Poľovníctvo IBO
dnes je piatok,  2. december 2022,  meniny má Bibiána,  spln: 8. december 2022,  dnes východ slnka: 07:22,  dnes západ slnka: 15:49
Sady nožov Roy.sk

Pánska bunda Merkel Gear Boreas M - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánska bunda Merkel Gear Boreas M
novinka
počet:                  cena: 183,96 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Bunda Merkel Gear Boreas je odolná, veľmi ľahká oderu odolná bunda so 100% nepremokavou membránou, ktorá je určená pre náročných lovcov. Bunda ponúka celoročné využitie v horách. Mäkká, a pružná doplnená o 3-vrstvový laminát s integrovanou membránou G-LOFT chráni pred vetrom a dažďom. Vo vlhkom počasí odoláva vďaka špeciálne vyvinutej membráne. V kombinácii s merino vrstvami vás bude bunda sprevádzať od mája až do neskorej zimy. 

Nepochybne má bunda Boreas s membránou G-LOFT zďaleka najlepší pomer medzi teplom a hmotnosťou! Táto bunda je absolútna prepracovaná a veľmi teplá. Napríklad, ak nosíte bundu Boreas okrem trička Merkel Merino nemusíte mať na sebe už žiadnu inú vrstvu. Vonkajšia vrstva bundy je matná olivovo sfarbená a mikrovlákna sú vyrobené z robustného nylonu. Vonkajšia tkanina je tiež vybavená zdokonalenou povrchovou úpravou DWR, ktorá umožňuje, aby sa voda neudržiavala na povrchu bundy. Výhody G-LOFT: extrémne dobrý pomer tepla / hmotnosť, extrémne rýchle schnutie, extrémne malá veľkosť balenia. Pre tých, ktorí oceňujú vysoko funkčné, ľahké a všestranné vybavenie, odporúčame našu "BOREASovú bundu".  Detaily bundy BOREAS: Stojací golier, 1 náprsné vrecko s nápisom "Invisible Zip", 2 bočné vrecká usporiadané dostatočne vysoko tak, aby uzavretý pásový pás batohu nezakrýval vreckový prístup, vrecká na zips bez kovových častí, hlavný zips s Merkel typickým oranžovým zipsom, dvojitými predtvarovanými lakťami, nastaviteľným lemom, vzadu výrazne predĺženými proti vetru, plochými manžetami, ktoré umožňujú nosenie ďalších vrstiev.

kategória:

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov