Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zeiss Duralyt - diskusia

autor: off polovnikrv
pridané: 16.1.2011 17:47

Ma niekto s touto seriou puskohladov od zeiss skusenosti? Maju celkom zaujimavu cenu

počet zobrazení: 34 377
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 95 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off motaq, 20.4.2011 o 17:01

peter asi si reagoval na prispevok kde som pisal, ze ma znacky ako nighforce na fehove nezaujimali. netvrdim, ze su to zle znacky ale ako si sam napisal pre mna su nezaujimave nakolko sa orientuju na ine pouzitie ako zaujimalo mna. ja som mal zaujem o puskohlady pre polovnictvo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peter1985, 20.4.2011 o 16:51

montaq: nighforce je firma ktora sa zaobera ciste pre vojesnke a sportove ucely, su robusne a mechanika znesie vsetko su to puskohlady pre tvrde bojove podmienky, oni ani nechcu konkurovat zeiss maju uplne ine zameranie. Vortex urcite RAzzor a Vimpr PST, aj ked aj tieto maju trosku ine zameranie ale Razzor s HD sklom je fakt bomba aj ked tam je 35 tubus a 150 MOA rozsah ale to su vsetko znacky ktore sa zameriavau na inu kategoriu a tiez cenu :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 20.4.2011 o 11:01

rozmyslam, ze co je to za stary model toho varipointu v tej akcii, lebo pokial sa dobre pamatam tak zeiss ma ovladanie osvetleneho bodu uz nejaky ten cas v strede tubusu alebo sa mylim? Duralyt, no neviem ci je to cina, dovod preco je tam cena nizsia som uz uvadzal v predchadzajucich prispevkoch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovecccc, 19.4.2011 o 19:58

nemôžem si pomôcť ale mne to strašne čínou smrdí ... akôr by som využil akciu odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 19.4.2011 o 17:02

uz je to tu odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off motaq, 21.3.2011 o 10:46

nemas za co, najlepsie by bolo aby si si to porovnal sam, je to velmi subjektivne porovnavanie a kazdemu sa moze zdat ine, a hlavne neviem ake to bude za sera, ale predpokladam, ze oba budu jedny s tych lepsich v tej cenovej kategorii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 21.3.2011 o 10:38

motaq, dnes o 10:15 Ďakujem za odpoveď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sako80, 21.3.2011 o 10:34

vortex ti viem zohnať o aký typ máš záujem? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 21.3.2011 o 10:29

Montaq ja som tiež skusal ten dalekohlad Vortex nevieš kto to predava na slovensku? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 21.3.2011 o 10:15

Rempo, k tomu porovnaniu s Kahles KXi. co sa tyka optiky, svetla a tak (skusane len v hale pri umelom osvetleni na FeHoVe) tak oba boli porovnatelne a nevidel som ziaden rozdiel (moj subjektivny dojem), kahlas je drahsi asi o 200 evri a ma len 25.4mm tubus, inak je zaujimava alternativa. Co sa tyka sera to zodpovedne neviem porovnat.