nespravíš ;-)
ale samozrejme nie je to len o tom. treba vedieť aj to ako sa k zveri dostať dostatočne blízko, spraviť dobrú fotku po technickej stránke aj kompozične. ale aký máš foťák to naozaj nie je úplne jedno :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.8.2008 o 10:21

Vlado neni to o kvalite fotaku ver mi . Moja partnerka Mirka / Mia nick na lovu zdar / ma compactik a srncov ma prenádherných. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 4.8.2008 o 9:37

Edu,tá kvalita zodpovedá technike,ktorú požíva väčšina návštevníkov tejto stránky,áno,ja mám síce Canon,ale tá moja fotka mohla byť aj lepšia,viem si ju predstaviť aj inak,no je to fotené 200-vkou na nejakých 150m,takže ten výrez už až taký kvalitný nie je,ja si to uvedomujem a verím,že do záveru súťaže sa tam objaví aj fotka,ktorá bude super kvalitná. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 3.8.2008 o 11:53

Zatial čo som videl v súťaži fotky musím zo smutkom skonštatovať že uroveň je veľmi ale veľmi slabučka . Skoro všetky súťažne fotografie by som mazal ešte vo foťáku možno dve tri by som si ponechal ale vlastne neviem načo . Technická kvalita je naozaj velmi slabučká . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 28.7.2008 o 9:29

Fotografie od keisanda boli stiahnuté zo súťaže. Boli viditeľne stiahnuté z internetu a autorka odmieta zaslať originál veľkosti fotografií. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 24.7.2008 o 23:17

Opäť jednoznačne súhlasím s Petkom a samozrejme aj s Kačenkou.K tomu niet čo dodať.Dalo by sa ešte na adresu niektorích,ale načo prilievať olej do ohňa...? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.7.2008 o 10:02

Súhlasím s Kačenkou . Na admina nemam kriveho slova . Obdivuhodne rýchle rieši veci a klobuk dolu pred jeho prácou. Možno má chybičku jednu že je dobrák privelký. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kacenka1975, 23.7.2008 o 16:46

Na admina tejto stranky by som veľmi nefrfľala. Snaží sa vyjsť všetkým a v ústrety,ale není človek ten,aby vyhovel všem.. kto z vas je bez chyby,nech prvý odsúdi.. a sem som chodievala relaxovať.. zbierať vedomosti o prírode a rada by som v tom pokračovala.. nech su fotky akekoľvek,rada si pozriem všetky,aj vydarenejšie od Edua,oriolusa,lapky aj tie trošku viac amatérske.. Držím palce,nech sa to dotiahne do úspešneho konca.. teda súťaž.. nech sa nám darí.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.7.2008 o 15:34

Nuž už by som to nerozmazaval zbytočne . Načo mlatit stale dokola praznu slamu . Súťaž ide dalej všetko je ok netreba sa urážať navzájom . Osobne som v pohode . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 23.7.2008 o 15:34

hunter999 - tie statistiky, ze ktore bannery boli kde zobrazene uvidis po prihlaseni do bannerlandu
A ano, je tu zobrazeny jeden banner 468x60 a jeden 88x31. Pocet navstev za den si viete odsledovat i vy sami, je to okolo 1300 ludi denne v priemere. A pocet zobrazeni za den je okolo 50 000. Takze podla mna velmi vysoke cisla. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter999, 23.7.2008 o 15:14

Admin to nebola urážka, a ak to tak vyznelo, tak sa ospravedlnujem. Ale nech pozerám ako pozerám, tak je tu len jeden baner 468x60px a jeden 88x31px z bannerlandu. Čo to sledujem, tak návštevnosť porovnatelná s inými webmi v banerlande, udaj o zobrazeniach tu nie je nikde, ale musi to byť asi veľmi vysoke čislo, ked je tato stranka stale na prvom mieste.... Možno by pomohlo keby su udaje kde bolo kolko banerov zobrazenych na bannerlande, ale to už je o inom debata....
Za tym čo som pisal si stojim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2008 o 14:20

Súhlasím, že som nemal meniť pravidlá. Ale uvedomil som si to, že v banneroch je reklama na fotosúťaž, tak prečo tí, ktorí prídu cez tento banner sa nemôžu zapojiť. To bol jediný dôvod prečo som to pravidlo zmenil. A potom, dôvod prečo som to vrátil späť je ten, že fakt sa niekto prihlási IBA kvôli súťaži, alebo si porobí viac loginov a bude skúšať šťastie i napr. kradnutými fotkami (nebudem menovať tých šťastných).
Trochu ma mrzí hunter999 tvoje urážanie na mňa, ale ok, neberiem ti to - len mi povedz čo si myslíš. Ale každý si podľa mňa vie spočítať návštevnosť tohto webu, i počet zobrazení stránky za deň a potom sa body pre bannerland zbierajú ľahko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 23.7.2008 o 11:59

Chce to hlavne klud a rozvahu. Kradnute fotky nekompromisne mazat (lebo taky ludia sa vzdy najdu) a hlavne uz nemenit pravidla sutaze a bude vsetko OK. Tato stranka uz nieco preskakala tak prezije aj tento mensi chaos okolo fotosutaze a verim ze dalsia sutaz uz bude lepsie zorganizovana. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cervuselaphus2711, 23.7.2008 o 11:34

Veru Zuzi máš pravdu - je toho už dosť, dosť osočovania, zdurifukov aj všetkého... Nikto na zem nespadol učený... Dodo sa veľmi snaží je to vidieť aj na tom že vôbec tú fotosúťaž vymyslel.. Tak keď je niekto nespokojný načo sa poburovať, robiť zdurifuky, snažme sa to teda riešiť bez zvádok a hnevu veď tu nejde o život... Dodo chcel len dobre ale zas platí porekadlo že za dobre nečakaj dobre.. čo takto sa posnažiť Dodovi pomôcť? dávajte návrhy, námety ale hlavne s rozumom a bez nejakých zbytočných emócií veď problémy sa majú riešiť s chladnou hlavou... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 23.7.2008 o 11:09

hej, všetci sme omylní... najjednoduchšie je obtrieť si hubu o niekoho kto niečo nespraví úplne super na prvý krát... čo takto si uvedomiť, že kto niečo aj robí tak sa môže stať že sa sekne?
prečo sa nik nepozastaví nad tým, koľko sa so stránkou aj súťažou admin nadrel. a výsledok? urážanie, kradnuté fotky, hádky... a to si všetci vravíme poľovníci resp. milovníci prírody... perfektné... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 23.7.2008 o 11:06

a skus dat ci bude reci?:-D, aspon uvidis kolki citaju forum ze si len srandu robis a oni nebudu mat o tom paru ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.7.2008 o 11:01

Nuž stali sa nejake chybičky a možno i mojim pričinením,ale život ide ďalej . Tak to nevidím nejako trafgicky :) Osobne som nedal foto do sutaže pre dôvod že som porotca :)) Keby som tak učinil kua to by bolo rečíííííííííí :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter999, 23.7.2008 o 10:47

Ja maximálne súhlasím s tým čo píše juraj.macko

A vám ostatným, ste už naozaj trápny, inak celkom fajn stránka , na ktorej sa však všetko točí okolo fotografii. To by bolo tiež fajn,ale to čo sa tu preberá už dlhú dobu je poriadne trápne.

Najskôr hurá ludia, všetci podte sem, pridávajte forografie. Keď ich tu už bolo dosť, zrazu ludia STOP, neopovažte sa pridať viac foto, nepridavajte takuto foto, nerobte toto, tamto, fotky zmažeme... a podobne dristy.... Mali ste stanoviť pravidla od začiatku, nie nablaznite ludi a potom robite toto.

Podobne je to aj s fotosúťažou, obrovské prípravy, obrobská reklama, hlavne prostredníctvom banerov (inak neviem odkial ma tato stranka tolko bodov v systeme bannerland, žeby tým že má rovnakého tvorcu?), ktoré hlásajú aby sa ludia zúčastnili súťaže, čo s toho, že sa už aj tak nemôžu prihlásiť, vlastne niekedy môžu, zaleži od aktuálneho stavu pravidiel, podlo toho kto viac kričí. A keď sa už prihlásia, pošlu foto, tak im ju zmažeme, veď sa predsa zmenili pravidla, ktorým už nevyhovujú...

Ale budem túto trápnu telenovelu sledovať aj ďalej, som veľmi zvedavý, aké bude vyvrcholenie, t.j. ako nakoniec bude stanovený výherca a aká tu bude hádka o ceny, resp. ďalšie zmeny pravidiel aby dostali ceny tí správny ludia.

A Admin , sypať si popol na hlavu ti už nepomôže, to čo sa tu deje je max. neseriózne. Vieš možno spraviť super web po technickej stránke, ale v ostatnom sa máš ešte čo učiť...

Je maximálne neseriózne meniť pravidla počas akéjkoľvek súťaže, tieto by mali byť dopredu stanovené, zverejnené, a počas trvania súťaže nemenné.
Aspoň pri serioznych súťažaich je to tak... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj.macko, 23.7.2008 o 9:45

Aby bolo jasn - admin, viem čo koľko stojí - moju stránku prevádzkujem už 5 rokov z vlastného vrecka. Neprihlásil som sa iba kvôli súťaži, príroda je mojim životom. Táto stránka je spracovaná kvalitne, páči sa mi, a preto som súhlasil keď mi Edo písal že tu je nejaká súťaž a hodili by sa tam moje fotky

ALE!

Solídny postup z Tvojej strany by bol nasledovný - napísať mi mail, že fotky zmažeš, a odôvodniť to - povedzme protestom väčšieho množstva členov.. Potom by som nepovedal mäkké "f". Ale zmätkovať tu po prvom vyskočení niekoho kto si myslí že súťaže majú byť tak ako za socializmu - vyhral vždy ten najlepší a najaktívnejší súdruh, tak TO sa mi nepáči.

Rád by som predišiel ďalším blbým kecom o "takých profíkoch" od niekoho kto napíše ako som vyšťaný a ako mi to prepytujem aj s prváckou chybou "nevišlo", kto ma pozná osobne vie že nie som namyslený pako, a už vôbec sa nechovaám ako nejaký "profík".

Tieto súťaže obyčajne radšej obchádzam, bola chyba porušiť toto moje pravidlo ale chcel som Edovi urobiť radosť.

Takže toľko k môjmu postoju a dúfam že tým sa uzavrelo skákanie niektorých nedocenených do môjho mravnostného profilu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.7.2008 o 9:12

Osobne som sa neurazil nemam prečo sa urážať . Na margo admina môžem povedať len tolko že je naozaj obdivuhodne ako vieš rýchlo pracovať a viem že ťa to stoji nemalo času a prace . Klobuk dolu pred tvojou pracou.Žial vela ludi si myslí že robiť zmeny na stranke je tak jednoduche ako pridať fotografiu do galerky .Nuž fotosutaž som nevymyslel a nápady ako kradnuť fotografie prefocovať časaky a stahovať s fotoportálov a pridavat do sutaže to mi je cudzie .Za taketo veci sa na fotoportáloch dáva BAN + ošetrenie I.P. adries proti novým nájazdom nespratníkov.Stranka je dobre urobena bolo by jej škoda . Všetci sme tu aby sme si pomahali rozprávali sa o poľovnictve ,strelectve,fotografovaní zveri a veciach podobných . Osobne nemam v plane nikomu škodiť ani posmechovať napríklad za to že foti kratšie ako ja . Inak ja fotim niečo vyše roka s canonom .Samozrejme že ako amater. Tak admin vôbec sa s tým nehraj ked je niekto podvodnik šupni ho von a máš pokoj . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cervuselaphus2711, 23.7.2008 o 9:00

Aj ja čumím Tomík a vôbec sa mi to nepáči :(((( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 23.7.2008 o 8:52

tak akoze cumim a cumim..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2008 o 8:25

A potom sa tešte zo stránky, keď tu máme takýchto ľudí :(
Mám chuť celú súťaž zrušiť :( ak nie aj celú stránku :-((( Viete koľko energie a sily mi zoberú tieto vaše hádky a podvody???
Mi je do plaču zo všetkého - ďakujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2008 o 8:23

No a máme tu ďalšieho čierneho pasažiera.
kradnutá foto:
ID: 30
autor: miko
link: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2008 o 8:21

Tu vôbec nešlo o konkrétne fotky Juraja!!! Bola to moja chyba neuvážene zmeniť pravidlo :(
Vôbec neboli stiahnuté fotky preto že sú pekné a mali šancu vyhrať!! Juraj mrzí ma tvoj postoj, že sa tu už neukážeš :( Ale asi si tu teda bol registrovaný naozaj len kvôli súťaži, čo by ma mrzelo ak to je tak :(
A Edu tvoje rozhodnutie ma mrzí zo všetkých najviac :( To prečo si sa tak rozhodol? Juraj má šancu a plné právo zúčastniť sa ďalšej súťaže. Ja si myslím, že si ten najvhodnejší človek na porotovanie! A veľmi by ma to mrzelo, keby si naozaj nechcel byť v porote, lebo všetko je to moja chyba :(((
Ospravedlňujem sa vám všetkým, ale nech sa snažím akokoľvek, vždy urobím niečo čo pokazím :(
Ak ste sa teda niekto rozhodli, že kvôli mne nám už nebudete pomáhať a spríjemňovať stránku lovuzdar.sk tak ma to mrzí, ale nasilu vás tu držať nebudem a ani nechcem. Skúste si len uvedomiť prosím, že veľa ľudí sem chodilo najmä kvôli vám a vašim fotografiám. Nerobme unáhlené závery!!
Vďaka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.7.2008 o 23:35

Jaj jaj.Aký že sme len urážlivý.To ste všetci profíci takíto? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.7.2008 o 23:25

Nuž chcel som posilniť galerku skutočne nadštandartými fotkami Juraja Macka ,ktorý mi je vzorom vo fotografii už roky . Nechcel som ublížiť stranke ani zučastneným fotografom .Chcel som iba skvalitniť súťaž a pridať motivaciu fotografujúcim . Aj preto som požiadal o zmenu pravidiel aby tu mohli pridať foto ludia ako su Juraj Macko . Aby aj na stranke lovu zdar boli fotografie na vysokej technickej a nie len technickej urovni . Nuž ako to býva na nete . Vždy niekto kole oči iným . Ked je to na fotoportáloch tam je to jednoduche povieme si to v reči fotogrberov . Tu je to o dosť ťažšie . Niekoho nasere že Juraj foti o dve triedy lepšie . Verte mi mňa osobne to serie možno najviac zo všetkých !!! Ale to neznamená že mu budem hádzať polená pod nohy . Skôr ma zaujíma ako prišiel k výsledkom ake má . Nádherné foto prirody vyrážajuce dych ! Nuž viem že Juraj je tiež človek a poradí rád . Týmto sa vzdávam v porotovaní tejto sútaže a prenechavam môj post Robertovi . Nie som asi správny človek na porotovanie . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.7.2008 o 22:10

Juraj Macko... si tu veľmi krátku dobu,aby si vedel kto tu "šteká spoza buka" a tak isto, aby si pochopil,že táto stránka nie len o super fotkách a o nejakej súťaži, do ktorej si sa chcel zapojiť ako profík,ale akosi Ti to nevišlo.Táto súťaž je prvá prvučičká,čo sa týka tejto stránky venovanej slov.poľovníctvu a milovníkom prírody a nie je určená len profi fotografom,čo urobili toho veľa pre slovenskú fotografiu.Toto je stránka aj pre obyčajných ľudí,ktorí majú spoločné hobby prírodu a poľovačku.Tu na tejto stránke nejde o to,aby sme sa tu predbiehali kto, čo lepšie odfotí,ale o podelení sa so zážitkom,skúsenosťou a podobne.Takže si si v tomto pomýlil adresu.Ak žiadnu fotku nepridáš,lebo ty si "viac",ako my čo tu len štekáme spoza buka isto si ich radi pozrieme na tvojej profi stránke;-) Keby toto nenapísal Roberto,napísal by som to ja,pretože mi to všetko zobral z jazyka.
K tej zmene pravidla...bola to chyba Admin,ale myslím,že už sa nič podobné nestane.Meniť pravidla v začatej súťaži nie je nikdy dobré,ale učíme sa na vlastných chybách:-( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 401-440 z 533 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM