Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Gulovnice apex bergrada - diskusia

autor: off rybaryk
pridané: 6.11.2011 20:04

Kto ma skusenost s takou zbranou?

počet zobrazení: 9 288
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off snipko, 4.2.2012 o 20:28

No, ešte som z Bergary nestrieľal, ale po ohmataní a vizuálnej skúške je to podľa mňa fajn puška. Čo sa týka tej tvrdej spúšte tak to nie je vôbec pravda že je tvrdá. To tvrdí ten čo ju v ruke nedržal. Možno ten kto je zvyknutý na napináčik a tzv. bleskovú spúšť sa mu môže zdať na Bergare tvrdá, jedine tak to viem vysvetliť. Inak vcelku naozaj pekná zbraň, hlavne v imitácii dreva. Na prvý pohľad na nerozoznanie od dreva ten plast. Pekná, šikovná a za tie peniaze kvalitná zbraň. Výhoda výmenných hlavní. Viac napíšem po praktickej skúške. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off glen, 19.11.2011 o 0:15

Prečo sa niekto stále snaží Slovákov oje... ???!!! odkaz odkaz V USA stojí tento Európsky produkt 532 USD a u nás za to pýtajú viac ako 900 EUR. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MG42, 18.11.2011 o 20:25

Tiež sa mi ta zbraň pozdáva, avšak na predajni som ju nikde nevidel. Ako ktosi napísal, tá tvrdá spúšť by mohla byť problem. Videl som však video kde to chlap niekde pri lúčiku jednoducho nastavoval škrutkovačom. Laduju na to veľmi zaujímave hlavne a európske kalibre vrátane 8X57JRS a 9,3X74R. Mám za to že erková raž je pre takú zbraň ten správny výber. Pôvodne som chcel kúpiť Thompson Center Contender / vyzerá takmer rovnako ako Bergara Apex/ avšak na Slovensku, v Čechách ba ani cez Rakúsko som nepochodil. Jeden /TC Contender/ bol v Banzai.cz. Keď som však 308 W odmietol debata skončila... Ak už Bergaru Apex niekto máte, tak dajte vlastný test. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off binka, 8.11.2011 o 12:23

Když František vzpoměl tu Brněnskou společnost. Mne by zajímaly reference na jimi nabízené brokovnice značky Webley a Scott. Ikdyž je to mimo tému. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 8.11.2011 o 10:27

nieco bolo pisane aj v Luvu Zdar. nejake clanky su tu odkaz. na vystave boli, zacala to sen dovazat nejaka ceska firma BRNOHUNT co vozi aj HOWU odkaz. ci to stoji za tie peniaze je otazka, skusenosti ziadne, a asi na slovensku malo kto ma skusenost s touto zbranou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mibe74, 6.11.2011 o 21:18

ano, spravne presne ten clanok som mal na mysli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 6.11.2011 o 21:04

Karči presne toto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 6.11.2011 o 20:58

ja tiež nie, ten článok som nečítal, lebo tá guľa ma nezaujala, aj keď jednotky sú mi po vôly :-), takže nemôžem komentovať čo bolo v tej recenzii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 6.11.2011 o 20:56

Rišo keď bola v BA výstava tak ich tu mali, podľa mňa majú strašne tvrdú spúť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 6.11.2011 o 20:55

No niekde si to cital urcite-gulovnice od firmy PPK Holice pouzivaju uz teraz hlavnovy material od myslim ze spanielsko-americkej firmy Bergara Barels. Od nich beru hlavne-pokial sa nemylim. Strielal s nimi aj Ed Shilen. Tak sa mi to vsetko marí nejako-nepametam si to presne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 6.11.2011 o 20:51

už viem o čo sa jedná nehovorilo mi to nič, ale keď som videl fotky, tak už viem. Skúsenosť žiadna len si pamätám, že v nejakom poľ. časopise bola recenzia na tieto guľovnice. Buď to v myslivosti alebo Lovu Zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 6.11.2011 o 20:47

Pandur1, rybaryk to zle napisal. Bergara Apex su zlamovacie gulovnice-tu mas odkaz: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 6.11.2011 o 20:43

prosím Ťa daj nejaký odkaz na túto guľovnicu, toto som ešte ani nepočul nie ešte skúsenosti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov