Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Preprava psa v aute - diskusia

autor: off jeges
pridané: 18.8.2014 16:36

Chcem sa vás spýtať ako prevážáte svojych stvornohých pomocníkov? ja som rozmýšlal nad týmtom do kufra trixie-transportni klec pre nemeckého krátkosrstého stavača len som si neni istý či mu to bude dosť veľké? Keď máte niečo lepší nápad tak dajte sem Dakujem!

počet zobrazení: 4 029
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off LuboT, 19.4.2017 o 7:47

Ďakujem páni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 19.4.2017 o 5:43

oddeľovacia mriežka je na tom podobne ako detská sedačka, t.j. nemusí byť zapísaná v TP ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off erida, 19.4.2017 o 4:07

Dobry ja som si kupil v autokely mriezku do auta ako ma LuboT a stala ma 19 eur. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 18.4.2017 o 21:45

S mojim starým farbiarom som sa nacestoval v aute až až, určite viac ako 100.000 km a používal som takúto prepravku viď obrázok , velkosť ale bola pre najväčšie plemená, jednak tam mal dosť miesta a aj sa mohol postaviť. Jej výhodou je aj dvojitá podlaha a tak v prípade že cesta trvala dlhšie a on ,,to" nevydržal neležal v mokrom. Pokiaľ sme ale šli do revíru iba pár minút, tak jeho miesto bolo vpredu na podlahe spolujazdca. Preprava psa v aute - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off LuboT, 18.4.2017 o 21:43

Zdravím kolegovia, je pravda že musím mať oddeľovaciu mriežku do kufra zapísanú v TP ? Preprava psa v aute - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mindy, 8.9.2014 o 19:26

Ja mám ATLAS CAR 100 a v pohode sa mi do toho zmestí dospelý NKS. Dokonca už bolo aj také, že sa v nej prepravoval NKS s jazvečíkom a úplne bez problémov sa tam obaja pomestili. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off GRIZZLY74, 8.9.2014 o 19:00

odkaz odtialto som objednaval maju dobry vyber a slusne ceny odkaz odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kurzhaar, 8.9.2014 o 14:25

dgerzo, kamarát menil auto a túto mi dal. No a ja som si ju len upravil lebo bola vyššia a širšia ako bolo treba. Toto je najlepšie. Mám aj kúpenú ale to je slabé. To boli len vyhodené peniaze. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krajec, 5.9.2014 o 10:55

dgerzo - pisal som ze mam nemeckeho prepeliciara nie NKS.Mam atlas 100 mozno na NKS by som mozno bral Maxi. ani nie tak kvoli sirke ako kvoli vyske. ale zas aby si nemal problem Maxi zavriet do kufra. lebo vyska 100vky je 66 cm - NKS by viac nemal mat- aj ked je pravda ze dvierka su mensie( ked bude cas odmeriam ti vstupne dvierka do tej klietky). Byt tebou si odmeriam poriadne kufor. Ja som to robil tak ze som si zlepil kartonove krabice a skusal ci sa zmesti - tyky velkostny prototyp. Prepeliciarovi by stacila aj mensia ale chcel som nech ma pohodlie lebo tam aj spava ked ideme niekde na par dni. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dgerzo, 4.9.2014 o 23:06

kurzhaar, to ti niekto vyrobil na mieru? mas kontakt? cena? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dgerzo, 4.9.2014 o 23:05

krajec, pouzivas to na NKS, mas konkretne ten atlas 100 alebo maxi? Myslis, ze by sa do atlas 100 zmestili aj dvaja psy? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 20.8.2014 o 21:14

Jeges, mokrého psa je rozumné pred prevozom vydrhnúť uterákom a v aute máme prestretú ecobedku - podlozku pod psa vyrobenu z použitých pet-fliaš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krajec, 20.8.2014 o 19:41

jeges to co som dal ja je podla mna optimum ma to dvojite dno: to znamena spodok plny a na tom taka mriezka na čom pes stoji ked sa nahodou pomoci tak v tom nestoji. Ja som kupoval tuto velku od stenata aby som nemusel dalej riesit ked dorastie. Mam Nemeckeho prepeliciara ale NKS by sa tam mal v pohode zmestit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 20.8.2014 o 18:26

Myslim ze M ko by stacilo ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 20.8.2014 o 18:07

Mám cca toto odkaz 3ks..spokojnosť... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kurzhaar, 20.8.2014 o 9:15

A čo tak.... Preprava psa v aute - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jeges, 20.8.2014 o 9:10

goret ja potrebujem niečo sčim si uchránim aj spodok kufra od blata od vody co ma pes na sebe. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jeges, 20.8.2014 o 9:08

LuboT tak podla teba by stačil aj to M-ko na stavača? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krajec, 18.8.2014 o 21:04

ja pouzivam toto odkaz som spokojny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 18.8.2014 o 17:20

ja som bral L-ko a je až až veľké, kľudne by sa do neho vošli dvaja ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM