Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

GPS obojok pre psa - diskusia

autor: off jozef
pridané: 6.8.2011 20:15

Zdravim.


Ake mate skusenosti aku značku by ste poradili pripadne kolko vas to vyšlo?Aky ma dosah a pod..


Dakujem.

počet zobrazení: 80 544
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 537 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off fifi53, 29.11.2017 o 19:36

MarekPO tiež som sa toho bál,že čo to bude, ale po otestovaní som bol celkom milo prekvapený, nie je to luxus ako garmin a odobné gps, ale myslím že úplne postačujúce. Tiež to používam len v prípade keď mi pes odbehne a neviem kam tak si pozriem a live mi to ukáže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on MarekPO, 29.11.2017 o 15:28

binka, to čo popisuješ bude na moje účely úplne postačovať. Asi to kúpim, dobrá poistka, než sa ten môj jazvečík naučí čo sa patrí... na ten Alcatel som tiež pozeral, cena je porovnateľná. Ale asi by som zobral ten Tractive, keďže to je viac-menej overené. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off binka, 29.11.2017 o 13:41

Mám to asi tři měsíce. Na zaběhnutého psa dobrý. 15 minut to ukazuje live pohyb psa. Když uplyne 15 minut, tak se live deaktivuje. Historii to ukáže pouze když byl zapnutý live. Načtení live režimu chvíli trvá. Jinak jsou na mapě rovné čáry, přesun psa. Baterie si myslím že by vydržela dva dny na naháňce. Vodě odolné, psi se s tím i koupali. Lze na tom spustit světlo i bzučák. Kolega s tím chodí dohledávat. jeho jezevčík nemá rád práci na řemeni. Pustí ho na volno s Tractivem na obojku a jak pes stojí na místě, jde za ním. Nově teď v ČR nabízí GPS Alcatel, taky na mobil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on MarekPO, 28.11.2017 o 15:21

Zdravím kolegovia, skúšali ste niekto Tractive vid foto Mám mladého jazvečíka, tento rok je jeho premiéra a vie sa celkom slušne zabehnúť. Keďže začínam, zdá sa mi investícia do garmin celkom veľká a dúfam že to GPS nebude potrebné stále. Kamoš má niečo podobné na sim kartu z Aliexpressu, skúšal som to - teraz cez víkend sa mi psík na spoločnej stratil (samozrejme sa našiel pri strelených diviakoch), nie je to na 100% presné ale aspoň orientačne ma to navedie. Preto rozmýšľam nad Tractive GPS... Poľujem v oblasti s celkom dobrým pokrytím mobilným signálom. Má s tým niekto reálnu skúsenosť? Ďakujem za akúkoľvek reakciu GPS obojok pre psa - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zuzka-Z, 27.10.2017 o 11:28

Na jazvečíka používame obojok TT 15 mini,je menší a ľahší,ale štandardný jazvečík nemá problém aj s klasickým obojkom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off balance, 27.10.2017 o 11:13

Existuje GPS obojok aj pre malých psov, napr. jazvečíka? Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jozefff, 28.8.2017 o 8:46

Zdravim chcel by som si kupit Garmin GPS Astro 320 s DC 50....viete mi poradit kde najlepsie????? Dkujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jozefff, 2.5.2017 o 18:07

Dogtrace DOG GPS X20. tu je najlacnejsi.odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off lesny muz, 28.4.2017 o 18:18

Tuharc: Mal som to možnosť vyskúsať Dogtrace X20 za tu cenu je to naozaj slušné GPS dosah tam je naozaj výborný aj spracovanie obojku je kvalitné najviac som ocenil dlhú výdrž batérie a presnosť obojku. Avšak zariadenie neponúka mapy ale za to je to jednuché ovládanie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lacko7-64, 28.4.2017 o 16:36

Dobry den.Ma niekto skusenosti lokatorom na norovanie??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tuharc, 28.4.2017 o 13:45

Ahojte má niekto skúsenosť? GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20...... v IBO to ponúkajú v slušnej cene ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off JakubPE, 29.3.2017 o 0:10

Zdravim Pani. Uvazujem nad kupou gps obojku pre psa a uvazujem nad Trackerom black Magnum alebo garmin alpha. Problem je ze ja aj pes sme cast roka na slovensku a druhu vo svajciarsku. Ako je to napriklad z garminom a prihlasenim? Mate niekto skusenosti? Za odpovede vopred dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesny muz, 28.3.2017 o 20:07

Mňa by zaujímali skúsenosti aj s touto novinkou máte to už niekto? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lct-S, 28.3.2017 o 19:53

Zdravím priatelov kynologov. Poprosím vás o poznatky z praxe : Má niekto skusenosti s " Tracker G 500 FI Black Magnum " ? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 27.12.2015 o 15:42

Hugo9, sleduj ma FB skupinu :odkaz. Stále niekto predáva staršie verzie, lebo si chce kúpiť novinky na trhu. Určite zoženieš !! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off borza222, 17.12.2015 o 13:07

Ja pre svojho farbiara používam tento TEK 2.0 - GPS LOKALIZAČNÝ SYSTÉM alternatíva ku garmin 320 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 15.12.2015 o 21:57

Jedine ze by ho mal niekto na sklade so starych zasob. Ale to uz tazko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hugo9, 15.12.2015 o 20:08

a zakupit sa neda ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 15.12.2015 o 17:59

dc40 už nieje v predaji.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hugo9, 15.12.2015 o 15:45

vie mi niekto dat nejaky kontakt, kde by som si zakupil obojok DC 40 zo zarukov za priatelnu cenu ? dakujem.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarino1, 13.12.2015 o 21:32

Pozdravujem vie mi dakto poradiť kde majú dobrú cenu na gps garmin alpha 100 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horarik01, 13.12.2015 o 21:27

dá sa pripojiť aj obojok T5 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 13.12.2015 o 20:40

Myslim že by to nemal byť problém, máme s kamarátom vzájomne uložených psov, až by bolo potrebné hladať s dvomi zariadeniami a on má DC40 a ja DC50 a ukazuje mi oboch psov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hugo9, 13.12.2015 o 19:09

ZDravim, dá sa na Garmin astro 320 použiť sučasne na dvoch psov obojok DC 50 a DC 40 ?. dakujem za Inf. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off shoogo, 3.11.2015 o 20:16

nezda sa mi ze by som bohorovne niekoho presviedcal o tom ze musi pozit zrovna tieto baterie. len som napisal svoju skusenost a nikto na dvoch euroach urcite hubu neutrie, ked zisti ze mu to nesedi tak sa rozhodne pre nieco ine ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stefa, 3.11.2015 o 19:38

Milý “shoogo”, Mám rád ľudí, ktorí druhým poradia a svoje nadobudnuté vedomosti si nenechajú len pre seba. Ale. Ale pre budúcnosť, prosím, neraď v tom čomu nerozumieš, lebo robíš ľuďom medvediu službu. Navigačný prístroj Astro nie je fotopasca. V Astre pri celodennej poľovačke najmä v chladnom počasí a mrazoch vydržia batérie tak jeden deň. V praxi to znamená, že ich musíš dobiť, alebo tzv. jednorázovky, vymeniť. Keď využívam Astro aj na iné účely (napr. turistiku, výpočty plôch, atď…) ako na poľovačky a dohľadávky, tak počítam cca 35 dobití za rok. Teoretická životnosť kvalitnej dobíjacej batérie pri udávaných 500 dobíjacích cykloch je 15 rokov, praktická pri udržaní ešte 70% svojej kapacity 7-8 rokov. 7 x 35 = 245 dobití, u Teba navrhovaných batériách to znamená 245 výmien dvoch kusov, čiže spotrebu 490 ks. Čo to prináša ekonomicky? Kvalitné nabíjacie batérie AA 2600mAh stoja v priemere 15€ v balení po 4ks, kvalitná nabíjačka tiež 15€ ( tú ale už nebudem musieť kupovať a využívam aj pre nabíjanie batérií do ďalších spotrebičov), čiže náklady celkom budú max. 22,50€ (do Astra idú dve batérie typu AA, preto počítam polovičnú cenu balenia). Tebou navrhované batérie stoja 2€ : 8ks = 0,25€/ks. Pri spotrebe 490ks budú celkové náklady 122,50€. Takže, hoci ako počítam Tvoj návrh ma vyjde o 100€ drahšie!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off shoogo, 1.11.2015 o 19:02

Ahoj. Ja o vseobecnosti pouzivam baterie z lidla volaju sa aerocell. Dopadli velmi dobre v testoch casopisu d test. Sam mozem potvrdit. Vo fotopasci drzia krasne. Este nieco k nabijacim. Napatie maju 1.2V. Ked som dal celu sadu do fotopasce, tak ukazovala stav cca 66%. Vzhladom na to ze tie z lidla stoja 2e 8ks tak som od nabijacich upustil.skus obetovat 2e a uvidis. Podla mna budes spokojny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off koblih, 1.11.2015 o 17:32

garmin astro jake pouzit baterie - Dobry den chtěl bych vědět jake použivate tužkove bsterie do garminu astro 320 jak dlouho vydrži?shanim nejlepe nějake nabijeci co fakt vydrži poraďte.děkuji ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 21.10.2015 o 16:35

urcite sa da staci najst predajcu, ktory ponuka nakup na splatky napr. cez Quatro a nie je problem, ak teda splnas podmienky pre nakup na splatky, to ale posudzuje dana splatkova spolocnost. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off semo444, 21.10.2015 o 14:49

Chcem sa spýtať,či sa nedá kúpiť na splátky GARMIN ASTOR 320. Vďaka za radu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stefa, 21.9.2015 o 12:55

SportDog TEK 1.0 Tracking Poznáte to niekto? Máte s tým osobné skúsenosti? Videl to niekto v praxi? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Aladaris, 25.7.2015 o 23:15

Ahoj :) Ja používam konkrétne Garmin Astro 320 DC 40 a zatiaľ bez problémov. Dobíjame raz za týždeň preventívne :) Má to 3D kompas a psovi to neprekáža. FUnguje so SIM kartou. Nepatrí medzi rádiové. ZA mňa odporúčam. Šťastnú ruku pri výbere ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Stopinko, 18.5.2015 o 5:15

Skus aktualizáciu cez PC na stránke garmin. Mohlo by to pomôcť. Pripoj sa cez USB kábel na PC a spusti to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hugo9, 17.5.2015 o 19:00

Potreboval by som radu mam GPS Garmin Astro320 aj obojok DC-50 , po zapnuti oboch zariadeni im trva 5 niekedy až 10 min kym sa spoja,a pritom som na otvorenom priestore kde je plný signál, v čom môže byť problem ? Dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 21.12.2014 o 15:34

Najprv napíš o aké zariadenie ide. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.12.2014 o 5:25

Páni potrebujem radu. Pred 2 rokmi som kúpil gps obojok, no doteraz ležal v skrini. Pred mesiacom som ho chcel konečne využiť, keďže až tento rok som si zaobstaral psíka, predplatil som si internet k tomu, otestoval to. Všetko super. No pred 2 týždňami to prestalo fungovať. Web stránky odkiaľ to je už neexistujú, a zrejme teda ani server kam sa údaje odosielali a cez čo sa zobrazovala mapa. Teraz mám gps obojok ktorý nemá kam odosielať údaje a nemám si ich cez čo sledovať. Vedel by mi prosím niekto poradiť ako vyriešiť moju situáciu? Či existuje niekde server kam odosielať údaje pre ich zobrazenie na mape, alebo či sa to dá nejako odosielať napr. na google maps a priamo zobraziť? Vedel by mi niekto pomôcť čo s tým? Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mariom, 10.12.2014 o 8:42

Vcera som ho kupil. Dam vediet ked ho vyskusam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gora, 10.12.2014 o 8:19

Má niekto skúsenosti GPS Kippy? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sumcar, 3.12.2014 o 8:45

odkaz co hovorite na toto ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sumcar, 2.12.2014 o 22:38

aky system sledovania by ste odporucili ? stale vedie garmin ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 537 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM