Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

vyber znacky brokovnice/ brokovnice LANBER - diskusia

autor: off RomanV
pridané: 2.11.2010 14:38

Chcem si zadovazit brokovnicu na polovnce / 3-4 krat do roka/ + prilezitostne sportove ucely. Rad by som si spravil poriadok v znackach resp v kvalite brokovych zbraniach a preto poprosim o radu pri vybere co do znacky a nazory resp skusenosti na znacku LANBER. Kupna cena max 1000 EUR. Vopred dakujem za cenne rady

počet zobrazení: 7 273
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off lubi, 4.11.2010 o 12:35

Dobra volba mmne sa tiez velmi pačia brokovnice marocchi.Daj sem potom nejake fotky o nej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RomanV, 4.11.2010 o 9:39

Glen: vrela vdaka, ja som volal p.Jedlickovi zo Zelenca ako mi doporucene nakolko zastupcom pre tuto znacku na SR. Na cislo urcite zavolam, ak to tak je tak mam zbran :-) este raz dakujem LOVU ZDAR vsetkym ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tajfi, 3.11.2010 o 21:20

Leon to , že máš zbraň dva roky a vystrelených pár tisíc nábojov neznamená nič. To je ako na novom aute po prvých 500km meniť olej. Som zvyknutý riešiť zbraň ako technicky tak aj konštrukčne minimálne na 10-15rokov. Preto ak si si všimol na dnešné tzv. zbrane reagujem dosť negatívne.Kompletnú rozborku týchto zbraní som riešil niekoľko krát , dokonca som si niektoré diely premeral ako sú tepelne zušľachtené a môžem konštatovať , žiadna výhra. niektoré časti dielov majú hrubé zrno a podobne. to sú faktory ktoré sa časom prejavia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tajfi, 3.11.2010 o 21:10

ja kozlice nemusím ale ak by som kupoval išiel by som určite po Brno Super. Rašej mám ako loveckú brokovú zbraň dvojku. Takže by som išiel po novej ZP. Absolútne bezúdržbové zbrane. Určite sa stane , že sa zlomí zápalník a podobné drobnosti , no percentuálne na množstvo predaných zbraní na ne nemajú jak Betinsoli , Fair a podobne. Samozrejme nebudem porovnávať prevedenie vnútornej mechaniky (opracovanie a podobne)to ako na BMW osadiť predné kolá to Zetora. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off glen, 3.11.2010 o 20:38

RomanV,nedalo mi to,takže som volal o 16.50 na tel.0905 248 478. Marocchi 03 Field, voliteľnú jednospúšť v kal.12/12/76,s výmennými čokmi a 71 cm hlavňou majú na sklade za 850 EUR . Takže skús zavolať na spomenuté číslo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 3.11.2010 o 16:58

zapoměl jsem jeden problém byl když jsem byl na kachnách a střílel S&B 42g tak jsem odvezl po honu flintu a psi domu abych mohl v klidu do hospody :-) a nasříkal do laufu legii nechal ležet flintu na skřínce manželce se to nelíbilo tak jí postavila do rohu a věškerý sajrajt natekl do baskule tak jsem musel flintu rozebral a vypláchnout protože tuplovala od té doby nic ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 3.11.2010 o 16:47

já mám dva roky bettinsoli diamond lux a žádný problém kromě toho že šla ze začátku hodně ztuha ale mám vystříleno jenom asi 2500-3000 ran je to taková koncernová skládačka od ruagu a za těch asi 6 roku co je má unás na krámě jich prodal dost a pořád se prodávaj v mém okolí je kromě brokovnic i několik kulobroku a kulových kozlic tu má kolega v 9,3-74R a ten s ní loví jak v čechách tak v africe akorád je problém s třetí čtvrtou ránou v kulobroku když jsem to kamarádovi nastřeloval tak jsem musel dát cigáro po každý druhý ráně. Marocchi sporting má kamarád a ten jí používá jenom na střelnici už asi tři roky tak že už nějakých pár tísíc ran má za sebou bez závady ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RomanV, 3.11.2010 o 15:37

preveroval, ale zial som len dospel k cene 1100 EUR zakladny model... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off glen, 3.11.2010 o 15:02

Preveroval som to u kamaráta,takže je to akcia firmy Marocchi,ale určite máš telefon,tak si to prever osobne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RomanV, 3.11.2010 o 13:57

glen: 850 EUR? isto?? najlacnejsi model zacina na 1100 EUR. Co bola akcia alebo zjednaval?? :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RomanV, 3.11.2010 o 11:31

znacka Marocchi mi bola doporucena uz od viac ludi, dakujem za postrehy :-) tajfi: si puskar?? co teda doporucujes, ktore znacky?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off glen, 3.11.2010 o 11:06

Marocchi 03 kupoval kolega v Zelenči pri Trnave pred týždňom za 850 Eur .Som presvedčený,že v tej kvalite a za tie peniaze nekúpiš nič lepšie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tajfi, 3.11.2010 o 9:34

okrem toho , že ti do dvoch rokov odpadnú s hlavní šíny a možno ti začne vyhadzovať plný náboj nič zvláštne sa na nich nekazí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peterb, 3.11.2010 o 7:45

ja riešim rovnaký problém ako RomanV. Potrebujem brokovnicu tak 3-4 krát do roka a zvažujem ruskú IŽ 27. Aké máte skúsenosti s ruskými zbraňami? Je mi jasné, že opracovanie a výzor nič moc, ale jedná sa mi hlavne o funkčnosť a spoľahlivosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tajfi, 2.11.2010 o 20:08

peter len či je nová.....? hm.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 2.11.2010 o 20:04

Okolo 30.000 SKK stala aj Marocchi v Zelenči u Jedličku...teda cca 1000€..to by bola lepsia voľba. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tajfi, 2.11.2010 o 19:40

Za 1000 cku kúpiš všetko nedorobené odliatky vyrobené v Turecku alebo Taliansku. Nič poriadne. Ten Fair u p. Fraňu tiež nie je žiadna výhra. Niekoľko som ich opravoval. Hnusná hrubá robota. Ťaží sa im odsraňovať aj okuje vzniknuté liatim. Láme sa u nich čumák v predpažbí , ktorý naťahuje kladivá a podobná je aj Betinsolka.A ak je tam napinák...katastrofa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 2.11.2010 o 19:16

Kamarát má Lanber-ku, používa ju aj na športovú aj na poľovačku a hovorí že max spokojnosť. Za tu cenu čo udávaš kúpiš u Fraňa aj FAIR-ku to je tiež slušná a brokovnica. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov