Heming hunting
dnes je utorok,  19. marec 2024,  meniny má Jozef,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:52,  dnes západ slnka: 17:55
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Hodinky Greiner - diskusia

autor: off Gargano
pridané: 8.1.2017 10:00
Mate niekto skusenosti s naramkovymi hodinkami Greiner?
počet zobrazení: 2 368
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off tanak, 18.1.2017 o 21:26

ja pouzivam 10 rokov hodinky Traser Classic technologia osvětlenia trigalight a tiez super Hodinky Greiner - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off sipik, 18.1.2017 o 20:07

Mám, ale vtedy sú aj tak v teple, lebo som naobliekaný ako cibuľa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Elo, 17.1.2017 o 14:18

Ja som viac ako 7 rokov dral tieto Greiner-y foto Jagduhr-Ansitzuhr-Waidmannsheil-Keilermotiv-1217-KSM Bol som s nimi max. spokojný, len cca každý 1,5 roka som menil batériu, osvetlenie ciferníka už potom bývalo veľmi slabé. No a práve preto som sa rozhodol pre Lumitime, a od včera mám tieto s tritiovým osvetlením: odkaz Zohnal som ich z Nemecka cez Amazon.de za podstatne lepšiu cenu, ako predáva samotný Greiner. Zatiaľ prvé dojmy fajn, sú také robustnejšie, celonerezové, vodotesné do 100 m a osvetlenie ciferníka v noci výborne čitateľné a hlavne bez čerpania energie z batérie... Hodinky Greiner - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Gargano, 16.1.2017 o 22:40

Máš ich odskúšané aj v poriadnych mrazoch? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sipik, 8.1.2017 o 11:27

Ahoj, ja mám Greiner Lumitime, osvetlené tritiom, takže svietia stále. Po tme sú pekne čitateľné, nosím ich denno denne, keď si ich náhodou zabudnem, cítim sa jak bez ruky. Mám ich od vianoc 2014, idú presne, akurát 2x za rok prestavím čas pri zmene letný/zimný. Už by som iné ako tritiové nechcel odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Poľovníctvo TEREM