Všetko pre poľovníctvo, outdoor a prírodu banner
dnes je streda,  16. jún 2021,  meniny má Blanka,  spln: 24. jún 2021,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 20:45
elektronická kniha revíru

Odpudzovač komárov MR-CLC lampáš - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Odpudzovač komárov MR-CLC lampáš
počet:                  cena: 59,90 €
Záručná doba: 2 roky

4 nastavenia svietivosti
Zabudovaný hák pre jednoduché zavesenie 
Nízka hmotnosť – jednoduché nosenie
LED osvetlenie pomocou 4 kusov batérií veľkosti AA

Odpudzovač komárov – Lampáš MR-CLC, odpudzuje komáre a iný dotieravý lietajúci hmyz v záhrade ako aj vo voľnej prírode v okolí 21 m2. Svieti pomocou štyroch LED diód a súčasťou príslušenstva sú aj baterky (na svetlo). Inak je nezávislý od elektrickej energie, funguje na princípe butánových náplní, ktoré ohrievajú plátky s repelentom. Možnosť voľne položiť na podložku alebo zavesiť. Balenie obsahuje 1 lampáš, baterky, 1 kus bombičky s plynom a 3 kusy plátkov s obsahom repelentu. Účinná látka: Allethrin - syntetická kópia prírodného repelentu z kvetu Pyrethrum z rodu Chrysanthemum. Princíp fungovania prístroja Thermacell spočíva vo vyparovaní účinnej látky,pri zohrievaní napusteného vankúšika a to bez prítomnosti otvoreného ohňa.

Zdrojom energie je patentovaný zásobník s butánom, ktorý  sa vloží do konkrétneho prístroja. Zásobník s butánom dodáva energiu zhruba na 12 hodín. Spustením prístroja sa začne ohrievať kovová platnička pod vankúšikom čím sa spustí odparovanie účinnej látky. Jeden vankúšik s účinnou látkou poskytne ochranu počas cca 4 hodín.

ostracepel.eu