Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Výmenné hlavne - guľovnice - diskusia

autor: off Poacher
pridané: 24.4.2017 9:04
Páni, nemá z Vás niekto info či je výrobca, ktorý by vyrábal hlavne pre guľovnice s výmennými hlavňami, ako sú Blaser, Sauer, Mauser, Merkel a pod. teda také, ktoré majú uzamykanie náboja priamo v hlavni a nie do púzdra záveru. Jedná sa mi o to , že štandardná dĺžka hlavní týchto výrobcov mi úplne nevyhovuje pre daný kaliber, potreboval by som dlhšiu a tú nemajú daní výrobcovia v danom kalibri štandardne v ponuke.
počet zobrazení: 1 728
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Poacher, 24.4.2017 o 20:00

Vďaka Frenki , niekto nepozná výrobcu pre Merkel Helix? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off frenki, 24.4.2017 o 18:44

Viem, že hlaveň na blaser vie vyrobiť aj puškár z Bánoviec nad Beravou, pán Ivan Igaz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 24.4.2017 o 12:49

Peterber vďaka za konkrétne číslo. Je pekné že, cena sa vyrovná cene celej guľovnice ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterber, 24.4.2017 o 12:31

Varmint hlaven na 308w do R8 vyjde okolo 1300e. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 24.4.2017 o 11:34

Ok viacmenej ste mi potvrdili čo som si myslel. Pozeral som Bix ´Andy, a všimol, že ponukaju akurat hlavne pre Blasery a aj tam je to konštrukčne robene tak, že sa hlaveň našrubuje do do akehosi adaptera pre tieto modely ak sa nemýlim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on xwolf, 24.4.2017 o 11:15

Lothar Walter nič také v ponuke nemá. V tomto smere - pre Blaser, je v našich končinách asi najvhodnejšia voľba od spomenutého Bixn' Andyho. Vozí to k nám Jedlička zo Zelenča, kamarát tam nedávno kupoval nejakú neštandardnú hlaveň do R8. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Poacher, 24.4.2017 o 9:47

Dík za tip Spanik. Si viem predstaviť že si za také niečo poriadne vypýtajú ... Som skôr myslel, či nie je špecializovaná firma tak ako napr. Lothar Walther, ktorá má v ponuke rôzne hlavňové profily akurát s tým že má určeneé hlavne v ponuke pre Mekel, Sauer a pod. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spanik, 24.4.2017 o 9:41

Poacher,firma Bix´n Andy vyrába hlavne aké si kto zažiada,len to aj niečo stojí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM