IBO poľovník
www.huntingland.sk
dnes je nedeľa,  18. marec 2018,  meniny má Eduard,  spln: 31. marec 2018,  dnes východ slnka: 05:55,  dnes západ slnka: 17:52
Kúpou trička s logom LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk                Využite bezplatne sekciu DOPYT na nájdenie najlepšej ceny.                Kúpou produktu z eshopu LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk
ferovia

TAZAR GROUP, s.r.o. - profil firmy, eshopu

adresa:
Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava
kontakt:
tel.: 0907 519 909
e-mail: info@tazargroup.sk
web: www.tazargroup.sk
popis:

Spoločnosť TAZAR GROUP patrí medzi popredných predajcov ťažných zariadení, príslušenstva a strešných nosičov na Slovensku. Činnosťou našej spoločnosti je veľkoobchodný aj maloobchodný predaj. Najmä strešné nosiče sú našou silnou stránkou. Ponúkame široký výber značiek aj cenových hladín. Od roku 2015 už zabezpečujeme aj montáž ťažných zariadení nielen v Bratislave ale aj vo vybraných lokalitách v Slovenskej republike formou zmluvných dielní.

 

     V našom sortimente nájdete výrobcami vozidiel doporúčané ťažné zariadenia značiek BOSAL-ORIS, WESTFALIA, ale aj kvalitné výrobky slovenského výrobcu GALIA a ťažné zariadenia ďalších popredných výrobcov ako HooK, SIARR-Westfalia, Monoflex-Westfalia.

 

     Nami namontované znač­kové ťažné zariadenie neprináša žiadne komplikácie v zahraničí a nami ponúkané skrutkové ťažné zariadenia sú schválené bez nutnosti demontáže v rámci celej EU.

 

    V našej ponuke určite nájdete ťažné zariadenie aj na také atypické vozidlá ako je Audi TT, Mercedes Coupe, BMW Z4, BMW 6 rada, VW Scirocco a veľa ďalších. Pre väčšinu nových moderných automobilov ponúkame už aj originálne elektroinštalácie, ktorých montáž neobmädzuje záruku nového vozidlá a montujú sa bez zásahu do vodičov nového automobilu.

 

    Predaj je realizovaný z centrálneho skladu v Bratislave s rozlohou 300m2. Svojim zákazníkom poskytujeme kompletný servis, poradenstvo pri výbere vhodného ťažného zariadenia, elektroinštalácie a strešných nosičov.

ponuka:
servis a opravy terénnych áut - služby a remeslá
mapa:
© 2006 - 2018 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.