darujte 2 percentá pre podporu LovuZdar.sk
dnes je štvrtok,  23. marec 2023,  meniny má Adrián,  spln: 6. apríl 2023,  dnes východ slnka: 05:45,  dnes západ slnka: 17:59
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Pánska bunda Merkel Gear Paläarktis 365 Gen. II 4XL - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánska bunda Merkel Gear Paläarktis 365 Gen. II 4XL
novinka
počet:                  cena: 194,97 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Druhá generácia bundy Paläarktis 365 je v mnohých ohľadoch zlepšením. V porovnaní s jeho predchodcom, "365 II" má oveľa robustnejší vonkajší materiál, ktorý si užijú hlavne aktívni lovci. Stále veľmi ľahká a zároveň 100% vetruvzdorná, dnes už existujúca 2. generácia je ďalej vyvinutá pre náročné celoročné využitie na horách. Hladký trojvrstvový laminát s integrovanou 37,5 membránou poskytuje spoľahlivú ochranu pred vetrom, vlhkým počasím a prechladnutím. Osvedčený fleece vo vnútri bundy sa stal hustejším, teplejším a vďaka svojej špeciálnej mikroštruktúre usmerňuje prebytočné teplo z tela. Táto bunda je v kombinácii s 2 vrstvami merino a ľahkým rúnom určená na nosenie od prvého mája až do konca zimy.

Novo navrhnutý materiál, ktorý sa skladá z technických, vysoko kvalitných 37,5 polyesterov robí toto oblečenie dynamické a vyrábané s najprecíznejšou dokonalosťou. Dokonca aj v tých najnáročnejších zimných podmienkach.Od všetkých zbytočných švov bolo upustené, takže bunda vďaka nedostatku ramenných švíkoch po dlhú dobu udržuje dážď. Bunda má štyri veľké vonkajšie vrecká, z ktorých pôsobia prevahu-teplejšie vrecká s ďalšiu možnosťou vetrania. Bunda je podlnená o kapucňu, ktorá je ľahko tvarovateľná a 100% vodeodolná. 

Špecifikácia:

Vodný stĺpec: 20 000 mm / m2

Priedušnosť: 18 000 m2

kategória:

reklama

výkup parožia, zhodov a trofejí
ehunter.sk